07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Цими вихідними у області відбудуться ще три масштабні фестивалі.

Зокрема, 11-13 серпня в Городоцькому районі (м. Городок, аеродром «Цунів») триватиме фестиваль WoodstockUkraine. Захід присвячений благодійності, розвитку волонтерського руху в Україні та волонтерам ВБФ «Серця до серця». Метою проекту є згуртування мешканців різних частин країни заради миру, розвиток волонтерського руху в Україні, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, а також розвиток масової музичної культури.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Національному природному парку «Сколівські бескиди» розпочали комплекс природоохоронних заходів, які фінансуються з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. В межах заходів облаштовують рекреаційні зони - «Водоспад на р. Кам'янка», урочище «Колодка», а також проведуть поточний ремонт еколого-просвітницьких центрів у Бутивлянському та Крушельницькому лісництвах.

Детальніше...

 
Детальніше...

Молодих істориків Львівщині запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Тема: "Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917–1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України".

Учасниками конкурсу можуть бути студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Детальніше...

 

13 серпня 2017 року у селі Ганачівка Перемишлянського району (Гостинний Двір на Білому Потоці) відбудеться фестиваль меду та локальних продуктів під назвою “Медова забава”.

В програмі свята середньовічні українські забави, музика, танці,  конкурси, розваги, подарунки, відпочинок для дітей, велика гірка, батут, какаду, кіберзмагання, технологія віртуальної реальності XBOX, майстер класи та інші розваги.  Початок о 12 год.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 1 травня діє новий механізм призначення житлової субсидії, яким, зокрема, передбачено монетизацію частини заощаджених житлових субсидій. Відтак, монетизація передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії (до 135 грн) або 100 кубів газу (до 695 грн),  якщо ці ресурси використовувались для опалення.

Сім’ям, які одержували житлову субсидію упродовж останнього опалювального періоду та вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів слід звернутись до 1 вересня до органу соціального захисту населення та подати заяву, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії.

Детальніше...

 
Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов, зокрема проходження у другій половині доби 6 серпня та вночі 7 серпня грозового фронту, станом на ранок      7 серпня без електропостачання залишилось 56 населених пунктів - 36 повністю та 20 частково у восьми районах області, а також окремі вулиці в місті Львові.

До відновлення енергопостачання було залучено 20 бригад ПрАТ “Львівобленерго” у складі 87 енергетиків та 23 одиниць техніки.

Станом на 17:30 наслідки стихії ліквідовано, електропостачання населених пунктів повністю відновлено.

 
Детальніше...

Африканська чума свиней (АЧС) – небезпечне вірусне захворювання, яке вражає домашніх та диких свиней, незалежно від породи, віку та статі. Як зазначають у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Львівській області завдяки ефективній профілактичній та попереджувальній роботі ситуація із АЧС на Львівщині контрольована. Попри те, в управлінні наголошують на важливості кожного господарника бути свідомим небезпеки.

Детальніше...

 
Детальніше...

У межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки у Народних домах відбувається низка творчих майстер-класів.

Діти з сільської місцевості мають можливість навчитися техніці декупажу, орігамі  та як виготовляти ляльки-мотанки.

Детальніше...

 

Детальніше...Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевими органами влади вже відібрано понад 10 тисяч Детальніше...бюджетних закладів, що потребують термомодернізації та можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів. Інформацію про такі школи, дитсадки, лікарні та інші установи узагальнено у національній базі потенційних об’єктів енергосервісу на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

«Окрім підготовки законодавчої бази для ЕСКО-механізму та просвітницької роботи у регіонах, ми ініціювали створення бази потенційних об’єктів енергосервісу. Ця база – першоджерело інформації для інвестора, завдяки якій він може порівняти енергоспоживання різних установ та обрати найбільш інвестиційно-привабливі об’єкти для впровадження енергоефективних заходів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше...

 

Детальніше...7 серпня  заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський провів засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Рішенням комісії призначено субсидію 23 мешканцям району.