Детальніше...

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що 31 липня 2020 року завершується тестування безкоштовного додатка «пРРОсто», розробленого Державною податковою службою спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO), яке розміщене на офіційному вебпорталі ДПС України (https://prrosto.kmu.gov.ua/) та пропонується для тестування усім суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Програмне рішення може використовуватись для реєстрації розрахункових операцій (формування розрахункових документів, фіскальних звітних чеків, їх направлення для фіскалізації на фіскальний сервер, надання фіскального чека покупцеві) та бути встановлене на будь-якому пристрої, що підтримує операційну систему Windows Vista SP2 і вище, або Android 4.1 і вище.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні очільник області Максим Козицький проінспектував хід робіт на автомобільній дорозі Миколаїв – Городок – Жовква  –  Кам’ янка-Бузька – Бібрка.

Ремонтні роботи проводять в межах Державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Загальна протяжність ділянки реконструкції 6,7 км. Вартість робіт 175,08 млн грн.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вчора, 28 липня, за участі директора департаменту екології та природних ресурсів Руслана Гречаника відбулося чергове засідання басейнової ради річки Прип’яті, яке проходило у форматі онлайн-відеоконференції на платформі Google Meet.

На засіданні заслухано доповіді про стан водних ресурсів, систему моніторингу та бар’єрні функції зони відчуження, якісний стан водних ресурсів суббасейну річки Прип’ять та вплив комунальних підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, стан водорегулюючих гідротехнічних споруд річки Прип’ять та їх вплив на водність регіону.

Детальніше...

 
Детальніше...

Із 2 тисяч видів грибів в Україні, їстівними вважаються щонайбільше 500. Отруєння грибами є найважчим харчовим отруєнням і стається воно через вживання в їжу отруйних (близько 4% всіх отруєнь) або їстівних грибів – при порушенні техніки їх обробки, приготування чи зберігання.

Від початку цього року в Україні зареєстрували 13 випадків отруєння дикорослими грибами. Серед тих, хто захворів, – четверо дітей.

Детальніше...

 
Детальніше...

День Сил спеціальних операцій Збройних сил України - відзначається щорічно 29 липня.

Свято встановлено в Україні «З метою подальшого розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави» згідно з Указом Президента України «Про День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України» від 26 липня 2016 року № 311/2016.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Раві-Руській на Жовківщині триває спорудження спортивного майданчика з наливним покриттям. Учора, 27 липня, хід будівництва спільно оглянули начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як та міський голова Рави-Руської Микола Зінько.

Майданчик облаштовують у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Його планують здати в експлуатацію уже в серпні цього року.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 29 липня, відбулась щорічна проща до Прилбич - родинного села Праведного Митрополита Андрея Шептицького. Захід приурочений 155-й річниці від дня його народження.

Разом із вірянами та монашеством Львівської Архиєпархії УГКЦ постать Митрополита вшанував голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями в області розпочнуть зйомку історичного фільму «Легенда  Стрия», що є частиною реалізації масштабного регіонального проекту «Легенди нашого краю».

Про це розповіли сьогодні автори ідеї та партнери під час брифінгу у Львівській ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

Кабмін визначив обмеження для фізосіб, які діятимуть з 1 по 31 серпня 2020 року. Отже, знайомтеся з правилами, яких повинні будуть дотримуватися в Україні всі, а також особи, які проходять самоізоляцію та обсервацію

Обмеження, які діятимуть на території України протягом серпня 2020 року

Встановлені Постановою №641 загальноукраїнські обмеження стосуються насамперед пересічних громадян.

Детальніше...

 
Детальніше...

Для кращого збереження культурних пам'яток області Львівська ОДА створює управління охорони об’єктів культурної спадщини області. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Максим Козицький.

Новий пам'яткоохоронний орган створять у складі Департаменту архітектури та розвитку містобудування. Він займатиметься моніторингом, виявленням та обліком пам'яток, їх охороною та збереженням, реалізацією обласних та державних програм. Також це управління має пильнувати за дотриманням пам’яткоохоронного законодавства, співпрацювати з іншими органами влади та службами задля якнайефективнішого збереження спадщини на Львівщині.

Детальніше...