07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

12 липня 2017 року в Пустомитівському районі відбулась друга робоча зустріч учасників агротуристичного кластеру “ГорбоГори”.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями, на Львівщині, представники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласної федерації регбі Львівщини та почесний президент регбійного клубу «Сокіл»-Львів Івана Ревка (Англія) обговорили перспективи  розвитку регбі як олімпійського виду спорту, а також проведення «Козацьких Ігор-2017» серед українців Великої Британії.

Детальніше...

 

Детальніше...

«Стіл графа Бадені» - атракція під такою назвою відбуватиметься під час Першого західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest». Стіл завдовжки із футбольне поле засервірують стравами української кухні та частуватимуть усіх присутніх гостей.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 13 липня, під час Х позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м.Львові на 2017-2019 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями, в німецькій столиці завершилися змагання чергового етапу світового Challenge Cup-2017 з художньої гімнастики. Українська збірна, в складі якої змагалась представниця Львівщини Анастасія Возняк, в групових вправах здобула три срібні нагороди.

Українські гімнастки стали другими в багатоборстві, а також в групових вправах з п’ятьма обручами та у вправах з м'ячами і скакалками.

У  світовому Challenge Cup-2017 з художньої гімнастики цьогоріч взяли участь 26 країн світу.

 

Детальніше...Одним із питань порядку денного засідання районної комісії ТЕБ та НС, яку провів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин сьогодні, 13 липня, було питання про недопущення випалювання післяжнивних  залишків, сухої трави та проведення жнивної компанії у 2017 році на території Перемишлянського району.

Керівник району відзначив, що із настанням жнивної кампанії зростає ймовірність виникнення пожеж на об’єктах народного господарства, а також в житловому секторі, що нерідко призводить до матеріальних збитків, травматизму та загибелі людей.

Відтак, під час засідання комісії затверджено комплекс заходів щодо організації протипожежного стану об’єктів народного господарства та житлового сектору.

Зокрема, передбачається відновлення рейдів районної комісії у населені пункти для виявлення порушників та притягнення їх до відповідальності.

 

Детальніше...

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства у ніч з 12.07 на 13.07 у місті Львові прибрали 77 перенакопичених сміттєвих майданчиків.

Зазначимо, що з 3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у м. Львові, та які захороняють на полігонах.

Зважування проводиться трьома ваговими комплексами.

 

Детальніше...

У Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки ТПВ на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з твердими побутовими відходами.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 12 липня, розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до вишів на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Детальніше...

 

Детальніше...

З метою підвищення поінформованості керівників органів місцевого самоврядування у сфері благоустрою, зокрема, дотримання законодавства України у сфері благоустрою та інструментів контролю за дотриманнями правил благоустрою населених пунктів, з середини червня 2017 року департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації розпочав виїзні семінари у районах області.

Детальніше...