Детальніше...Детальніше...14 вересня у селі Дунаїв Перемишлянського району  відбулася   міжнародна філософська конференція «Дунаївські бесіди». Головною темою розмови були питання соціально-економічних проблем розвитку сіл в умовах децентралізації.  Учасниками зацікавленої та плідної дискусії стали науковці, гості з-за кордону. Також в заході взяв участь депутат Львівської обласної ради В. Баран, голова районної ради Р. Андрусишин, заступник голови районної ради Т. Мартиняк та Перемишлянський міський голова О. Зозуля.

Детальніше...

 
Детальніше...

У січні-серпні 2019 року послугами спеціалістів базових центрів фахівців зайнятості та філій Львівського ОЦЗ скористалися 32,2 тис безробітних, що на 2,8 тис менше, аніж упродовж восьми місяців 2018 року. Від працедавців надійшла інформація про наявність 50,8 тис вільних робочих місць, тобто на 1,7 тис більше, ніж торік.

Середня тривалість пошуку роботи (з моменту надання статусу безробітного до працевлаштування), порівняно з минулорічним показником, зменшилася на 10 календарних днів і становила 116.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з "Планетою Кіно" організовують безкоштовні покази фільму "Заборонений" для родин АТО, родин "Героїв Небесної Сотні", соціально незабезпечених сімей та учнівської молоді.

"Заборонений” - це фільм з дуже глибоким змістом. Його варто побачити кожному, хто вважає себе справжнім патріотом. Це кіно сприяє формуванню національної ідентичності й відкриває маловідомі сторінки української історії" - зазначила директор департаменту з питань національностей та релігій Мирослава Туркало.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 15 вересня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького стартував Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії». Розпочався захід Літургією у храмі Святої Софії-Премудрості Божої.

Упродовж дня на території Центру Митрополита Андрея Шептицького діятимуть тематичні майданчики: духовний, інтелектуальний, мистецький та спортивний, і кожен з них матиме свої особливості. Духовний майданчик - це молитва, роздуми про Бога і про наші з  ним стосунки, медитація, спів. Інтелектуальний майданчик - десятки просторів для дискусії, виступів відомих і авторитетних людей, спільне навчання. Творчість  - якісна музика, виставки, майстер-класи і концерт на великій сцені. Активний відпочинок - спортивні змагання, квести, майстерки.

Детальніше...

 

Впродовж вересня - жовтня фітосанітарна ситуація на сільськогосподарських угіддях області буде залишатися напруженою. При формуванні оптимальної густоти та зимостійкості рослин озимих культур шкідливі комахи та хвороби можуть створити загрозу посівам, оскільки за існуючих природно-кліматичних умов розмноження шкідливих організмів не стримується природними антагоністами. Тому одним з основних завдань догляду за посівами має бути попередження та недопущення пошкоджень посівів восени. Особливої уваги вимагатимуть посіви колосових культур ранніх строків сівби, тому важливим залишатиметься вчасний захист озимини за обмеження чисельності шкідливих організмів до економічно і господарсько невідчутних рівнів. Регулярні обстеження і своєчасний захист озимих попередять ускладнення фітосанітарного стану, сприятимуть успішній перезимівлі рослин.

Детальніше...

 

Детальніше...

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів.

Адже ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону. І ми поважаємо працю лісівників Перемишлянщини, спрямовану на збереження та примноження цього національного скарбу.

Саме від вашої професійної, самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання.

Прийміть, шановні лісівники, слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.

Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім удачі, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці та віри у прекрасне Майбутнє України!


З повагою

Перший заступник голови

Перемишлянської районної державної адміністрації                                                                    Богдан Гуменюк

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 13 вересня, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б. Гуменюк разом із депутатом Львівської обласної ради В. Бараном та головою районної ради Р. Андрусишиним привітали працівників ДП «Бібрський держлісгосп» із професійним святом - Днем працівника лісу.  Урочистості з нагоди свята відбулись на подвір’ї  установи.

Керівники району відзначили важливість лісових насаджень для екологічної безпеки району та держави в цілому та подякували лісівникам за збереження, примноження та раціональне використання цього безцінного національного скарбу.

Детальніше...

 

Детальніше...Роботи зі створення унікального в Україні сучасного розсадницького комплексу із вирощування сіянців із закритою кореневою системою у державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр завершуються.

Навесні цього року в лісових розсадниках посіяно насіння на площі майже 17 га, з них хвойних – 4,0 га та 13,0 га листяних і чагарникових порід.

Детальніше...

 

Детальніше...У п’ятницю, 13 вересня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка розпочав роботу І Міжнародний експертний форум: «Україна-Європа: між політичними деклараціями та експертними оцінками». Форум організований та проводиться Координаційним центром міжнародного діалогу Україна-ЄС спільно із Центром міжнародної безпеки та партнерства під патронатом Міністерства закордонних справ України.

Форум покликаний визначити ефективність співпраці експертних центрів та політичного керівництва держав у світлі імплементації експертного знання у політичні декларації та рішення.

Детальніше...

 

Детальніше...Індекс споживчих цін (інфляції) у Львівській області, як і в Україні, у серпні 2019 року становив 99,7%.

Про це повідомили у Головнмоу управлінні статистики у Львівській області.

Детальніше...