Детальніше...

У середу, 25 листопада, з нагоди старту міжнародної акції «16 днів проти насильства» будівлю Львівської ОДА підсвітили помаранчевим кольором.

«Ця Всеукраїнська акція триватиме упродовж 16-ти днів – до 10 грудня. Колір акції є символічним, помаранчевий – колір світлого майбутнього. Сьогодні, 25 листопада, світова спільнота відзначає міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Наше завдання – привернути увагу кожного до цієї проблеми, адже насильство може бути поряд з нами. Насильство – це не тільки фізичний біль, знецінення – це теж насильство», - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже за декілька тижнів в Україні відзначатимуть Свято Миколая. З цієї нагоди напередодні в області проводять різноманітні акції та заходи, через які залучають допомогу для усіх, хто потребує підтримки.

Роксолана Винницька та Софія Гакавчин – львівські волонтерки. Дівчата упродовж багатьох років є частиною команди Центру Студенського Капеланства ЛА УГКЦ.  І вже три з них є волонтерами на Сході України.

Детальніше...

 
Детальніше...

Працівники управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з Західним міжрегіональним Управлінням Укртрансбезпеки та Управлінням патрульної поліції у Львівській області ДПП НП України проводять перевірки автотранспортних підприємств, що надають послуги із перевезення пасажирів на автомобільному транспорті загального користування.

Перевірки відбуватимуться під час випуску транспортних засобів на лінію в період з 23 листопада до 16 грудня.

Детальніше...

 
Детальніше...

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА днями завершилось навчання для небайдужої молоді, яка має намір розпочати волонтерську діяльність.

Дводенне навчання провели в межах проєкту «Серцем покликані до милосердя».

Детальніше...

 
Детальніше...

На Михайлівській площі у Києві відкрили виставку «Річ у тім…», присвячену проблемі домашнього насильства у будь-якому його прояві.

На виставці, яка проходить у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства», представили 16 предметів, які мали місце в реальних подіях, пов'язаних із домашнім насильством, це, зокрема, зв'язка ключів, рушник, м'яка іграшка, ножниці, мобільний телефон.

Детальніше...

 
Детальніше...

Керівники обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, школи вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, Львівського фахового коледжу спорту, центрів “Спорт для всіх” та “Інваспорт” обговорили актуальні питання медичного супроводу спортсменів з очільником Центру спортивної медицини та реабілітації Степаном Середою.

Нарада відбулась сьогодні, 25 листопада, під головуванням керівника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок 25 листопада в Перемишлянах організовано флешмоб #НЕ_ламай_калину! під час якого було висаджено саджанці калини, як етнонаціонального символу української жінки та встановлено інформаційні знаки біля місця висадження

 

 
Детальніше...

До кінця тижня дорожники завершать укладати асфальт на автомобільній дорозі Перемишляни – Чемеринці – Плугів.

«Ця дорога є стратегічно важливою, бо веде до Поморянського замку - визначної пам'ятки ХVI століття. Дорогу ремонтують на двох ділянках. Від села Виписки до Чемеринців проклали понад 8 кілометрів асфальтобетонного покриття. Дорожники облаштовуватимуть розмітку та узбіччя. Інша ділянка – від Чемеринців до села Дунаїв. Тут влаштували 5 кілометрів вирівнюючого шару та приступили до укладання асфальту», - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Детальніше...

 
Детальніше...

До 15 грудня виші навчальні заклади мають сформувати правила прийому для вступу та визначити, які предмети потрібні на ту чи інші спеціальності. Тоді ж молодь зможе зорієнтуватися, які предмети має здавати під час зовнішнього незалежного оцінювання наступного року.

Як розповіла керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк у ЗНО-2021 внесли зміни. Зокрема вони стосуються таких предметів як українська мова та література, а також математика.

Детальніше...

 
Детальніше...

Учора 9-річний учень Львівської дитячої художньої школи імені О. Новаківського Ярема Токарський та 15-річний учень Самбірської школи декоративно-ужиткового мистецтва Роман Опришко відвідали Львівську облдежадміністрацію, аби поспілкуватись із керівництвом області та подарувати управлінцям свої картини.

Їхній візит до Львівської обласної державної адміністрації зумовила подія, що відбулась 22 жовтня 2020 року. Саме тоді в Дзеркальній залі Львівської опери відбулося вручення Обласної дитячої мистецької премії «Талановита Львівщина», лауреатами якої стали колективи та учні мистецьких шкіл області. Перебуваючи на цьому заході, голова ОДА Максим Козицький звернув особливу увагу на художню роботу Яреми Токарського «Козаки».

Детальніше...