Детальніше...

Аграрії розпочали жнива із обмолоту озимого ячменю – культури, яка дозріває першою. До збирання врожаю приступили аграрії  усіх  районів області, окрім гірських Сколівського і Турківського. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відтак, станом на 8 липня у всіх категоріях господарств вже зібрали озимого ячменю на площі 20,1 тис га (65% до посіву), намолотили 112,7 тис тонн зерна, урожайність 56,1 ц/га, озимого ріпаку зібрали  на площі 1,3 тис га (2% до посіву), намолотили 3,4 тис тонн, урожайність 25,6 ц/га.

Детальніше...

 

Очільник Львівської юстиції Микола Станіщук нагадує, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг», рекомендовано Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, здійснювати щомісяця моніторинг цін/тарифів, зазначених у пункті 1 цієї постанови;

Детальніше...

 

Продовжуємо ділитись позитивним досвідом зі сплати боргів по аліментах.

Зі слів очільника Львівської юстиції Миколи Станіщука, на виконанні у державного виконавця Дрогобицького міськрайонного відділу державної виконавчої служби  перебуває  виконавче провадження про  стягнення аліментів  з боржника  на користь  двох дітей в розмірі 2000 грн. щомісячно починаючи з 12.04.2017 і до досягнення ними повноліття.

Детальніше...

 
Детальніше...

В області розпочали виплату дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби (ВРХ) фізичним особам. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Серед областей України Львівщина займає друге місце по кількості поголів’я молодняку ВРХ, на яке нараховано дотацію та третє місце по кількості фізичних осіб, які подали документи на дотацію і сумі нарахованої дотації»,- розповіла т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Детальніше...

 
Детальніше...

За 6 місяців 2019 року до всіх рівнів бюджетів, в тому числі державного, Львівщина залучила  податків і зборів на суму 25 млрд грн. Про це сьогодні, 8 липня, під час апаратної наради під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, розповів заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

«З них до місцевих бюджетів – 8, 4 млрд грн і до державного бюджету- 16, 6 млрд грн. З них митними органами мобілізовано 10 млрд грн, податковими – 6 млрд грн. За рахунок надходжень до державного бюджету повернуто до області трансферти  з державного бюджету на суму 9,1 млрд грн. І разом надходжень до місцевих бюджетів фінансовий ресурс місцевих бюджетів становить 17, 5 млрд грн, з них бюджет міст і районів – 11,1 млрд грн, і обласний 6,4 млрд грн. Якщо характеризувати структуру фінансового ресурсу місцевих бюджетів, то податки і платежі займають 8,4 млрд грн, що становить 120 % до відповідного рівня минулого року і 107 % до плану . Також до місцевих бюджетів поступило дотації на суму 770 млн грн, субвенції – 8 млрд 315 грн»,- розповів Іван Нос.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 7 липня, у м. Новояворівськ стартував XXVIІ Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2019», який завершиться гала-концертом 12 липня.

Участь в фестивалі візьмуть молоді артисти з усіх регіонів України та 15 країн світу.

Детальніше...

 
Детальніше...

Департамент екології та природних ресурсів звертається до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем у лісових масивах, поблизу торфополів під час спекотних літніх днів.

Закликаємо кожного мешканця нашого краю дотримуватись вимог правил пожежної  безпеки у спекотний період.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 198,5 млн гривень.

З них -  127,3 млн грн виділені на поточні потреби бюджетних установ, а саме: виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів, господарські потреби.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського.

Представлення відбулося у Львівському національному університеті імені Івана Франка під час робочої поїздки Володимира Зеленського на Львівщину.

Детальніше...

 
Детальніше...

13-14 липня відбудеться Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру «Зарваниця» (Теребовлянський район, Тернопільщина). Проща приурочена 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та молитві за мир в Україні. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Піша хода, чисельністю понад тисячу осіб, вирушить з Тернополя до Зарваниці. Збір паломників відбудеться вранці в п’ятницю, 12 липня, поблизу Архикатедрального собору УГКЦ Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі. О 08:30 год колона прочан розпочне свою ходу. Усі паломники будуть забезпечені харчуванням та місцями для ночівлі (с. Струсів).

Детальніше...