29 червня о 15.00 год. у районному Народному домі відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди 21 річниці Конституції України

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Шановні медичні працівники!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
Свято медиків – це свято доброти, гуманності, благородності. Завдяки цим якостям та професіоналізму Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Турбуючись про здоров’я кожного громадянина, Ви створюєте умови для здорової нації, що є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Від усієї душі бажаю Вам, щастя та безхмарного неба. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм не покидають Вас.

Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Нехай реформи медичної галузі, які запроваджуються в Україні, сприяють Вашому професіоналізмові та матеріальному достатку.

З повагою

Голова Перемишлянської райдержадміністрації           Володимир Танчин

 

Детальніше...Сьогодні, 16 червня, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин за участі першого заступника голови РДА Б.Гуменюка та заступника голови І.Шалапського провів виробничу нараду із керівникам структурних підрозділів РДА та держустанов.

Детальніше...

 

Детальніше...

З нагоди Дня медичного працівника, що традиційно відзначають в Україні у третю неділю червня, військових медиків 66 мобільного шпиталю привітали із професійним святом.

Детальніше...

 

Детальніше...

Учора вночі у Києві після операції на серці помер відомий львівський галерист, менеджер мистецтва, громадський діяч, волонтер Юрко Бойко.

Детальніше...

 

Детальніше...

Днями у виставковому центрі «Шувар-Експо» відбувся XIV міжнародний турнір з художньої гімнастики «Шуварочка». Загалом у змаганнях взяли участь майже двісті учасниць. Переможницею за програмою майстрів спорту стала львів’янка Крістіна Пікалова.

Окрім того, серед кандидаток в майстри спорту перше місце посіла львівська гімнастка Вікторія Щербій.

Переможців та призерів нагородили дипломами, медалями та подарунками.

 

Детальніше...

У четвер, 15 червня, в ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» у Львові науковців і експертів з України та Польщі об’єднав круглий стіл «Рoзвиток сільських територій: польський та український досвід».

Детальніше...

 

Детальніше...

У січні – квітні 2017 року Львівська область збільшила обсяги продажу товарів за кордон на 19,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Детальніше...

 
Детальніше...

На початку червня у міських та районних центрах зайнятості Львівщини зареєстровано 16,4 тис безробітних, яким пропонується 5,2 тис вакансій. Відтак за одне робоче місце змагаються 3 особи.

«За п’ять місяців цього року нам вдалося працевлаштувати 23,9 тис.осіб, що на 4,8 тис. більше ніж в аналогічному періоді торік, – розповіла в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук. – Понад третину з них (8,2 тис.) становили безробітні, а решта осіб були забезпечені місцем праці до набуття статусу безробітного. Завдяки механізму компенсації працедавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску до трудової діяльності повернулися 692 безробітних, ще 80 – започаткували власну справу, отримавши стартовий капітал у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття».

Детальніше...

 
Детальніше...

З метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення 21 червня в період з 14:50 до 15:00 департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Відтак, увімкнуть електросирени.

Звучання електросирен – означає  сигнал цивільного захисту “Увага всім !”. Почувши його, негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення,  налаштуйте ефірні радіоприймачі в УКХ та FM-діапазоні на хвилю “Першого каналу Українського радіо”, “Львівського радіо” та “Українського радіо “Культура”, а телеприймачі переключіть на канал “Першій національний” Національної телекомпанії України або “12-й канал” обласного телебачення і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Детальніше...

Вдруге кращих спортсменів з інвалідністю Львівщини відзначили стипендіями канадського Фонду імені Володимира Кузя за підсумками спортивного сезону 2016 року.

Участь у церемонії взяли начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, член ради Національного комітету спорту інвалідів України Ярослав Грибальський, начальник Львівського регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв, начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Антон Нікулін, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури Мирослав Герцик, провідні спортсмени та тренери Львівського регіонального центру «Інваспорт», дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Галичина» та інші.

Детальніше...