Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

19 травня у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій:

16.00 год - панахида біля відділу освіти (колишньої катівні НКВС) та покладання квітів

 

Детальніше...

У понеділок,  20 травня,  у Львові у Центрі Шептицького УКУ (вул. Стрийська 29) відбудеться  І-а Міжнародна конференція публічного адміністрування.

Захід має на меті активізацію публічно-приватного діалогу щодо процесів трансформації державного управління в Україні, обмін кращими світовими практиками розробки рішень та їх адвокації на національному і місцевому рівнях, покращення обізнаності щодо інноваційних інструментів залучення громадян до процесів прийняття владних рішень, забезпечення підзвітності і прозорості врядування.

Детальніше...

 
Детальніше...

10 травня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками Invictus Games-2018 Богданом Оксентюком, Сергієм Шимчаком, Романом Панченком, Дмитром Сидоруком та Сергієм Калитюком, а також тренером Лесею Шах.

«Ви велика гордість не лише для Львівщини, а й для усієї України», - звернувся Олег Синютка до українських бійців, які не зважаючи на отримані травми здобувають нагороди у спорті та власним прикладом доводять незламність сили духу.

Детальніше...

 

Детальніше...10 травня у відбулись Установчі збори із формування нового складу громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації. У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський

У результаті обговорень питань порядку денного були прийняті рішення:
- визначити склад Громадської ради у кількості 8 осіб;
- обрати членами громадської ради

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 10.05.2019 року по КП Перемишлянська ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 10.05.2019 року по Бібрській РЛ

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 10 травня, в  Перемишлянській райдержадміністрації відбулась підсумкова нарада  обласної служби зайнятості за  участі  директорів базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, а також керівників відділів ОЦЗ.

До гостей з вітальним словом звернувся голова Перемишлянської РДА Володимир Танчин.

Директор ЛОЦЗ Василь Барилюк під час наради окреслив тенденції  на зареєстрованому ринку праці та основні здобутки обласної служби зайнятості впродовж чотиримісячної діяльності.

Детальніше...

 

Детальніше...8 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів нараду з питань  заміни сторін у договорах оренди землі.

Під час наради йшлося про зміни сторони «Перемишлянська районна державна адміністрація» в договорах оренди земель державної власності укладених  між Перемишлянською районною державною адміністрацією та орендарями на сторону «Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 12 травня, з 14:00 години до 18:00 години  у Ботанічному саду Львівського національного універаситету імені Івана. Франка відбудеться День відкритих дверей «Різноманіття рододендронів у колекції саду».

Адміністрація ботанічного саду запрошує всіх охочих відвідати установу, що за адресою вул. Черемшини, 44.

Детальніше...

 
Детальніше...

6 травня на території усієї країни стартував Тиждень безпеки дорожнього руху у межах 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та відбувається під гаслом #SpeakUptoSaveLives.

Зазначимо, що триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху до 12 травня.

Детальніше...

 
Детальніше...

На Львівщині створили Установу «Агенція регіонального розвитку Львівської області». Про це сьогодні, 10 травня, розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Агенція створена розпорядженням голови Львівської ОДА у квітні цього року. Агенція регіонального розвитку не є новинкою в Україні. В Україні вже діють 17 агенцій, які сконцентровані на допомогу органам виконавчої влади для реалізації їх основних функцій, співпрацю між органами виконавчої влади, бізнесом та громадянським суспільством. В області діє велика кількість проектів, які сконцентровані на ті чи інші засади регіонального розвитку, але агенція – це та установа, яка має об’єднати  всі діючі програми, проекти, і стати своєрідним основоположником для регіонального розвитку»,-  розповіла т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Марта Бухтіярова.

Детальніше...

 

На підприємство прийняли нового працівника. Не допускайте його до роботи без вступного і первинного інструктажів. Хто та як має їх проводити.

За Законом про охорону праці працівники під час прийняття на роботу та протягом роботи мають проходити коштом роботодавця інструктаж із охорони праці. Тих, хто не пройшов інструктажу, не допускають до роботи.

 

Детальніше...