07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Днями відбувся Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді «Мій рідний край». Захід організований за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА і спрямований на те, щоб кожен учасник долучився до розбудови держави.

Цьогоріч на конкурс надіслали 290 науково-дослідницьких, пошукових та творчих робіт молоді з 22 областей України та Італії.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...16 вересня на вул. Центральній с.Коросно цілий день працювала дорожня техніка. У результаті було проведено поточний ремонт відрізка цієї дороги.

Сьогодні, 18 вересня, депутат обласної ради Василь Баран разом із першим заступником голови Перемишлянської райдержадміністрації Богданом Гуменюком та головою районної ради Романом Андрусишиним провели огляд відремонтованої дороги у с.Коросно.

Варто відзначити, що кошти у сумі майже 200 тис грн. були надані із обласного бюджету за співфінансування сільської ради.

Іншу частину цієї дороги було відремонтовано минулого року.

 
Детальніше...

Впродовж 19-20 вересня на Львівщині відбуватимуться навчальні семінари «Про підвищення рівня активності населення в вирощуванні ягід». Захід проходитиме за сприяння департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Під час навчальних семінарів спікерами  виступлять Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку, Андрій Ярмак, економіст ФАО, Василь Говрега, експерт з економічних питань, аналітик відділу агробізнесу ЄБРР, Олег Босий, експерт галузі ягідництва.

Контактний телефон для реєстрації у навчальних семінарах - 0639311555 (Павло)

 

Детальніше...

У четвер, 21 вересня, на ринку «Шувар» за ініціативи департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА відбудеться фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017». Під час фестивалю визначать кращого господаря Львівщини серед фермерських і селянських господарств.

Про це сьогодні під час брифінгу розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Детальніше...

 
Детальніше...

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм нагородили подяками Прем`єр-міністра України трьох керівників департаментів Львівської ОДА.

Зокрема, подяку отримали директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник, в.о. директора департаменту дорожнього господарства та інфраструктури Роман Кокотайло та в.о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

 

Детальніше...2017 рік можна вважати початком пластового руху на Перемишлянщині. Для цього в районі створюються відповідні умови.

Зокрема, 23 березня 2017 року депутати районної ради затвердили Програму розвитку пластового руху в ЗНЗ та позашкільних закладах Перемишлянського району на 2017-2021 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 18 вересня, на рахунки ДП “Львіввугілля” надійшли кошти за реалізацію вугільної продукції у сумі 6 млн грн.

Цей фінансовий ресурс у повному обсязі скерували на виплату заробітної плати гірникам.

Як повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, завдяки цим коштам шахтарям виплатили 41 % зарплати за серпень.

 

Детальніше...«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

Детальніше...

 
Детальніше...

В неділю, 17 вересня,  біля Братської могили та каплички Пресвятої Богородиці  на г.Бренів, що на Сколівщині, відбулось вшанування пам’яті  Українських Січових стрільців, воїнів УПА та всіх Героїв, які  віддали  своє життя за волю та незалежність України.

Службу Божу та панахиду за всіма Героями відслужив настоятель церков в Орові та Зимівках о.Ярослав Мельник у супроводі церковного хору з м.Трускавця.

Детальніше...