Детальніше...

Сьогодні, 20 березня, в ДП «Львіввугілля» відбулася нарада за участі голови облдержадміністрації Олега Синютки щодо напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі області.

Участь у нараді також взяло керівництво Сокальського району, м. Червонограда, ДП «Львіввугілля», директори шахт та керівники профспілкових організацій.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 березня, відбулась шоста звітно-виборна конференція  Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я  України. Участь у заході взяли головні лікарі лікувально-профілактичних установ міста і області, голови профспілкових комітетів.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

23 березня відбудеться традиційне масове сходження на гору Говерлу «ГОВЕРЛЯНА-2019».

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“Історія сходжень є тривалою, перше сходження відбулось 1964 року. Це багаторічна традиція і в різні роки учать у заході брали від 300 учасників до 2400. Цьогоріч збір та реєстрація учасників сходження передбачається у п’ятницю, 22 березня о 15:00 год біля головного залізничного вокзалу станції Львів. Кількість людей і місця в автобусах вже сформовані, охочі можуть долучитись власним транспортом”, - зазначив президент Львівської обласної федерації спортивного туризму Тарас Пахолюк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівський історичний музей один із перших на Львівщині ініціював впровадження електронного квитка.

Уже з наступного тижня відвідати музей,  екскурсію чи взяти участь у будь-якому заході стане  простіше та швидше.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації запрошує представників громадських організацій Львівщини, сферою зацікавленості яких є реалізація Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» на громадські слухання щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Слухання відбудуться 21 березня в приміщенні обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. В. Винниченка, 18, каб. 412 о 10.00 год.

Детальніше...

 
Детальніше...

У 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету було проведено поточний ремонт автодороги Р-39 Броди-Тернопіль на суму 10,00 млн.грн та на дорогах Висоцьке-Гаї, Мамчурі-Ясенів та Пониква-Шишківці-Батьків на загальну суму 4500,00 тис грн МПП «НАРА» провела поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання 14 об’єктів доріг загального користування загальною вартістю 14,7 млн.грн.

Про це сьогодні, 19 березня, під час публічного звіту розповів голова Бродівської районної адміністрації Ігор Криськів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з Золочівським ОЗЗСО І-ІІІ ст. організували та провели урок географії просто неба для учнів 8 класу з нагоди Всесвітнього дня води під назвою «Вода – джерело життя». Захід проходив на березі річки Млинівка, що є лівою притокою річки Золочівка і протікає неподалік школи.

Працівники парку під час заняття розповіли учням про мету відзначення Всесвітнього дня води, зокрема, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем, що пов’язані з водою на планеті та визначення основних дій щодо їх вирішення. Окрім того, школярі довідалися про властивості води. Довели, що природну воду з хімічної точки зору не можна назвати чистою, тому що вона містить розчинені речовини, п6ереважно різні солі. Саме тому вода, взята з різних колодязів, має різний смак, колір та запах.

Детальніше...

 
Детальніше...

Починаючи з квітня, на площі поблизу Домініканського собору, а також у парку На валах відбудеться фотопрезентація авторського суспільно–мистецького проекту Чорнобривці. Уквітчані долею.

Цей проект  про успішних львівських родин, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання “Мати-героїня”.

Детальніше...

 

З метою формування календарного плану заходів з реалізації молодіжної політики на 2020 рік, приймаються пропозиції щодо проведення міжнародних і всеукраїнських заходів з питань молоді. Заходи повинні відповідати пріоритетним завданням, визначеним Державною цільовою програмою «Молодь України» на 2016-2020 роки. Пропозиції необхідно сформувати у вигляді анкети (додається) разом із орієнтовним порядком проведення заходу та деталізованим кошторисом витрат, оформленим відповідно до наказу Мінмолодьспорту №808 від 03.03.16 «Про затвердження порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері».

Пропозицію подавати в РДА до  27 березня 2019 року

АНКЕТА ЗАХОДУ

Детальніше...

 
Детальніше...

Про це сьогодні, 19 березня, під час брифінгу повідомив начальник управління оперативно-чергової служби оповіщення та зв‘язку департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Микола Сень.

«20 березня буде здійснюватися перевірка систем оповіщення Львівської області. Під час перевірки системи оповіщення будуть вмикатися електросирени. Уривчасте звучання електросирен означає сигнал «Увага усім!» для мешканців Львівської області Чому ми хочемо звернути увагу на цю перевірку? Це комплексна перевірка. Якщо упродовж січня – лютого у місті Львові чули короткочасні включення електросирен  - це означало, що проводиться постійна перевірка з метою підтримки, але комплексна здійснюватиметься лише у цю середу. Це плановий захід, який проводиться лише один раз на квартал», - зазначив Микола Сень.

Детальніше...