Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Детальніше...Про це повідомила керівник управління соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації Надія Жеребецька сьогодні під час наради у райдержадміністрації, яку провів голова РДА Володимир Танчин.

Керівник управління інформувала, що у зв’язку із початком бюджетного року, затвердженням кошторисів тощо відбулась затримка із соціальними виплатами за січень поточного року. Але станом на сьогодні ситуація виправилась. І від завтра, 16 січня, кошти почнуть поступати на рахунки одержувачів допомоги.

 

Детальніше...Одним із питань, які заслуховувались сьогодні, 15 січня, під час наради у Перемишлянській райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів РДА та держустанов, було питання щодо підготовки мікропроектів до участі в обласному конкурсі.

За інформацією відділу економіки райдержадміністрації, станом на сьогодні вже підготовлено або у стадії завершення майже 30 мікропроектів. З них, 3 успішно зареєстровані на сайті Львівської обласної ради.

Голова РДА Володимир Танчин нагадав присутнім про кінцевий термін реєстрація та закликав не зволікати. Процес підготовки мікропроектів керівник району взяв під особистий контроль. А відтак, доручив відділу економіки РДА періодично подавати інформацію про стан підготовки.

Нагадаємо, що у минулому році в обласному конкурсі взяли участь 20 мікропроектів. Половина з них були визнані переможцями.

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

-         Перемишлянська РДА – 5 закупівель, сума економії становить 8,525 тис. грн.
-         Відділ освіти – 65 закупівель, сума економії - 1157,823 тис. грн.
-         КП Перемишлянська ЦРЛ - 26 закупівель, сума економії  – 164,841 тис. грн.
-         Відділ культури – 35 закупівель, сума економії  – 67,467 тис. грн.
-         Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 6 закупівель, сума економії – 16,7 тис. грн.
-         Перемишлянська районна рада – 2 закупівлі, сума економії с – 101,010 тис. грн.
Разом проведено 139 закупівель, сума економії  –  1516,367 тис. грн.

 

Детальніше...Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 21.12.2017 № 419.

 

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37. 

 

Детальніше...

На сьогодні, 15 січня, у Львівській області зареєстрований спалах кору.

Як повідомлялося раніше, впродовж 2017 року діагностовано 114 випадків, з них 50 – в грудні минулого року. За два тижні 2018 року вже фіксується 75 звернень з клінічними ознаками кору.

Детальніше...

 

Детальніше...

До 2 лютого триває прийом заявок на участь у конкурсі мікропроектів відповідно до Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж 13 - 16 січня на Львівщині гостюють школярі та студенти зі Старобільська Луганської області. Сьогодні, 15 січня, молодь завітала до Львівської ОДА, аби заколядувати, показати вертеп та побажати усім миру і щасливого року.

«За ті кілька днів вашого перебування на Львівщині, ви маєте відчути, що нема двох Україн. Є одна наша велика рідна земля: від заходу до сходу. Пам'ятайте: ми знаємо про ваші переживання і готові їх розділити. Адже ми - єдиний народ, і завжди ним будемо», - звернувся до молоді зі сходу голова Львівської ОДА Олег Синютка.

В межах візиту молодь зі Старобільска відвідала кілька історичних пам’яток Львівщини, і уже завтра повернеться на Луганщину.

 

Детальніше...

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання. Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил безпеки.

Детальніше...

 

Детальніше...У Перемишлянському районі є 1223,7 га ріллі земель державної власності.

Така цифра зафіксована у матеріалах аудиту, який був проведений в кінці минулого року. 730,5 га земель не використовувалось. 13 земельних ділянок включені до переліку на аукціон.

Згідно аудиту не витребуваних земельних ділянок немає.

На території району нараховується 2440 не успадкованих земельних ділянок ріллі площею 2215,3 га. Окрім цього, 146,2 га сінокосів та 155,9 га посовищ. Проте процес успадкування триває. Проходять судові справи про відновлення спадщини земельних ділянок. Вирішувати питання успадкування земель допомагають агроформування.

 

Детальніше...

Затвердили свої бюджети на 2018 рік Мурованська і Кам’янка-Бузька об’єднані територіальні громади, вибори до яких відбулися 24 грудня 2017 року.

Відтак, станом на 13 січня 2018 року в області затверджено усі 629 місцевих бюджетів.

Нагадаємо, 21 грудня, під час сесії Львівської обласної ради, депутати прийняли обласний бюджет Львівської області на 2018 рік. Обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році сягатиме понад 17,5 млрд грн, з них – 15,1 млрд грн загальний фонд, 2,4 млрд грн – спеціальний фонд. В порівнянні з  2017 роком, цей обсяг більший на понад 18%.