26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

Детальніше...Детальніше...Детальніше...З нагоди професійного свята -  Дня державної служби, держслужбовців Перемишлянської райдержадміністрації та держустанов району привітав голова  РДА Володимир Танчин.

Детальніше...

 
Детальніше...

20 червня, у Культурно-мистецькому центрі Львівського палацу мистецтв відкрили виставку «Український живопис  від 1930-х років до сьогодні» з приватної мистецької колекції Михайла Поживанова.

Серед перших відвідувачів виставки т.в.о.голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

Найбільш поширеною серед інфекцій, які передаються кліщами, на території Львівської області є хвороба Лайма. Це захворювання викликається спірохетами роду Борелія і характеризується важкістю перебігу, ураженням різних органів та систем організму людини (шкіри, серця, суглобів, нервової системи, органів зору та ін.). Хвороба може виникнути після укусу кліща вже через 7-10 днів, а іноді інкубаційний період триває понад 6 місяців.

Про це повідомляє державна установа «Львівський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України».

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, спільно з природоохоронним установами області, розпочинає конкурс «Ровером по Розточчю».

Участь у конкурсі можуть брати всі охочі. На конкурс подають малюнки, фотографії, вірші оповідання та відеороботи присвячені природі регіону Розточчя та можливостям його туристичного потенціалу, зокрема велотуризму, як екодружньому виду туризму в межах регіону Розточчя, який багатий на веломаршрути та об’єднує дві країни – Польщу і Україну.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 червня 2019 року, відбулось засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Львівській обласній державній адміністрації.

Під час засідання підвели підсумки виконання Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 27 червня по 3 липня на Львівщині відбудеться Міжнародний фестиваль архітектури та мистецтв «ВЕЖА».

Уперше фестиваль української архітектури «ВЕЖА: пошук ідентичності» відбувся минулого року і був присвячений 110-річчю від часу створення першого громадського об’єднання архітекторів у нашому місті.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 червня, відбулось урочисте відкриття Почесного консульства Грузії у місті Львові. Консульська установа знаходиться за адресою: вул. Є. Гребінки, 8.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання гімну України та гімну Грузії. Серед учасників відкриття, які першими ознайомились із роботою установи – Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні пан Гела Думбадзе, т.в.о. голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

У зв’язку із проходженням та впливом атмосферних фронтів від циклонічної депресії над Норвезьким морем та Скандинавією очікується ускладнення погодних умов.

В другій половині дня із збереженням до кінця доби 20 червня та вдень 21 червня грози, місцями значні дощі та сильні зливи, град, шквали 15 – 20 м/с.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівський обласний молодіжний центр розпочинає серію навчань у межах проекту «Молодіжні простори спільними зусиллями», який спрямований на розбудову молодіжних просторів та центрів у ОТГ, населених пунктах Львівської області, підвищення професійних компетенцій працівників та волонтерів молодіжних установ.

Перша сесія включатиме дві теми: «Проектний та івент менеджмент у молодіжних центрах» та "Фандрейзинг: партнери та ресурси», які розглядатимуться через призму діяльності молодіжних центрів.

Детальніше...

 

Загальний рівень злочинності у період з 01.01.2019 року до 31.05.2019 року у Перемишлянському районі становить 5,6 кримінальних правопорушень на 10 тис населення в місяць. Тоді як цей показник по області становить 8,5 порушень.

Розкриття злочинів за поточний рік становить 42,95% при середньому обласному показнику 39,4 %.

Детальніше...