07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Детальніше...Детальніше...

Кожного року у третю неділю травня з нагоди свята чудотворної ікони Унівської Богородиці відбувається міжнародна молодіжна піша проща зі Львова до Унева».

Цьогоріч прочани з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, інших областей України прибули до Святоуспенської Унівської Лаври щоб надвечір 20 травня взяти участь у нічних чуваннях, які тривали до ранку: молитви, сповідь, благословення чудотворною іконою, похід зі свічками на Чернечу гору.

Завершилася проща в неділю, 21 травня, Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Григорій (Комар) Єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Разом із мирянами у літургії взяв участь голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, голова районної ради Р.Андрусишин, заступнки голів РДА та райради, працівники держустанов.

 

Детальніше...

У другій половині доби неділі, 21 травня, внаслідок проходження грозового фронту було пошкоджено 18 повітряних ліній електропередач 6-10 кВ – 14 повністю та 4 частково, що призвело до знеструмлення 250 трансформаторних підстанцій 6-10/0,4 кВ. Відповідно без електропостачання залишилося 69 населених пунктів – 46 повністю та 23 частково в одинадцяти районах області, а також деякі вулиці у Львові.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 21 травня, у селі Добростани Яворівського району на Львівщині урочисто відзначили 200-річчя місцевої церкви Успіння Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди на Львівщину прибув Святіший патріарх Київський і всієї Руси-України.

Детальніше...

 

Детальніше...

Шановні пані та панове!

Високоповажні представники дипломатичного корпусу!

Дорогі українці!

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...21 травня у м.Перемишляни з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій біля будівлі відділу освіти, де колись була катівня НКВС, відбулась панахида, яку відслужив о-декан Перемишлянський Ігор Барбуляк. До меморіальної дошки,  що на фасаді будівлі, голова райдержадміністрації В.Танчин та голова районної ради Р.Андрусишин разом із представниками громадськості поклали квіти.

Опісля, керівники району та міський голова поклали квіти до могил перезахоронених жертв репресій, що на міському цвинтарі.

 

Детальніше...19 травня відбулось перше засідання Громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації.

Після заслуховування звіту голови Громадської ради попереднього складу, інформації про результати установчих зборів та обговорення проекту Положення про Громадську раду при райдержадміністрації відбулось обрання керівного складу дорадчого органу.

У результаті голосувань головою Громадської ради обрано Наугольника І.І., заступником голови – Моряк І.М. та секретарем – Грегу Я.С.

Також члени ради розпочали обговорення плану роботи на рік. Затвердження відбудеться під час наступного засідання. Останнім у порядку денного було питання визначення дати наступного засідання. Відтак, було вирішено проводити засідання кожного місяця в останню п’ятницю.

 

Детальніше...

На Львівщині під час громадських слухань та сесій місцевих рад обговорюють питання прийому ТПВ з міста Львова.

Як повідомляє директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Наразій Романчук, чотири міста підписали угоди про прийом сміття з міста Львова.

Посадовець також інформує, що вчора, 18 травня, Жидачівська міська рада проголовувала за прийом 40 тонн сміття в тиждень з обласного центру.

 

Детальніше...

У вівторок, 30 травня, на товарній біржі "Товарно-сировинна біржа "Галконтракт" відбудуться загальні аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі ІІІ кварталу 2017 року державних лісогосподарських підприємств.

Аукціонні торги відбудуться за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105, у приміщенні конференц-залу Національного Лісотехнічного Університету України (4 поверх).

Взяти участь в аукціонних торгах запрошують усіх учасників ринку – вітчизняні деревообробні підприємства.

Ознайомитися з бюлетенем аукціонних торгів можна – тут.

 

Детальніше...

До Дня Вишиванки у Львові представили карту-оберіг України, яку впродовж року вишивали майстрині з усієї країни. Кожну область на карті представлено унікальним орнаментом, а подекуди й різними техніками виконання.

Карту-оберіг власноруч творили, зокрема, і матері, дружини та доньки наших захисників в Одесі, Запоріжжі, Львові, Херсоні, Вінниці й інших українських містах.

Зазначимо, завершення мандрівки карти-оберегу України областями  заплановано на 28 червня – у День Конституції полотно представлять у Києві.

 

Детальніше...

73-тю річницю депортації кримських татар у четвер, 18 травня, вшанували Траурним мітингом на Проспекті Свободи.

Детальніше...