Детальніше...

Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» триватиме наступні пів року у кілька етапів. З 5 лютого по 5 березня кожна людина з інвалідністю може зареєструватись на навчання, обравши два основних курси і до трьох додаткових. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Основні курси:

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 11 лютого, у формі відкритого слухання, відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на якому схвалили план розвитку систем розподілу на 2020-2024 роки ПрАТ «Львівобленерго». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

План розвитку електричних мереж системи розподілу ПрАТ «Львівобленерго» на 2020-2024 роки спрямований на забезпечення прозорості при виконанні реконструкції та будівництві об’єктів електричних мереж системи розподілу, формування цілісного й актуального уявлення про розвиток енергетичної системи ПрАТ «Львівобленерго» в цілому, а також спрямований на подальше підвищення надійності передачі і постачання якісної електричної енергії споживачам.

Детальніше...

 
Детальніше...

У середу, 19 лютого відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 11 лютого, на сесії Львівської обласної ради заслухали питання щодо стану проведення реформи децентралізації в межах Львівської області.

«Ми мали бачення в межах шести округів на основі 67 ОТГ. Від профільного міністерства ми почули схвальне рішення. Опісля, упродовж вересня-листопада, здійснили об’їзди всіх районів, де провели консультації з громадськістю та експертами. Також додаткові зустрічі були проведені по окремих районах. Була також проведена робота у форматі міжвідомчої робочої групи. На сьогодні компроміси знайдено по 64 ОТГ, відтак маємо бачення по 93 % території Львівщини. В межах нашої роботи була низка заяв від окремих ОТГ: Новострілищанської, Куровицької, пропонованої Сілецької, Волицької тощо. На початку лютого був візит у міністерство, де ми презентували наші напрацювання, яким експерти міністерства дали задовільну оцінку», - зазначив т.в.о.директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський закликав відмовитися від ямкового ремонту, посилити габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах, забезпечити відповідальність підрядників за якість ремонту автошляхів, а також активізувати боротьбу з «тендерними тролями».

«Довгі роки у нашій країні існував так званий успішний стартап, завдяки якому деякі чиновники побудували собі не один маєток. Цей стартап називається ямковий ремонт. Він повинен піти в минуле. Ми говоримо про будівництво та капітальний ремонт доріг. У загальному обсязі робіт вони мають становити не менше 80%», – зазначив Президент під час участі у заході «Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування» у Державному агентстві автомобільних доріг.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 11 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим.

Очільник області подякував Послу за візит та  охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу.

Детальніше...

 
Детальніше...

Протягом поточного тижня з обласного бюджету виділено 147 млн гривень.

139,2 млн грн скеровано на поточні потреби бюджетних установ, у тому числі з виплати заробітної плати, енергоносіїв, інших соціальних виплат.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, під час XXIV чергової сесії, обласні обранці проголосували за призначення директорів низки комунальних закладів.

Ними стали:

Директором Львівського обласного клінічного перинатального центру - Марія Малачинська. До цього очолювала Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

Детальніше...

 
Детальніше...

Обласні депутати сьогодні підтримали реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер» шляхом приєднання його до комунального закладу «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час чергової сесії Львівської обласної ради.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 11 лютого, рішенням сесії Львівської обласної ради призначили керівників низки комунальних закладів. Серед них комунальний заклад ЛОР «Будинок воїна».

Керівником закладу став Олег Височанський – учасник АТО, захисник Донецького аеропорту.

Детальніше...