07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем лісівника

Охорона лісу, цього безцінного дару природи, - високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь,
Ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісових багатств

Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, Ви робите вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Бажаю Вам щастя, добра, достатку, міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень.


З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин

 

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника!

На Ваших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров'я і долі багатьох людей. В умовах сьогодення Ви з гідністю виконуєте доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро.
То ж нехай Ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров'я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають Вас на нові досягнення у Вашій благородній і гуманній справі.

У цей святковий день бажю Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, родинного благополуччя, щастя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин

 

Детальніше...

Напередодні Дня рятівника України Президент Петро Порошенко відвідав навчання  Державної служби з надзвичайних ситуацій «Київське море – 2017», привітав рятівників із професійним святом та вручив державні нагороди.

Детальніше...

 

Детальніше...

Шановні Президенти,

Високоповажності,

Дорогі гості,

Пані та панове,

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 вересня, у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких у межах Форуму видавців відбулась презентація інтелектуального видання серії “Україна Incognita” книги “Корона або Спадщина Королівства Руського”.

Детальніше...

 

Детальніше...

Головам обласних державних адміністрацій доручили поглибити аналіз інформації, що надходять із сіл в питанні рейдерських захоплень.

Про це йшлося сьогодні, 15 вересня, під час селекторної наради із Першим віце-премєр-міністром України Степаном Кубівим.

Залучення громадськості та народних депутатів до контролю за ситуацією із рейдерськими захопленнями дасть можливість оперативніше реагувати на незаконні дії.

Відтак, до середини листопада мають відбутися перші звіти щодо роботи штабів протидії рейдерських захоплень землі чи збіжжя агровиробників.

 

Детальніше...Сьогодні, 15 вересня, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин разом із головою районної ради Романом Андрусишиним привітали працівників ДП «Бібрський лісгосп» із професійним святом, Днем працівника лісу. Кращих працівників відзначили грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Детальніше...

 
Детальніше...

У четвер, 21 вересня, на ринку «Шувар» (м. Львів, вул. Хуторівка, 4-Б)  відбудеться Фестиваль «Кращий господар Львівщини 2017».

У межах фестивалю визначать кращого господаря Львівщини серед фермерських і селянських господарств, планується також проведення різноманітних конкурсів (поросячі перегони, зважування  птиці на око, доїння кіз, спортивні естафети та інші конкурси),  виступи творчих колективів, дегустації, тощо.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю,  15 вересня, на Львівщині відбулось урочисте відкриття Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних Сил України, створеного як перспективна база підготовки військовослужбовців майбутньої Військової Поліції українського війська.

У відкритті Навчального центру ВСП взяли участь Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, а також Військовий аташе з питань оборони при посольстві Канади в Україні Браян Ірвін. Окрім того, до делегацій високоповажних гостей, які відвідали Навчальний центр у перший день його роботи, увійшли представники армій країн-учасниць, чиї фахівці беруть участь у формуванні Військової поліції України, зокрема Канади, Литви, Польщі, Данії, Великобританії, Грузії, Чехії.

Детальніше...

 
Детальніше...

14 вересня відбулась урочиста церемонія вручення премії "Найкраща книга Форуму-2017", яка тривала понад 2 місяці.

Учасниками стали понад 88 видавництв, від яких надійшло 428 книжок.

Детальніше...