Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Детальніше...

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» спільно з Міністерством освіти і науки України проводять XV Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».

Участь у конкурсі сприятиме формуванню знань про поліетнічну та багатокультурну історію України і міжнаціональні відносини, ствердженню національної свідомості та історичної пам’яті, усвідомленню значення уроків історії для сьогодення.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус зустрілись із постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфгангом Біндзайлем

Очільник області подякував Вольфгангу Біндзайлю за підтримку урядом ФРН територіальної цілісності України та ознайомив із економічним розвитком регіону.

Детальніше...

 

Детальніше...

За попередніми даними, у січні–квітні 2018 року до відповідного періоду попереднього року обсяг промислової продукції у Львівській області зросте на 5,6%, обсяг сільськогосподарської продукції – на 2,6%.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...Стосовно подання нових заяв та декларації

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016р. №1022»(далі - Постанова) затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій (далі - Положення) та передбачено призначення субсидії на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації визначеним категоріям осіб (пункт 2 Постанови):

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Детальніше...«Материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами». Саме такими словами розпочався святковий концерт до Дня Матері, який відбувся 13 травня в Народному домі м.Перемишляни.

До всіх матерів із вітальним словом звернувся Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин та голова районної ради Р.Андрусишин. Керівники  побажали добра, родинного благополуччя, миру, щастя  і безмежної радості за успіхи дітей.

Крім цього, свої пісні та вірші дарували мамам дитячі та юнацькі колективи закладів освіти та культури. Свято сміялось веселими, жартівлими піснями та плакало зворушлими мелодіями у виконанні всіх учасників дійства.

 

Детальніше...Всі мікропроекти повинні йти через «Prozorro». Про це наголосив сьогодні, 14 травня, під час наради з керівниками структурних підрозділів та держустанов голова райдержадміністрації Володимир Танчин. Зокрема, керівник зауважив, що з двадцяти дев’яти проектів у “Prozorro” зареєстровано на даний час лише 11.

Детальніше...

 

Детальніше...

З 1 травня 2018 року змінилась форми заяви та декларації для призначення житлових субсидій. Відтепер призначення субсидій відбувається згідно нової заяви та декларації.

Детальніше...

 

Детальніше...У найкоротші терміни провести аудит посівів ярих культур району та до 01 червня надати інформацію у департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації. Таке доручення дав голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин керівникові відділу АПР району О.Лоїку сьогодні, 14 травня, під час щотижневої наради із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов.

Йдеться про посіви в агроформуваннях, які працюють на території району.

Узагальнення інформації із районів надасть загальну ситуацію про посіви в області.

 

Детальніше...

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводить конкурс інвестиційних проектів. Конкурс триватиме до 4 червня.

Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині триває конкурс інвестиційних проектів для підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО. Відтак підприємці-учасники АТО можуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Детальніше...