07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

У понеділок, 17 липня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбатті. У межах зустрічі обговорювали суспільно-політичні та економічні питання, що стосуються розвитку регіону.

Ростислав Замлинський перш за все подякував усій європейській спільноті за підтримку України у боротьбі з військовою агресією Росії, а також відзначив важливість запровадження безвізового режиму у євроінтеграційному процесі України.

Детальніше...

 

Учасникам  бойових дій та інвалідам війни , які брали участь в АТО надаються пільги згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту», а саме:
-   75-процентна та 100-прорцентна  знижка   плати   за  користування  житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством
-  75-процентна та 100-процентна знижка  плати  за користування комунальними послугами(газ, електроенергія,водопостачання та водовідведення, вивезенні побутових відходів).
-   Абонементна плата  за  користування телефоном встановлюється у розмірі 50 процентів  від  затверджених тарифів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 
Детальніше...

Під час робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко ознайомився з роботою Державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» та поспілкувався з колективом заводу.

Детальніше...

 
Детальніше...

«Хочу окремо наголосити, як Верховний Головнокомандувач, як Президент я нікому не дозволю обкрадати армію і нікому не дозволю гріти руки на поставках до Збройних Сил», - заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на Державному підприємстві «Львівський бронетанковий завод» в ході робочої поїздки до Львівської області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Цьогоріч за результатами земельних аукціонів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, продано право оренди 46 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 924 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 3,14 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

«При організації аукціонів ми намагаємось залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. В результаті зростають і можливості місцевих рад з розвитку територій громад,  забезпечується прозорість у використанні земельних ресурсів на місцях»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Члени малозабезпечених сімей із Сколівського, Кам’янка-Бузького та  Мостиського районів Львівської області втілять в життя свої бізнес-ідеї. Фінансову допомогу підприємцям-початківцям виділять в межах реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб у Львівській ОДА.

Комісія під головуванням заступника голови облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук розглянула бізнес-плани 5 учасників пілотного проекту із числа малозабезпечених сімей, які виявили бажання організувати підприємницьку діяльність шляхом отримання фінансової допомоги, та рекомендацій центрів зайнятості, поданих після професійного консультування.

Детальніше...

 
Детальніше...

2-4 серпня патрульна поліція Львова та департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації організовує спільний проект для молоді «Курс свідомих «Включайся!».

Тренінговий курс є продовженням спільної роботи патрульних та Львівської ОДА в сфері забезпечення особистої безпеки громадян та підвищення рівня свідомості молоді.

Детальніше...

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 31 березня 2015 № 200 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» потрібно звернутися до управління соціального захисту населення з наступними  документами:
-       медична довідка лікувальної установи за формою№070/о
-       копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни
-       документ що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

 

Акредитація для ЗМІ до 18.00 години 13 липня за номерами телефонів: (032) 235-40-22, 093 489 03 65.

Виїзд акредитованих журналістів об 13.30 від будівлі Львівської ОДА (вулиця Винниченка, 18).