07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов в період з 18:00 11 липня до 01:00 год. 12 липня, у наслідок проходження грозових фронтів, на території області без електропостачання залишилось 42 населені пункти у 8 районах області, 90 житлових будинків у м. Дрогобичі та 4 вулиці у м. Самборі.

Детальніше...

 

Детальніше...

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства за минулу добу прибрали ще 37 перенакопичених контейнерних майданчиків, загалом очистили - 587.

Детальніше...

 

Детальніше...Згідно графіку виїздів голови Перемишлянської РДА в населені пункти 11 липня В.Танчин разом із заступником голови районної ради Т.Мартиняком, керівниками підрозділів РДА та держустанов здійснив виїзд в Короснянську сільську раду.

На зустріч із районним керівництвом прийшли жителі населених пунктів сільської ради із особистими проблемами та із питаннями загального характеру.

Підчас спілкування йшлося про ремонт комунальних доріг, організований вивіз сміття, благоустрій територій, вартість послуг комбайна підсобних господарств, відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом, про посаду директора Народного дому с.Коросно, про заборону спалювання сухої трави, стерні, сміття.

 

Детальніше...

З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 593,5  тис грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 11 липня, під час засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської облради погодили Проект рішення «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік», який розробила Львівська облдержадміністрація.

Проект Програми планують винести на позачергове засідання сесії Львівської облради, яке відбудеться у четвер, 13 липня.

Прийняття цієї Програми дасть можливість забезпечити налагодження ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста Львова та усунути загрозу екологічної ситуації у місті.

 

Детальніше...

11 липня 2017 року у представництві Світового Банку в Україні відбулась робоча нарада за участі голови Львівської ОДА Олега Синютка та директора департаменту охорони здоров’я Ірини Микичак.

Детальніше...

 

Детальніше...

У вівторок, 11 липня, на території спортивно-туристичного оздоровчого табору «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака, що на Самбірщині стартували молодіжні патріотичні «Ігри нескорених». Відбуватимуться вони у межах святкування 73-річниці створення у Прикарпатському селі Сприня Української головної визвольної ради.

Детальніше...

 

Детальніше...

Глобальний лідер з питань ухвалення та реалізації наукових рішень Девід Уїльсон та спеціаліст Світового банку з моніторингу і оцінювання Ніколь Фрезер-Харт відвідали заклади охорони здоров’я Львівської області. Упродовж трьох днів, експерти знайомились із роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Краковець Яворівського району, Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, ендокринологічного центру, кардіологічного центру, онкологічного центру, а також Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Детальніше...

 

Детальніше...

Як повідомляють у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, у четвер, 13 липня, планують завершити вивіз сміття з переповнених сміттєвих майданчиків у місті Львові.

Детальніше...

 

Детальніше...

Одним з впливових факторів ефективності роботи екстреної медичної допомоги є достатня кількість справного автотранспорту. Після об’єднання служби у 2013 році на балансі центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф є 266 автомобілів, з них 89 - європейського  виробництва.

Детальніше...