Детальніше...Сьогодні, 21 травня, відбулось засідання XXXVIІІ позачергової сесії VII скликання Перемишлянської районної ради, у роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Богдан Гуменюк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівська ОДА напрацьовує порядок використання коштів обласного бюджету на доплати не лише лікарям та медсестрам, а й  усім працівникам комунальних некомерційний підприємства, яких підтверджений діагноз Covid-19.

Про це розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Детальніше...

 
Детальніше...

989 ветеранів Української Повстанської Армії, вдів (вдівців) ветеранів УПА отримали одноразову грошову допомогу до Дня Героя в розмірі прожиткового мінімуму для працездатної особи на 01.01.2020 (2102 гривні).

Такі виплати передбачено Комплексною програмою соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині помер ще один пацієнт із зафіксованим коронавірусом.

Чоловік, 1954 року народження, помер сьогодні, 21 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції надійшов 5 травня.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж останнього тижня поступово виплачується заробітна плата шахтарям ДП «Львіввугілля».

Так, станом на 21 травня виплачено вже 40% заробітної плати за квітень. Варто зауважити, що згідно із Колективним договором термін повної виплати квітневої зарплати наступає 25 травня 2020 року. Боргом залишається лише 8% від фонду оплати праці за березень, які будуть виплачені найближчим часом коштами з держбюджету за програмою «Реструктуризація вугільної галузі».

Детальніше...

 
Детальніше...

22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Шевченка із Петербурга до Канева, на Чернечу гору. З тих пір саме ця дата вважається пам’ятною, адже поховали видатного українця згідно із його Заповітом.

З нагоди річниці цього дня Львівська національна філармонія презентуватиме два архівних відеозаписи кращих сучасних музичних творів українських композиторів, присвячених Тарасові Шевченку, записаних у виконанні музикантів та колективів філармонії.

Детальніше...

 

Детальніше...Шановні жителі Перемишлянщини!

Сьогодні ми відзначаємо День вишиванки - символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Саме вишиванка, наш національний оберіг, символізує і несе в собі національну єдність, духовне багатство нашого народу і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності.

У День вишиванки бажаємо миру  та злагоди у ваших домівках і серцях. Пам'ятайте, що ми – українці й зможемо все!

Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна та її символи!

З повагою

Голова Перемишлянської                                                           Голова Перемишлянської

районної  державної адміністрації                                            районної ради

Богдан Гуменюк                                                                        Роман Андрусишин

 
Детальніше...

До Всесвітнього дня вишиванки Президент і перша леді України відправили у подарунок лідерам країн світу традиційні українські вишиті сорочки. Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн.

Детальніше...

 
Детальніше...

У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень у м. Львові з 19 травня 2020 року частково відновлено роботу центрів обслуговування платників, які знаходяться в адмінбудівлі ГУ ДПС у Львівській області.

Прийом платників податків здійснюється за попереднім записом виключно для надання невідкладних послуг. При гострій необхідності в отриманні послуг, платник податків може записатися за поданими нижче телефонами у консультанта-модератора, чи у спеціалістів за напрямками.

Детальніше...

 

Детальніше...Трудовий договір може бути розірвано власником з працівником через розкрадання не пізніше одного місяця з дня набуття чинності вироком суду

Здійснення працівником розкрадання майна роботодавця є підставою для розірвання з ним трудового договору згідно з п. 8 ч. 1 ст. 40 КЗпП. При цьому не має значення, чи застосовувалися раніше до працівника заходи дисциплінарного або громадського стягнення, у робочий або неробочий час здійснено розкрадання, а також кількість і вартість викраденого (п. 26 постанови №9 Пленуму Верховного суду).

Детальніше...