Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< грудня 2019 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 402 гостей на сайті
Детальніше...

5 грудня, у четвер, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії презентують виставку «Battle of memories: міфи та реалії радянської доби». Через побут, засоби пропаганди, артефакти брежнєвського часу (60–80-ті роки XX століття) організатори намагились показати реалії радянської доби, допомогти сформувати правдиве відображення минулого у людській свідомості, спонукати до критичного мислення.

Виставковий проєкт побудований на основі колекції раритетів радянської доби, яку зібрали науковці Музею історії міста Кам’янського, де народився Леонід Брежнєв, у співпраці з Українським інститутом національної пам’яті і за підтримки Українського культурного фонду.

Детальніше...

 
Детальніше...

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у період 4 - 5 грудня очікується подальше зниження температури до 4 - 9º морозу вночі. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Щоб уникнути цього необхідно:

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львові організували перший обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку».

Так, сьогодні більше сотні учасників цього яскравого заходу вкотре доводять, що талант не має обмежень і тішать глядачів своїми талантами: співають, танцюють, показують мініатюри, читають поезію. А також демонструють художню творчість – власні малюнки, аплікації, вишивку, фото- та відеороботи.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 12 грудня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Місце проведення: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів об 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год. за адресою: м.Львів, вул. Сахарова, 46.

Детальніше...

 
Детальніше...

За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, станом на 3 грудня на автомобільних дорогах Львівщини працює 117 одиниць техніки.

З метою утримання доріг у належному стані використали 1405 т піщано-сольової суміші.

Детальніше...

 
Детальніше...

4 грудня у галереї Львівській національній академії мистецтв відбудеться відкриття арт-проекту «Трансформація в іконі» двох молодих художниць Ольги Яктрович і Соломії Казанівської, що працюють у напрямках сакрального мистецтва і реставрації.

Метою виставки є співставлення давнього традиційного іконопису із сучасним сакральним мистецтвом. Порівнюючи ікони традиційну та сучасну, які будуть представлені в експозиції, глядач матиме змогу оцінити богословську традицію, технологічну структуру та спосіб моделювання образу.

Детальніше...

 

Українське суспільство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день осіб з інвалідністю, засвідчує тим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчути себе рівними серед рівних. Адже ставлення до осіб з інвалідністю  визначає ступінь цивілізованості суспільства. Відзначення цієї дати – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Детальніше...

 
Детальніше...

У дитячий будинок сімейного типу, який функціонує у Жовківському районі влаштували на спільне проживання та виховання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зазначимо, що між собою діти є рідними братами та сестрою.

Детальніше...

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №437/2019-рп

Про призначення Б.Гуменюка головою Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області

Призначити ГУМЕНЮКА Богдана Степановича головою Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області.

 

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

2 грудня 2019 року

 
Детальніше...

11-12 грудня власників зелених садиб та готелів запрошують на туристичний бізнес-форум «Як розвиватись та заробляти малому бізнесу в Карпатах?», який відбудеться у смт Славсько.

У межах форуму визначать поняття «сучасний турист» та з'ясують, які у нього запити.

Детальніше...