29 червня о 15.00 год. у районному Народному домі відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди 21 річниці Конституції України

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

25 червня у межах святкування Дня молоді у парку «На валах» відбудеться танцювальний флешмоб.

Старт – о 15:30 год.

Детальніше...

 

Детальніше...

За фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації громадська організація «Творча спілка митців «Національ» Миколаївського району з 9 по 16 червня проводила  показ виставки про ЗУНР у Львівському Музеї визвольної боротьби України.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 червня, відбулося перше засідання штабу з енергетичної безпеки Львівської області. У засіданні взяли участь керівники найбільших енергетичних підприємств області.

Детальніше...

 

Детальніше...Станом на 15 червня медичні заклади Перемишлянського району видали 4198 рецептів хворим за Урядовою програмою «Доступні ліки». Отоварено 3570 рецептів на суму 123,5 тис грн., проведено оплату аптекам на суму 95,3 тис. грн..

Такі цифри були озвучені сьогодні, 20 червня, під час зустрічі голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчина за участі заступника голови РДА І.Шалапського та головного лікаря району Б.Лівого із аптекарями району, які задіяні до Урядової програми.

Нагадаємо, що за програмою «Доступні ліки», яка стартувала у квітні поточного року, пацієнти мають можливість отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

 

Детальніше...

Упродовж двох днів, 23-24 червня, за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області в смт Добротвір Кам'янка-Бузького району триватимуть обласні спортивно-масові заходи «Олімпійський день-2017».

Детальніше...

 

Детальніше...

У межах календаря мандрівок Львівщиною у суботу, 24 червня, відбудеться одноденна подорож до Жовкви та сходження на гору Гарай. Учасників заходу весь час супроводжуватимуть професійні гіди-провідники та Гірська оперативно-рятувальна служба.

Детальніше...

 

Детальніше...

Вісім надсучасних спеціалізованих приладів, більшості з яких немає в медичних закладах Львова і Львівської області, відтепер використовуватимуться  в щоденній роботі нейрохірургічного відділення.

Детальніше...

 

27 червня 2017 року   в м.Перемишляни відбудеться велопроїзд у вишиванці до Дня Конституції України та Дня молоді. Захід відбуватиметься під гаслом «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Для участі у велопроїзді необхідно  мати велосипед, а також бути одягнутим у вишиванку або в синьо-жовті кольори.

Збір відбудеться о 10.00 на площі 550-річчя м.Перемишляни  ( колишня площа Базарна).

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську РДА за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа). Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

Детальніше...

 

Детальніше...Урядовий офіс з європейської та євроатлантичної інтеграції оприлюднив звіт з виконання Угоди про асоціацію за 2016 рік.

"Звіт дає змогу комплексно проаналізувати ситуацію з виконанням Україною своїх зобов’язань, дозволяє визначити вузькі місця цього процесу та сформувати пріоритети", - йдеться в поясненні віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе.

"За результатами 2016 року ЄС став найбільшим торговельним партнером України. Так, частка ЄС склала 37,1% загального експорту товарів України, а також 43,7% — імпорту", - зазначається серед іншого в документі.

Значна частина документу присвячена опису здійснених в Україні реформ у відповідності до Угоди про асоціацію