Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

 

 

Детальніше...

Президент Петро Порошенко наголошує, що питання автокефалії Української православної церкви є питанням національної безпеки нашої держави. «Це – питання національної безпеки і нашої оборони у гібридній війні, бо Кремль розглядає РПЦ як один із ключових інструментів впливу на Україну», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбулась дискусійна панель «Просторовий розвиток АПК».

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, на Львівщині стартувала VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». У межах заходу відбудеться Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні, які презентуватимуть усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак. Масштабна аграрна подія триватиме упродовж трьох днів до 21 квітня.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 квітня, у Львівській ОДА відбулась зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки з постійним Представником Президента України Петра Порошенка в АР Крим Борисом Бабіним.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями представники громадськості Львівщини відвідали місця національної пам’яті українців на території республіки Польща.

Представники громадська організація «Спадщина краю» відали шану українцям,  похованим на теренах Томашівщини (Республіки Польща).

Детальніше...

 

Детальніше...

18 квітня творчий колектив обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва» прибув на Львівщину.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, відбулось засідання XXIV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради. У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації В.Танчин.

Депутати розглянули понад 40 питань.

Частина питань стосувались галузі освіти.

Зокрема, депутати прийняли рішення про створення інклюзивно-ресурсного центру Перемишлянської  районної ради Львівської області.

Також затвердили Програму розвитку освіти Перемишлянщини  на 2018-2020 роки; перелік об’єктів капітальних видатків загально-освітніх навчальних закладів.

Окрім того, були прийняті рішення про реорганізацію та ліквідацію окремих ЗОШ.

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, під час засідання XXIV сесії VII скликання Перемишлянської районної ради голова райдержадміністрації Володимир Танчин звітував про виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Перемишлянського району за 2017 рік та здійснення райдержадміністрацією  делегованих їй районною радою повноважень.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 квітня, під час чергового засідання сесії Перемишлянської районної ради керівник Золочівської місцевої прокуратури В.Купецький інформував про роботу у першому кварталі поточного року.

Детальніше...

 

Основною  метою  пілотного проекту «Рука допомоги», що реалізовується у Львівській, Полтавській та Харківській областях за сприяння служби зайнятості – це вивести членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб зі стану бідності шляхом працевлаштування, залучити їх до громадських робіт або надати фінансову допомогу на поворотній основі для започаткування власної справи.

Детальніше...