07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії розглянуто питання: про можливість поДетальніше...збавлення батьківських прав; про встановлення опіки над майном дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування; про виконання батьківських прав.

 

Детальніше...

13 серпня, у сквері «На валах», що навпроти Львівської ОДА, відбуватиметься благодійна фотовиставка просто неба «На прищіпках».

Фотовиставку поєднають  із аукціоном, відповідно глядачі зможуть придбати будь-які із робіт. Усі виручені кошти опісля будуть скеровані на благодійність. За інформацією організаторів, усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Мобільному хоспісу для дітей ЗУСДМЦ. А після завершення фотовиставки буде оприлюднено звіт.

Для участі у заході запрошують усі охочі фотографи, як професіонали, так і любителі. Тематика світлин: «Я люблю життя».

Для того, аби взяти участь у виставці, потрібно роздрукувати власні фото (формат не менше 15*21), об`єднані згаданою тематикою, і розвісити їх на мотузках у сквері (участь у виставці безкоштовна). На звороті бажано залишати коротку інформацію про автора чи кадр, аби покупець при потребі міг сконтактувати з фотографом.

Для тих, хто бажає придбати будь-які світлини з виставки “На прищіпках”, це можна буде зробити за добровільну пожертву (від 10 грн/фото).

Прийти та розвісити свої світлини чи придбати кадри, які найбільше впали в око, можна протягом дня з 12:00 до 19:00 у неділю, 13 серпня. Деталі за тел.: 097 51 44 642.

 

Детальніше...

У середу, 9 серпня, відбувся круглий стіл «Протидія торгівлі людьми, в тому числі дітьми та особами з інвалідністю у Львівській області». Учасники говорили про безпечний перетин кордону, права та соціальну допомогу, яку можуть отримати ті, хто опинився в складній ситуації.

«Не можна закривати очі на факти торгівлі людьми, особливо якщо йдеться про дітей або осіб із інвалідністю. Необхідно якомога швидше розробити механізм відповідальності та допомоги постраждалим особам», - наголосила під час засідання в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк.

Детальніше...

 

Детальніше...

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за підтримки Львівської ОДА.

У програмі заходу дефіле духових оркестрів, майстер-класи від відомих майстрів народної творчості та майстрів кулінарії, розваги та  ігри для дітей від веселих аніматорів, ІТ-уроки та багато іншого.

На усіх учасників дійства чекає частування солдатським кулішем і борщем, приготованими за давніми українськими рецептами.

Захід завершиться святковим концертом за участю львівських виконавців і гуртів.

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про внесення змін до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 щодо актуалізації Переліку військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство».

Указом уточнюється перелік військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України  та органи місцевої державної влади та місцевого самоврядування, які здійснюють шефство над ними.

Прийняття зазначеного Указу Президента України сприятиме розв'язанню соціально-побутових проблем, задоволенню культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесенню престижу військової служби, налагодженню ефективного цивільно-військового співробітництва.

 

Детальніше...

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету в сумі 1700,4 тис грн на виплату державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, кошти вже передали міським і районним бюджетам.

Усього з початку на цю ж мету виділено 13165,2 тис грн.

Отримані кошти забезпечують у повному обсязі проведення виплат державних соціальних допомог і грошового забезпечення відповідно до зареєстрованих в органах державної казначейської служби фінансових зобов’язань.

 

 

Детальніше...

Днями Львівщина отримала з державного бюджету черговий транш субвенції на виплату державної допомоги.

Кошти скерують сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, а  також на тимчасову державну допомогу дітям та допомогу із догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

Транш становить 282,1 млн грн, їх повністю передали місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

З початку року обсяг субвенції досяг 2483,3 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року майже на 12%. Зазначені кошти в повному обсязі забезпечують виплату допомог одержувачам у серпні.

 

Детальніше...

 

Детальніше...

7 серпня з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 118,2 тис. гривень. Ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 20 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тисячі гривень), щомісячні соціальні виплати 10 дітям загиблих (померлих) учасників АТО, Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень) та відшкодувати витрати, пов’язані з наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні.

Із зазначених коштів на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО скеровано 32 тис. гривень. Зазначену допомогу в області цьогоріч передбачено для 15 родин загиблих на суму 479,5 тис. гривень.

Всього з початку року на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  виділено близько  8  млн гривень.

 

Детальніше...9 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Б.С.Гуменюк  спільно з представниками органів поліції, ДСНС, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру у Перемишлянському районі Львівської області, відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації провів зустріч з мешканцями населених пунктів Ланівської сільської ради.

 

Детальніше...