Детальніше...

У четвер, 21 березня, у Міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького стартує масштабна агропромислова подія – АГРОПОРТ Захід Львів 2019. Це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Про це сьогодні, 19 березня, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Захід ми проводимо з метою стабільного розвитку дрібних і середніх виробників, підвищення конкурентоспроможності продукції, яка виробляється, а також, щоб наші виробники змогли ознайомитися з новими технологіями, програмами підтримки з державного та обласного бюджетів, а також проектами, які можуть допомогти дрібному та середньому виробнику скористатися допомогою і вийти на новий рівень виробництва і конкурентноспроможності. Захід ми проводимо щорічно і цьогоріч на стратегічній сесії обговоримо цілі сталого розвитку»,- розповіла т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 19 березня, в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбувся семінар-навчання щодо добового балансування на ринку природного газу, а також встановлення засобів дистанційної передачі даних.

Навчання відбулось за участі департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, ПАТ «Львівгаз», ТОВ «Львівгаз Збут», бюджетних установ відділів освіти, культури, медицини, соціальної сфери, райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю, 29 березня, у залах Національного музею у Львові ім. Андеря Шептицького (просп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки «Петро Сипняк. Живопис», присвяченої 60-річчю від дня народження художника та 35-річчю його творчої діяльності.

До експозиції виставки в НМЛ ім. А. Шептицького увійдуть полотна останніх років та знакові роботи попередніх періодів. Вони охоплюють майже всі теми і жанри, у яких працює художник.

Детальніше...

 
Детальніше...

У середу, 20 березня, буде здійснюватися перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту. Про це сьогодні, 19 березня, під час брифінгу повідомив начальник управління оперативно-чергової служби оповіщення та зв‘язку департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Микола Сень.

«20 березня буде здійснюватися перевірка систем оповіщення Львівської області. Під час перевірки системи оповіщення будуть вмикатися електросирени. Уривчасте звучання електросирен означає сигнал «Увага усім!» для мешканців Львівської області Чому ми хочемо звернути увагу на цю перевірку? Це комплексна перевірка. Якщо упродовж січня – лютого у місті Львові чули короткочасні включення електросирен  - це означало, що проводиться постійна перевірка з метою підтримки, але комплексна здійснюватиметься лише у цю середу. Це плановий захід, який проводиться лише один раз на квартал», - зазначив Микола Сень.

Детальніше...

 
Детальніше...

Cьогодні, 19 березня, відбулось відкриття Робочих зустрічей з відпрацювання питань двостороннього співробітництва з удосконалення механізму перетину державного кордону України з країнами Європейського Союзу.

«Україна поставила перед собою чітку мету Євроінтеграції. Громадськість, уряд, парламент, Президент України налаштовані на те, щоб якнайшвидше забезпечити інтеграцію у Євроатлантичні структури. У цьому контексті транскордонне співробітництво є надважливим і пріоритетним сьогодні для України. Настане той час, коли східні кордони України стануть кордонами НАТО і Євросоюзу. На це спрямовані наші цілі і подальші кроки. Безперечно, із наданням безвізу очікувано зросла кількість перетинів кордону. Питання, яке сьогодні стоїть гостро – це збільшення кількості прикордонних переходів між Україною і нашими сусідами – членами Європейського Союзу.  Друге питання – це покращення інфраструктури самих прикордонних переходів. Ми повинні  обов’язково налагодити обмін інформацією, базовими даними для, в першу чергу, боротьби із корупцією. Врегулювання потребує й питання вантажних перевезень », - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Одним із питань порядку денного наради голови Перемишлянської райдержадміністрації Володимира Танчина із міськими та сільськими головами, яка відбулась 19 березня, було питання підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Керівник району нагадав присутнім, що органи місцевого самоврядування зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень та створити належні умови для цього.

А тому закликав вжити усіх заходів аби вибори у районі відбулись на належному рівні.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 19 березня, під час наради з керівниками структурних підрозділів Перемишлянської  РДА, установ та організацій району одним із перших піднімалось питання про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою населених пунктів.

Детальніше...

 

Детальніше...29425 мешканців району, а це більше 70 %, заключили декларації із лікарями.

Таку цифру озвучив заступник головного лікаря Перемишлянської ЦРЛ Андрій Соляник сьогодні, 19 березня, під час наради голови райдержадміністрації Володимира Танчина із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов.

Медик зауважив, що останнім часом уповільнився процес підписання угод. А тому звернувся до присутніх сприяти у проведенні підписної кампанії.

Нагадаємо, що з другої половини 2019 року за медичні послуги в поліклініках почне платити Національна служба здоров‘я. Тоді без направлення сімейного лікаря медичні послуги у цих закладах будуть для пацієнтів платними. Звернення без направлень будуть оплачуватися НСЗУ тільки у чітко визначеному переліку випадків.

 
Детальніше...

Аграрії Львівщини розпочали весняно-польові роботи, зокрема проводять підживлення озимих культур та сіють ранні ярі культури. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Станом на 18 березня підживили озимих зернових культур на площі 157,9 тис  га, що становить 82,2 % до посівної площі, ріпаку озимого на площі 60,4  тис га, що становить 97,4 % до посівної площі.

Детальніше...

 
Детальніше...

25 березня  о 16:00 годині на проспекті Свободи, біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові, відбудеться акція на підтримку полонених українських моряків, затриманих 25 листопада 2018 року та поневолених в Російській Федерації.

Організатор акції -  Молодіжна рада Об’єднання Профспілок Львівщини та Львівська обласна державна адміністрація.

Детальніше...