Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Детальніше...

Україна виконала всі зобов’язання, пов’язані з внесками до Чорнобильського фонду «Укриття». Крім того, схвалено План заходів Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату в період до 2030 року та Концепцію реформування системи державного нагляду у сфері охорони навколишнього середовища.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» українським матерям, серед яких 15 – зі Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

У лютому на Львівщині розпочалася реалізація проекту «Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Проект ініційований ГО «Інститут регіонального розвитку» та передбачає співпрацю громадськості і органів влади в сфері реформування енергетичного сектору.  Одним із партнерів заходу є департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Детальніше...

Упродовж 26-28 лютого для технічних працівників та керівників державних та комунальних підприємств проведуть навчання на тему: «Європейські підходи до розробки і впровадження технічних рішень для підвищення ресурсо- та енергоефективності виробничих процесів, будівель і споруд». Організатори заходу - Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА та Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 лютого, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку "Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр". Опісля відбулася екуменічна панахида та громадське віче.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 15 лютого, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин за участі голови районної ради Р.Андрусишина провів нараду щодо заходів з нагоди 29-ї річниці виводу військ з Афганістану та відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

 

16 березня 2018 року о 17.00 годині голова Перемишлянської районної державної адміністрації Танчин Володимир Зіновійович зустрінеться з громадою Перемишлянського району, аби підсумувати ключові досягнення району у 2017 році.

Звіт відбудеться за участю голови Львівської ОДА Олега Синютки.

До публічного звіту та обговорення запрошуємо представників ЗМІ та всіх охочих.

Звіт відбудеться у приміщенні сесійної зали районної ради за адресою: м.Перемишляни, вул. Привокзальна 3.

 

Детальніше...

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області продовжує фінансування пенсійних виплат за лютий 2018 року.

Станом на 15 лютого 2018 року на фінансування пенсійних виплат спрямовано 902,8 млн гривень, що становить 57 % місячної потреби.

Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюється за встановленим графіком.

 

Детальніше...

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи.

Детальніше...

 

Детальніше...Про порядок використання коштів обласного та державного бюджетів йшлося сьогодні, 14 лютого, на нараді у Перемишлянській райдержадміністрації з міськими та сільськими головами. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Б. Греськів ознайомив присутніх із дорученням голови Львівської ОДА щодо забезпечення контролю та моніторингу використання бюджетних коштів, які у 2018 році спрямовуються на будівництво (реконструкцію) та капітальний ремонт об’єктів соціально-культурного і житлово-комунального призначення. Дорученням визначено терміни на виконання цих чи інших робіт. Зокрема, якщо роботи вимагають проведення тендерів, то виконання роботи повинно розпочатися не пізніше 11.05.2018 р. У випадку допорогових закупівель (для робіт до 1,5 млн.грн), термін початку робіт - 20.04.2018р. Для робіт та закупівель, які не вимагають виготовлення проектно-кошторисної документації – голова ЛОДА рекомендує розпочати роботи не пізніше 30.03.2018р.

Перший заступник голови райдержадміністрації Б.Гуменюк зауважив, що до  вказаних термінів повинні відбутись певні процедури. Зокрема, виготовити та провести експертизу проектно-кошторисної документації, оголосити тендер, укласти угоду, тощо. А відтак із термінами не потрібно зволікати, наголосив керівник.