21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...

У межах проекту «Повертаємо в Україну культурну спадщину» у Львівському музеї історії релігії презентують факсимільне видання Лавришівського Євангелія XIV століття.

За сприяння Українського культурного фонду, видавництво «Горобець»  вже вчетверте повертає унікальні пам’ятки літературного процесу Київської Русі ХІІІ–XIVст. широкому колу читачів, мистецтвознавцям.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині зростає кількість випадків захворювання на кір. Відтак, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА закликає мешканців області вакцинуватись від інфекційного захворювання. Як зазначила сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак, вакцинація на сьогодні є єдиними методом профілактики кору та його наслідків для життя людини.

Детальніше...

 

Детальніше...13 листопада 2018 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»,  для шкільної молоді,   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проекту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій, керівники підрозділів галузі молодіжної політики. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2018 року в м.Львові.

 

Детальніше...Сьогодні, 14 листопада, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин та голова районної ради Роман Андрусишин привітали працівників культури району із професійним святом Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Після вітальних слів, керівники району вручили грамоти та квіти кращим працівникам закладів культури та народних колективів.

 

Детальніше...Кращий досвід країн світу щодо впровадження «зелених» аукціонів та його застосування в Україні обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із експертами Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA, https://www.irena.org), помічниками народних депутатів України, представниками Міненерговугілля, Держенергоефективності та Національної інвестиційної ради.

У рамках вебінару, ініційованого Агентством, фахівці IRENA відзначили активність України у розвитку «чистої» енергетики та поділилися результатами досліджень щодо проведення аукціонів у різних країнах світу.

Детальніше...

 
Детальніше...

13 листопада дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Львівську область із робочим візитом. Перша леді взяла участь у ХVII Міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької, який у 2018 році проходить за грантової підтримки Українського культурного фонду.

За словами Марини Порошенко, цей фестиваль підтверджує авторитет міста Львова як культурної столиці західної України. Його мета – не тільки популяризація класичної оперної музики, а й презентація камерних опер сучасних українських та іноземних авторів, інтерактивні заходи та тематичні  майстер-класи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Молодь зі Львова та Львівської області запрошують взяти участь у англомовному таборі “Mini-C.A.S.T.L.E Camp”(Creative Activities for Students Together Learning English), який відбудеться 22-25 листопада у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру та Львівському Національному Університеті Ветеринарної Медицини та Біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Це вже четвертий англомовний табір, який організовують волонтери Львівського обласного молодіжного центру, Корпусу Миру США в Україні за підтримки Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 15 листопада, відбудеться зустріч молоді з курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Початок о 16:00 год в приміщенні Львівського обласного молодіжного центру (м. Львів, вул. Винниченка, 12, II-й поверх).

Детальніше...

 
Детальніше...

13 листопада, учасниками обласного проекту «Ідея змінює країну» стала молодь Золочева, Перемишлян, Бібрки та Давидова.

Під час тренінгів спікери вивчали потреби молоді та спільно напрацювали ідеї заходів. Важливо відмітити, що більша частина учасників наголошувала на необхідності створення молодіжних центрів та вільних просторів як комунікативного проектного майданчику, відкритих спортивних майданчиків.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 13 листопада на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшов платіж за реалізацію готової вугільної продукції в розмірі 22 мільйони гривень.

Про це повідомили у департаменті паливноенергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Фінансовий ресурс у повному обсязі скерували на зарплату працівникам ДП «Львіввугілля»

Відтак, шахтарям виплатили 110,1 млн грн, що становить 78% заробітної плати за вересень 2018 року.