Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 480 гостей на сайті
Детальніше...

Упродовж 15-20 грудня 2019 року за ініціативи Львівської Національної Філармонії у Львові триватиме Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Цьогорічний Конкурс відбудеться за підтримки Президента України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Детальніше...

 
Детальніше...

13 грудня відбудеться сьома традиційна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.

Метою заходу є  підведення підсумків року, що завершується, налагодження подальшої співпраці та підвищення ефективності роботи між департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 4 грудня, у сесійній залі Перемишлянської райради відбулось офіційне представлення голови райдержадміністрації.

Керівником району став Гуменюк Богдан Степанович, який до цього працював першим заступником голови райдержадміністрації.

Громадськості та працівникам держустанов нового голову Перемишлянської РДА представила керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська. Вона, зокрема, побажала новому керівникові плідної роботи на управлінській ниві.

Богдан Гуменюк подякував керівництву держави за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для подальшого розвитку Перемишлянщини.

Зазначимо, відповідне розпорядження про призначення Богдана Гуменюка головою Перемишлянської РДА Президент України Володимир Зеленський підписав 2 грудня.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 3 грудня, 300 дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, сімей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали подарунки, які запаковували для них діти німецьких родин.

Зазначимо, що проєкт "Різдвяний конвой" реалізується для дітей Перемишлянщини другий рік поспіль.

Відтак, цьогоріч німецькі друзі знову приїхали з подарунками до дітей з Перемишлянського району.

Зауважимо, що захід проводиться у рамках співпраці Львівської обласної державної адміністрації з громадською організацією "Народна самооборона Львівщини", громадською організацією "Ротарі клуб" Львів Інтернешнл" та партнерами з Німеччини

Гостей з за кордону зустріли та привітали керівники району.

 
Детальніше...

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В»  - головного спеціаліста-системного адміністратора  відділу організаційного забезпечення та роботи з персоналом департаменту з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги :

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 3 грудня, відбулись урочисті проводи 11-ї ротації особового складу 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, що виконує завдання у складі місії ООН в Демократичній Республіці Конго.

Відтак, у  Новому Калинові, що  на Самбірщині, відбулось урочисте шикування українських військовослужбовців, які замінять військових попередньої ротації, які виконавши свою миротворчу місію, незабаром повернуться на Батьківщину.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повторно повідомляє, що 9 грудня об 11.00 годині відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами.

Зокрема, цього дня на аукціон буде виставлено наступні ставки:

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 3-5 грудня у межах Проєкту «Різдвяний Конвой» на території Львівської області 9 тисяч подарунків розповсюдять серед дітей-сиріт, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також передадуть у багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

Черговий Проєкт організували громадська організація «Народна самооборона Львівщини» у співпраці з ГО Ротарі клуб «Львів Інтернешнл», службою у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та партнерами з Німеччини WPK Weihnachtsackchenkonvoi gGmbH.

Детальніше...

 
Детальніше...

6-7 грудня 2019 року у м. Львові відбудеться Міжнародний проект «Педагогічний марафон розвитку інклюзивної початкової мистецької освіти ARTS FOR HEARTS: Одеса-Харків-Львів-2019», спрямований на розвиток інклюзивної мистецької освіти в початкових мистецьких закладах країни.

Під час марафону заплановані семінари-практикуми, педагогічні читання, дискусійні сесії, майстер-класи, кругли столи, концерти за участю учнів з особливими освітніми потребами, екскурсії в спеціалізовані школи та центри.

Детальніше...

 
Детальніше...

2 грудня 2019 року молодь Львівщини з представниками суспільно-культурних товариств «Надсяння» та «Любачівщина» запалили свічки пам’яті на українських цвинтарях в Республіці Польща.

Зокрема, представники Львівщини запалили лампадки та помолились біля дубового хреста, який встановлений у листопаді 2019 року, на місці зруйнованого пам’ятника, та могилах на українському цвинтарі у с. Верхрата.

Детальніше...