Детальніше...

У Міністерстві охорони здоров'я наголошують, що концентрація людини на позитивних емоціях здатна підвищити імунітет та запобігти низці хворів. Управління туризму та курортів Львівської ОДА пропонує кілька ідей як провести карантинне дозвілля з новими враженнями, у небі.

 

“Відпочивайте драйвово і діліться власними враженнями від мандрів Львівщиною під хештегом #МандруйУкраїною. Запрошуємо разом мандрувати та рекомендувати нашу область для туристів з різних регіонів. Адже у цей складний карантинний рік активний туризм та мандри поза містом стають дуже популярними. Ми раді, що під кінець літа Львівщина змогла стати одним із лідерів і ТОП-напрямком для відпочинку, разом із Одеською та Херсонською областями”, - наголосила керівниця управління туризму  і курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

 
Детальніше...

Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад запрошує до участі в онлайн Форумі нового місцевого самоврядування. Захід відбудеться у четвер, 26 листопада на платформі Zoom.

Початок об 11:00 год.

Детальніше...

 
Детальніше...

Два масштабних проєкти, які стосуватимуться будівництва та утримання доріг, планують реалізувати в області.

Про це під час брифінгу «Велике будівництво».Звідки йдуть гроші на ремонт доріг Львівщини» розповіла директорка Команди підтримки реформ при Укравтодорі Олександра Азархіна.

Детальніше...

 
Детальніше...

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Так упродовж минулих вихідних поліція області склала 84 протоколи через порушення карантинних обмежень за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 40 – на громадян, які не одягнули маску у громадських будівлях та транспорті.

Детальніше...

 
Детальніше...

У жовтні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області  направило на лікарняні по догляду за хворими  на 54% більше коштів.

У разі потреби перебувати із хворим членом родини у лікарні або вдома, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток за весь час догляду. Найбільша кількість відповідних листків непрацездатності видається у разі хвороби дитини застрахованої особи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся сьогодні із президентом та директором Альянс Франсез Львів та Почесним консулом Французької Республіки у Львові, аби обговорити реалізацію спільних проектів за умов пандемії.

Очільник області ознайомив гостей із епідситуацією на Львівщині та наголосив на важливості розширення ліжкової мережі у лікарнях області.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Львівській області завершується осінній призов офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

В кінці листопада 20 офіцерів, які раніше закінчували військові кафедри і не проходили службу в Збройних силах вирушать у навчальні центри на курси перепідготовки та  підвищення кваліфікації.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області триває робота над розширенням кисневої мережі медичних закладів, які приймають хворих на коронавірус.

«Ми продовжуємо забезпечувати кисневу мережу області, проводимо роботи із розширення та збільшення кисневих точок. Наразі ситуація є досить непоганою. Це 2105 кисневих точок на 3465 ліжок», - розповіла заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Ірина Шурпяк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Дві квартири для двох-дітей сиріт на Львівщині придбають за майже 1 мільйон 46 тисяч гривень.

Таке рішення сьогодні, 24 листопада, прийняли на засіданні Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області, під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж останнього часу на Львівщині активно створюються Молодіжні ради. Це консультативно-дорадчий орган молоді, який може впливати на молодіжну політику громади. Такі ради створюють при органах місцевого самоврядування.

Про те, як утворюється молодіжна рада, хто може стати її частиною, яка її роль та як молодь гуртується на Львівщині - у розмові з керівником відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Софією Курман.

Детальніше...