Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

Детальніше...

Нещодавно на ділянці комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», яка входить до територій Національного природного парку «Північне Поділля», що у Львівській області, відбувся IV етап спортивно-військової туристичної гри «Патріот-2018».

Патріотичний захід відбувся серед юнаків-гімназистів 5-7 класів (9-11кл.) Бродівської гімназії ім. Івана Труша.

Детальніше...

 

Детальніше...

25-27 травня у селі Березина Миколаївського району на Львівщині відбудеться фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!».

Зазначимо, що територія фестивалю вільна від алкоголю.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 27 травня, на Львівщині відбудуться урочисті заходи із нагоди відзначення Свята Героїв.

Свято Героїв розпочнеться із покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі. Звідси стартуватиме естафета  за участі студентів Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше...

 
Детальніше...

38-річний Роман Городечний – перший львів’янин, який зумів підкорити найвищу вершину світу – Еверест. Відтак прапор Львівщини замайорів на цій горі.

Альпініст  у складі української експедиції піднявся на вершину у понеділок, 14 травня, о 6:25 год.

Детальніше...

 

Детальніше...17 травня голова райдержадміністрації В. Танчин провів нараду за участі заступника директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації - начальника управління регулювання природокористування М.Василишина, заступника голови районної ради Т.Мартиняка, голови Лагодівської сільської ради Р.Тивонюка та завідувача сектору з питань цивільного захисту С. Тивонюка щодо проведення обстеження на території Перемишлянського району по боротьбі з борщівником Сосновського.

Детальніше...

 

Детальніше...

В Україні триває прийом заявок на здобуття Національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2018, відомої як «Нобелівська премія» для вчителів. Мета премії – віднайти кращих вчителів, які впливають своїми соціальними проектами на життя дітей.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 17 травня,  у приміщенні Львівської обласної адміністрації відбулася нарада у сфері закупівель за участю розпорядників бюджетних коштів та підприємців, що займаються продажем, ремонтом та обслуговуванням комп’ютерної та офісної техніки, а також устаткування та приладдя, організований департаментом економічної політики облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині планують збудувати Кооперативний молокопереробний завод. Відтак всіх виробників молока області, які мають бажання стати інвесторами та акціонерами заводу, запрошують до співпраці.

Про це йшлося в межах засідання наглядової ради проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», яке відбулось в Херсонській області за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 17 травня, на Львівщині стартував Українсько-польський бізнес-форум.

Із урочистим відкриттям форуму присутніх привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

"Такі заходи економічного характеру ми проводимо уже не вперше. Вони дають свої результати, ми їх бачимо - відкриваємо нові підприємства, нові виробничі потужності. Лише у минулому році ми відкрили 84 нові виробничі потужності та створили понад 8 тисяч робочих місць. За останні два роки ми залучили в економічний потенціал області 800 млн доларів. Ми маємо ріст економічного потенціалу області та країни. Ми переконані, що цей форум надасть нам можливість ще краще налагодити наші відносили. У таких речах ми демонструємо наш успіх, а успіх – це є наша зброя за перемогу, у боротьбі за нашу економічну безпеку", - зазначив Ростислав Замлинський.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 17 травня, у межах візиту до Республіки Узбекистан голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із хокімом Самаркандської області Турожбоном Джураєвим.

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва між областями.

Детальніше...