Детальніше...

В області триває робота над розширенням кисневої мережі медичних закладів, які приймають хворих на коронавірус.

«Ми продовжуємо забезпечувати кисневу мережу області, проводимо роботи із розширення та збільшення кисневих точок. Наразі ситуація є досить непоганою. Це 2105 кисневих точок на 3465 ліжок», - розповіла заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Ірина Шурпяк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Дві квартири для двох-дітей сиріт на Львівщині придбають за майже 1 мільйон 46 тисяч гривень.

Таке рішення сьогодні, 24 листопада, прийняли на засіданні Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області, під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж останнього часу на Львівщині активно створюються Молодіжні ради. Це консультативно-дорадчий орган молоді, який може впливати на молодіжну політику громади. Такі ради створюють при органах місцевого самоврядування.

Про те, як утворюється молодіжна рада, хто може стати її частиною, яка її роль та як молодь гуртується на Львівщині - у розмові з керівником відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Софією Курман.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині триває осіння призовна кампанія на військову строкову службу до лав Збройних сил України та інших військових формувань.

До навчальних центрів протягом жовтня та листопада вже вирушили 499 призовників, а це – 79% виконання поставленого завдання. Про це повідомили у Львівському обласному військовому комісаріаті.

Детальніше...

 
Детальніше...

У селі Вербіж в межах капітального ремонту дороги Миколаїв - Городок - Жовква - Кам’янка Бузька – Бібрка завершили  реконструкцію моста.

“Протяжність відремонтованого моста - 36 метрів. Орієнтовна вартість ремонту - 7,7 млн грн. Під час ремонту розширили проїзну частину та тротуари, замінили прогонову будову та посилили опори,  а  також влаштували залізобетонну монолітну плиту з гідроізоляцією та підходи до моста, водовідведення, захисне покриття на тротуарах, нове перильне та бар'єрне огородження”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Детальніше...

 
Детальніше...

Вже звична для багатьох справа – оформлення субсидій,  у час пандемії коронавірусу ускладнюється. Незважаючи на карантин та початок опалювального сезону, подавати заяви на отримання субсидій на оплату комуналки можна. Як це зробити, максимально убезпечивши себе, які з’явилися нововведення та які є винятки з правил при призначенні допомоги, - все роз’яснили у відділі житлових субсидій, соціальних виплат та допомог департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Кому автоматично перепризначать субсидії?

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували 128840 земельних ділянок в Національній кадастровій системі.

Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

Детальніше...

 
Детальніше...

За попередню добу в області коронавірус підтвердили у 771 особи. Госпіталізували – 200 осіб, скерували на самоізоляцію – 848 людей.

Детальніше...

 
Детальніше... За попередню добу в області провели 1566 досліджень на коронавірус, з них 771 - позитивне. За увесь час COVID підтверджено у 42050 осіб. Померло 1176 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 27222 особи.

Детальніше...

 
Детальніше...

Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Його мета -  допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування. Видання складається з п’яти модулів. Це - типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

Детальніше...