Детальніше...19 квітня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Шалапського відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх проживання. Члени комісії розглянули  7 справ та вивчивши всі деталі, вирішили 4 особам продовжити соціальні виплати, 3 особам припинити, оскільки зазначені громадяни повернулись проживати за фактичним місцем реєстрації

 

Детальніше...

У Львівській облдержадміністрації триває проект "Реалізуй себе у владі", який передбачає залучення молоді до стажування в структурних підрозділах та  зараховування  кращих осіб, які пройшли навчання, до кадрового резерву облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької урочисто нагородили найкращу спортсменку Львівщини за підсумками виступів у березні 2017 року – Вероніку Марченко.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж 27–29 квітня у Львові, на території аеропорту "Львів", відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Захід Львів 2017". Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу;
- головного спеціаліста відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу управління охорони природних ресурсів та моніторингу.
З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланнями: 1, 2.

Детальніше...

 

Детальніше...

Для підтримки найкращих спортсменів області у межах нової спортивної премії загалом виділено 1 мільйон 500 тисяч гривень.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав відповідне розпорядження.

Відтепер спортсменів області відзначатимуть не лише за підсумками місяця чи року. Як зазначають у департаменті фізичної культури та спорту – переможців і призерів змагань міжнародного та державного рівня з олімпійських видів спорту тепер відзначатимуть та преміюватимуть за підсумками окремих успішних виступів.

 

Детальніше...18 квітня голова райдержадміністрації В.З.Танчин  спільно з головою районної ради Р.Б.Андрусишиним зустрілись з мешканцями Болотнянської сільської ради. На зустрічі були присутні представники органів поліції, ДСНС, управління соціального захисту райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру у Перемишлянському районі Львівської області.

Присутні на зустрічі піднімали питання щодо об’єднання місцевих рад, ремонту доріг,  участь у мікропроектах, профілактики виникнення пожеж, заборони спалення сухої трави,  благоустрою територій, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та організованого вивезення твердих побутових відходів, утримання закладів освіти, медицини та культури.

 

Детальніше...

Інтерв’ю голови Львівської обласної державної адміністрації інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна»

Питання: Рік тому ЛОДА оприлюднила стратегію стати фабрикою Європи. Якою мірою вдається реалізувати ці задуми?

Детальніше...

 

Детальніше...

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від Львівської області стали 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 7 студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Детальніше...

 

Детальніше...

У 2016 році підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) інвестували у придбання деревообробного обладнання 30 млн грн власних коштів.

Так, виробничі потужності оновили «Бродівське ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Сколівське ЛГ», ДП «Славське ЛГ», ДП «Турківське ЛГ»,  ДП «Рава-Руське ЛГ». Цьогоріч встановлення нового лісопереробного обладнання планується в ДП «Буське ЛГ» та ДП «Радехівське ЛМГ».

За словами начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки, завдяки докорінній модернізації виробництва минулоріч підприємства переробили 164,2 тис кбм деревини, що на 10 тис кбм більше, ніж за попередній рік.