Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

22 квітня у с.Подусільна відбудуться заходи з нагоди 110-річчя від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва:

11.30 год. - Служба Божа. Опісля, біля погруддя В.Івахіва відбудеться покладання квітів, громадське віче та концертна програма

Детальніше...

18 квітня творчий колектив обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» прибув на Львівщину.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, відбулось засідання XXIV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації В.Танчин.

Депутати розглянули понад 40 питань.

Частина питань стосувались галузі освіти.

Зокрема, депутати прийняли рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру Перемишлянської  районної ради Львівської області.

Також затвердили Програму розвитку освіти Перемишлянщини  на 2018-2020 роки; перелік об’єктів капітальних видатків загально-освітніх навчальних закладів.

Окрім того, були прийняті рішення про реорганізацію та ліквідацію окремих ЗОШ.

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, під час засідання XXIV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради голова райдержадміністрації Володимир Танчин звітував про виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Перемишлянського району за 2017 рік та здійснення райдержадміністрацією  делегованих їй районною радою повноважень.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, під час чергового засідання сесії Перемишлянської районної ради керівник Золочівської місцевої прокуратури В.Купецький інформував про роботу у першому кварталі поточного року.

Детальніше...

 

Основною  метою  пілотного проекту «Рука допомоги», що реалізовується у Львівській, Полтавській та Харківській областях за сприяння служби зайнятості – це вивести членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності шляхом працевлаштування, залучити їх до громадських робіт або надати фінансову допомогу на поворотній основі для започаткування власної справи.

Детальніше...

 

РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО

В УМОВАХ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЗАКЛАДУ

Для кого?

Для учасників АТО, які після демобілізації офіційно працюють на підприємствах, установах та організаціях (є застрахованими особами в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування) самостійно або в супроводі чоловіка/дружини та неповнолітніх дітей!

Детальніше...

 

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Детальніше...

 

Детальніше...

У вівторок, 17 квітня, відбулось чергове засідання Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства – консультативно-дорадчого органу при Президентові України.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 18 квітня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось виїзне засідання Військового комітету НАТО на рівні військових представників.

Делегацію привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 18 квітня, у Львівській ОДА відбувся семінар на тему «Формування місцевої політики щодо житлового фонду». Захід організовано проектом ЄС «Угода мерів-Схід» (CoM-East) спільно з департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, як територіального координатора Угоди мерів в регіоні.

Детальніше...