21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...13 листопада заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський зустрівся із мешканцями Білецької сільської ради. На зустрічі були присутні представники управління соціального захисту населення, відділу Держгеокадастру у Перемишлянському районі, Перемишлянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

Міністерство юстиції інформує про права захисників вітчизни.

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Детальніше...

 

З 05 вересня 2018 року вступило в дію Розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»

Зміст Розпорядження:

- з 5 жовтня 2018 року органи Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, Національній поліції за участю органів місцевого самоврядування розпочали проводити комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 13 листопада, у Львівському обласному товаристві сліпих, що на вулиці Січових Стрільців, 5,  для усіх охочих організували День відкритих дверей.

До акції, в межах якої можна було побачити як проводять дозвілля та вирішують свої клопоти незрячі, долучилась заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Детальніше...

 
Детальніше...

12 листопада у Києві відбулось сьоме засідання Ради регіонального розвитку.

Захід проходив під головуванням Президента Петра Порошенка та за участі усіх голів облдержадміністрацій України.

Детальніше...

 

Детальніше...

Для розвитку села ключове питання – це аудит земель, - Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку

На Львівщині уже на завершальному етапі інвентаризація земель, в тому числі завершився аудит земель сільськогосподарського призначення.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

У середу, 14 листопада, о 16:00 год у виставкових залах національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького за адресою: м. Львів, пр. Свободи 20, відбудеться відкриття виставки живопису «Олег Мінько: мої ієрархії».

Детальніше...

 

Детальніше...

Учора, 12 листопада, відбулась зустріч Народного депутата України Ольги Богомолець з матерями загиблих (померлих, зниклих безвісти) учасників АТО/ООС Львівської області.

Відтак, у приміщенні Львівського палацу мистецтв депутат спільно з директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталією Кузяк та директором департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Іриною Микичак зустрілись з матерями загиблих воїнів, на якій також були присутні учасники та ветерани АТО/ООС.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 листопада, перший заступник голови Перемишлянської райждержадміністрації Богдан Гуменюк провів засідання протиепізоотичної комісії.

Основним, було питання профілактичних заходів з попередження виникнення захворювань свиней африканською чумою.

З поміж інших рекомендацій, було прийнято рішення зобов’язати мисливців при  кожному відстрілі дикого кабана патматеріали скеровувати для дослідження до Львівської регіональної лабораторії ветеринарної медицини. Також важливим, на думку членів комісії, є ведення контролю за переміщенням свиней до та з свиноферм району.

У засідінні комісії взяли участь також ветлікарі та єгера району.

 

Детальніше...13 листопада заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Члени комісії розглянули 18 заяв. Вивчивши всі деталі справ, було вирішено дев’ятьом заявникам відмовити у наданні соціальної допомоги.