Детальніше...

Львівський обласний контактний центр шукає операторів "Гарячої лінії області".

Вимоги до кандидатів:

Детальніше...

 
Детальніше...

9 липня  двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі та право власності від двохкімнатної квартири у селі Воля-Висоцька Жовківського району.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

Детальніше...

 
Детальніше...

У вівторок, 16 липня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Земельні аукціони будуть проводитись на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» .

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 9 липня, відбулося засідання Координаційної ради з питань впровадження реформи у сфері освіти під головуванням Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

Детальніше...

 

Детальніше...У четвер, 11 липня, в області стартує II Львівський соціальний форум «Основні аспекти реалізації ДІ-реформи». Про це сьогодні, 9 липня, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...Як повідомили у відділі агропромислового розвитку району, станом на даний час у всіх категоріях господарств завершили збирання озимого ячменю.

Зауважимо, що загальна площа зернових до збирання цьогоріч становить 13968 га, з них в агроформуваннях – 7328 га  і в приватному секторі – 6640 га, втому числі 8786 га озимих у всіх категорія господарств і 2932 га ярих культур.

До проведення жнив буде залучено понад 130 комбайнів.

При високій організації праці та сприятливих погодних умовах збирання ранніх зернових буде проведено за 12 днів.

 
Детальніше...

Служба експортера Львівської обласної державної адміністрації запрошує компанії Львівщини взяти участь у торговій місії до Королівства Нідерландів.

В межах торгової місії підприємства Львівщини матимуть можливість представити свою продукцію на Українському ярмарку, також передбачені зустрічі у форматі В2В/В2G.

Детальніше...

 
Детальніше...

У суботу, 6 липня, 21 особа з інвалідністю піднялась на Говерлу та підкорила найвищу вершину України. Про це інформують у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

Відтак, незрячі встановили рекорд з підняття на гору Говерла найбільшої групи людей з інвалідністю по зору. Піднятись на Говерлу та зійти з неї мандрівникам вдалось за понад 8 годин.

Детальніше...

 
Детальніше...

У зв’язку із несприятливими погодними умовами, на території Львівської області виникли пошкодження в електричних мережах.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, станом на 16:00 год 8 липня, залишаються знеструмленими 1 населений пункт повністю та 1 населений пункт - частково на території Жидачівського району.

Детальніше...

 
Детальніше...

Завтра, 9 липня, на Львівщині стартує III Міжнародний фестиваль музики австрійського композитора Маттіаса Георга Кендлінгера. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

На фестивалі виступатимуть: симфонічний оркестр K&K Philharmoniker, Український національний хор Львів, запрошені артисти: піаніст Philipp Scheucher (Австрія), скрипаль Роберт Степанян (Франція); диригенти: Тарас Ленько (Україна), Maximilian Kendlinger (Австрія), Matthias Kendlinger (Австрія).

Детальніше...