Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Детальніше...

Дорогі матері!

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним, осяяним і зігрітим найвищими почуттями, святом – Днем матері.

Мати – це чарівне слово таїть в собі велич добра, любові і теплих спогадів. Немає на землі людини ближче й дорожче, ніж мама. Вона – берегиня родинного затишку та гармонії.

Вирушаючи у далекі життєві мандри, ми беремо з собою пам'ять про зворушливу мамину колискову, ніжність материнських рук та тендітну постать, що напутньо зоріє від рідного порога. У тому, як і ким ми виростаємо, чого досягаємо у житті та що прагнемо передавати вже своїм дітям, ми дякуємо нашим мамам за їх неустанні клопоти і недоспані ночі, за те, що наші радощі й тривоги вони переживали більше від нас самих.

Щоденні щирі материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам на Сході України та зберігають віру у кращий завтрашній день. Нехай Господь почує ваші молитви та винагородить вас та ваші сім’ї здоров’ям, Божим благословенням, а нашій державі дарує мир.

Бажаю вам невичерпного джерела життєвої енергії, родинного благополуччя, щастя й добра на довгі літа.

 

 

Детальніше...Шановні жінки! Дорогі матері!

Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят - Днем матері!

Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і до жінки-матері.

Саме образ матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов

То дай Вам, Боже, дорогі матері здоров’я, сили, терпіння, люблячих дітей, онуків та правнуків.

У цей день, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! А добра доля дітей дарує  Вам щоденну радість!

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, щастя і добра на довгі літа!

З повагою

Голова  райдержадміністрації                                            В.Танчин

 

Детальніше...10 травня у  залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбулась зустріч директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталії Кузяк з працівниками соціальної сфери.

Основною метою спілкування було вирішення проблемних питань, які виникають при комунікації з учасниками АТО.

У зустрічі також взяли участь керівники району, керівник управління соціального захисту, директор територіального центру та працівники соціальних служб.

Детальніше...

 

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року у період з 14:45 год. до 14:50 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту.

Будуть увімкнені електросирени та передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 11 травня, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась зустріч товаровиробників с/г продукції та пасічників району. Основним завданням спілкування було досягнення домовленостей про вжиття заходів з метою мінімізувати кількість випадків отруєння бджіл при обробці посівів с/г культур.

Відзначимо, що вже не вперше відділ АПР району організовує такі зустрічі.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 травня, представники Львівської ОДА беруть участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Стратегічне планування реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на регіональному рівні».

Детальніше...

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» станом на 01.05.2018 року були здійснені ряд державних закупівель:

-       Відділ освіти Перемишлянської РДА – 14 закупівель, сума економії становить – 77,877 тис. грн.

-       КП Перемишлянська ЦРЛ - 26 закупівель, сума економії становить – 202,403 тис. грн.

-       Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 5 закупівель, сума економії становить – 32,377 тис. грн.

-       Перемишлянська районна рада - 1 закупівля, сума економії становить – 2,5 тис. грн.

-       Перемишлянська РДА - 2 закупівлі, сума економії становить – 0,884 тис. грн.

-       Відділ культури Перемишлянської РДА – 3 закупівлі, сума економії становить – 3,79 тис. грн.

Разом проведено 51 закупівля, сума економії  –  319,832 тис. грн.

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 травня, у межах квесту «Книжкова революція в ЛОДА» підписали Перший Книжковий універсал.

Після виконаних завдань квесту команди склали повний пазл із зображенням прапору УСС, який  у 1917 р. освятив митрополит Андрей Шептицький.  Опісля сформували Читацький Секретаріат, до якого увійшов представник кожної із чотирьох команд.

Детальніше...

 

Детальніше...

11-12 травня у місті Києві відбудуться ІІ Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених» - національний відбір до складу збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус-2018.

У Національних Іграх візьмуть участь 175 кандидатів всеукраїнського відбору – військовослужбовців та ветеранів військових дій, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків, у тому числі 23 представники Львівщини, зокрема:

Детальніше...

 

Детальніше...

Цьогоріч в області реалізують понад 1700 об’єктів інфраструктури. Це - ремонт та будівництво шкіл, садочків, народних домів, футбольних полів, дитячих майданчиків тощо.

Про це йшлося сьогодні, 11 травня, під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки із головами районних державних адміністрацій та міст обласного значення.

Детальніше...