Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...

Станом на сьогодні, 19 березня, 654 особи із числа тимчасово переміщених та малозабезпечених, виявили бажання отримати фінансову допомогу  на підприємницьку діяльність.

Більше сотні із них подали заявку на фінансову допомогу. Найбільша кількість охочих розпочати власну справу на Яворівщині.

Нагадаємо, цьогоріч учасникам проекту “Рука допомоги”, який втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку збільшили суму фінансової допомоги на започаткування власної справи  до  70 тис гривень.

 

Детальніше...

Упродовж трьох днів, 10-13 травня, у Львівському палаці мистецтв триватиме Дитячий форум. Окрім книжкового ярмарку на форумі презентують музеї, театри, бібліотеки, авторів, художників та музикантів з усієї України. Також малечу потішать різноманітні майстер-класи та квести.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 19 березня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з політичним в’язнем, українським кримськотатарським політиком, заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу, головою Бахчисарайського регіонального меджлісу Ахтемом Чийгозом.

«Ви для нас є символом незламності. Невідомо, хто та як повів би себе, якби потрапив у таку ситуацію. Ви довели не лише нам, але й усьому світу, що ви є символом мужності», - наголосив Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...У неділю, 18 березня, делегація Перемишлянського району взяла участь у заходах, приурочених до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України. Вшанування понад 600 патріотів, які героїчно боролись за незалежність української держави наприкінці 30-х років 20 століття, відбувалось на Меморіальному комплексі полеглим січовикам Карпатської України на Верецькому перевалі у с. Климець Сколівського району.

Голова райдержадміністрації В.Танчин та голова районної ради Р.Андрусишин разом і з представниками делегацій інших районів та громадськості поклали квіти до меморіалу січовиків Карпатської України.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Керуючим директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фаруком Алі Бастакі та керівництвом Кувейтського фонду арабського економічного розвитку.

Були обговорені шляхи активізації фінансового та інвестиційного співробітництва між Україною і Кувейтом, а також подальші спільні практичні кроки у цьому напрямку.

Президент України поінформував про останні зміни в українському законодавстві задля полегшення діяльності іноземних інвесторів. Глава держави запросив кувейтський бізнес розширювати інвестиції в Україну та закликав кувейтських інвесторів взяти участь у приватизації в Україні.

 

Детальніше...У неділю, 18 березня, на Верецькому перевалі у с. Климець Сколівського району відбулись заходи, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.

Загалом участь у заході взяли більше тисячі осіб – делегації з усіх районів Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

У неділю, 18 березня, у Львові на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові відбулось громадське віче «Ні «виборам» в Криму!».

Не зважаючи на негоду, на громадську акцію, аби виявити свою свідому українську позицію, прийшли сотні небайдужих.

Детальніше...

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

У день професійного свята прийміть щирі привітання та слова вдячності за відповідний рівень обслуговування населення, за підтримку в належному стані комунальних об’єктів. Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів Перемишлянщини ще не прокинулась. Часто Ваша праця є не помітною, але без Вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян.

Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука хорошого настрою та гарного самопочуття. Від роботи та професіоналізму працівників житлово-комунальної галузі залежить благополуччя кожної родини.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я,  хорошого весняного настрою,  наснаги, злагоди,  успіхів у нелегкій, але такій потрібній справі. Щастя і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань і, звичайно, подяки та поваги від людей.

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин

 

Детальніше...Інформуючи громадськість під час звіту про економічний стан району, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин повідомив, що у 2017 році головними розпорядниками коштів через систему «Prozorro» проведено 139 закупівель. Сума економії  склала 1 516 367 грн.

Детальніше...

 

Детальніше...У 2017 році для двох дітей, позбавлених батьківського піклування, придбали житло.

Про це повідомив сьогодні, 16 березня, голова Перемишлянської районної державної адміністрації Володимир Танчин, звітуючи перед громадськістю.

За його словами, придбали 1 квартиру, на яку з обласного бюджету виділили 254 тис грн, з районного – 169 тис грн.

Також керівник району зазначив, що у 2018 році передбачається придбання житла ще для 2 дітей позбавлених батьківського піклування.