21 лютого 2017 р.

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин спілкуватиметься із мешканцями населених пунктів Липовецької сільскої ради.

Зустріч відбудеться о 15.00 год у приміщенні сільської ради

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

Детальніше...

28 лютого о 10:00 год. у сесійній залі Дрогобицької міської ради (пл. Ринок,1) відбудеться вже традиційний дванадцятий Форум молоді, темою якого цьогоріч буде "Реалізація державної молодіжної політики. Шляхи співпраці". Серед учасників – делегати-старшокласники навчальних закладів міста, педагоги-організатори, студенти, лідери молодіжних громадських організацій та представники влади.

Детальніше...

 

Детальніше...Про можливість позбавлення батьківських прав, про визначення способу участі у вихованні неповнолітньої дитини, про надання дозволу на укладання договору дарування житлової квартири, про виконання батьківських обов’язків  йшлося сьогодні,13 лютого, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови райдержадміністрації В.Танчина.

Як повідомили у службі у справах дітей, в 2016 році було проведено 20 засідань Комісії, на яких розглянуто 62  питання щодо захисту законних прав та інтересів дітей та прийнято відповідні рішення. Для забезпечення виконання рішень Комісії було видано 51 розпорядження голови райдержадміністрації.

Також, у Службі повідомили, що у 2016 році  придбано 2 житлових будинки та 1 квартиру. Це  дало можливість забезпечити житлом 2 дітей-сиріт, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 особа з їх числа.

Слід відзначити, що купівля житла стала можливою завдяки Районній програмі забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Перемишлянському районі на 2016-2018 роки.

 
Детальніше...

13 лютого у Львівській області розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення. Під час заходу буде проаналізований стан виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб у Львівській області та діяльність Головного управління ДСНС України у Львівській області. Очолив комісію Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький.

Члени комісії перевірять роботу органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки, готовність аварійно-рятувальних служб реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, систему здійснення оповіщення тощо. Комплексна перевірка триватиме з 13 по 22 лютого.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині сформували повноцінний календар гірських сходжень, веломандрівок та сплавів річками на 2017 рік. А вже 25 лютого відбудеться друга цьогорічна мандрівка.

Про це повідомила в. о. начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж січня 2017 року від підприємств Львівщини надійшло понад 206 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це інформують у Львівському управлінні Офісу Державної фіскальної служби.

Податківці також відзначають, що у порівнянні із відповідним періодом минулого року, надходження зросли на 56,5 млн грн.

 
Детальніше...

У п’ятницю, 10 лютого, у Львові відбулась урочиста церемонія відновлення діяльності Почесного консульства Австрії. На відкриття завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, представники міської влади та громадськості.

За словами Ростислава Замлинського, відновлення роботи представництва дозволить поглибити економічну, соціальну та культурну співпрацю між Львівською областю та Австрією.

Детальніше...

 
Детальніше...

Україна та земля Федеративної Республіки Німеччина Баварія розширюватимуть міжрегіональну співпрацю.  Йдеться про заснування та реалізацію низки спільних проектів та ініціатив у сферах економіки, самоврядування, юстиції, сільського господарства, харчової промисловості, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища та енергоефективності.

Про це розповіла директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліна Лі, за результатами десятого засідання постійної українсько-баварської робочої комісії. Комісію, яка днями відбулась у Києві, очолили перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов та Державний Міністр у справах Європи та регіональних відносин Баварської державної канцелярії Беата Мерк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 94,9  млн грн. Із них – 83,6 млн грн спрямували на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ, придбання медикаментів, продуктів харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 
Детальніше...

Із лютого Львівська ОДА щотижнево інформуватиме про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки. Графічний звіт міститиме ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Таку ініціативу започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Ознайомитись з інфографікою, можна також за посиланням.

 
Детальніше...

Станом на сьогодні на території Львівщини діє 22 ОТГ. Загалом Львівська обласна рада схвалила проект Перспективного плану у складі 18 районів, на території яких планують загалом сформувати 83 об'єднані територіальні громади. До кінця лютого цього року Проект перспективного плану Львівщини мають винести на розгляд Кабміну.

Про це повідомив  перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський під час наради голови Львівської облдержадміністрації з очільниками  райдержадміністрацій та місцевих рад області у п'ятницю, 10 лютого.

Детальніше...