21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...21 листопада на Перемишлянщині будуть проведені заходи із вшанування пом’яті Героїв Небесної Сотні.

Зокрема, у районному центрі вшанування Героїв відбуватиметься біля  фотостенду «Герої не вмирають».

Таке рішення було прийняте сьогодні, 13 листопада,  під час засідання оргкомітету із відзначення Дня Гідності і Свободи, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Танчин за участі голови районної ради Романа Андрусишина, представників громадськості поліції та держустанов.

Детальніше...

 

Зустрічі проводитимуться з метою інформування суб’єктів господарювання щодо змін у земельному законодавстві.

Залучатимуться представники управління Держгеокадастру та головного управління юстиції у Львіській області.

Графік проведення зустрічей з аграріями області на листопад - грудень 2018 року з питань державної підтримки, земельних правовідносин та реєстрація прав власності та інших речових прав

 
Детальніше...

Львівщина отримала з державного бюджету 5,6 млн грн субвенції на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.  Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Вказані кошти 9 листопада в повному обсязі перерахували до районних та міських бюджетів для подальшого перерахування одержувачам відповідних виплат. Таким чином, найближчим часом вказаною грошовою допомогою скористаються ті сім’ї, в котрих житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Детальніше...

 
Детальніше...

Реконструкція і будівництво доріг – важлива складова економічного та соціального розвитку регіону. За 4 роки митного експерименту в розвиток дорожньої інфраструктури Львівщини інвестували 8,5 млрд грн.

Про це сьогодні, 12 листопада, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

Детальніше...

 

Перелік документів, які необхідно подати до Львівського відділення Укрдержфонду новоствореним фермерським господарствам для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь у розмірі 3 000 грн. на 1 гектар, але не більше 60 000 грн. на одне фермерське господарство:

1.Заявка на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам;

Детальніше...

 
Детальніше...

Процес переорієнтації країни з російського ринку на ринки інших країн, зокрема, Європейського, потребує реалізації великих інфраструктурних проектів. Відкриття Бескидського тунелю за допомоги ЄБРР та Світового банку дало можливість збільшити вантажний потік у кілька разів, а газопровід-інтерконектор наблизить Україну до енергетичної незалежності.

Про це сьогодні, 12 листопад, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині, що знаходиться на межі Євросоюзу, 95% мешканців підтримують інтеграцію в ЄС, а 85% - в НАТО. Кінцева мета і перемога України - у входженні країни в структури ЄС і НАТО.

Про це сьогодні, 12 листопад, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

Детальніше...

 
Детальніше...

Політика децентралізації принесла для Львівської області високі дивіденди. Обсяг місцевих бюджетів становить 50% від загальнодержавних надходжень. У цьому напрямі вдалося  пробудити ініціативу громад шляхом організації відповідних конкурсів.

Про це сьогодні, 12 листопад, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

Детальніше...

 
Детальніше...

13 листопада, в приміщенні George Hotel Lviv відбудеться презентація результатів проекту «Прозора енергетика», який реалізується аналітичним центром DiXi Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Під час презентації DiXi Group познайомить учасників з продуктами, що були створені в межах роботи над проектом. Зокрема це онлайн-карта енергетичного сектору, інструмент «Подати запит», Онлайн-курс по енергетиці, запуск якого очікують до кінця року, індекс прозорості, мобільний додаток «Енергетика онлайн» та онлайн додаток «Субсидія.укр».

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 12 листопада, комісії Перемишлянської райдержадміністрації з розгляду заяв громадян щодо надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу провела своє чергове засідання. Було розглянуто 64 справи. Чотирьом особам відмовлено у наданні субсидії. Відтак, 60 заяв задоволено.

Детальніше...