21 лютого 2017 р.

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин спілкуватиметься із мешканцями населених пунктів Липовецької сільскої ради.

Зустріч відбудеться о 15.00 год у приміщенні сільської ради

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

Детальніше...

25-річчя встановлення дипломатичних зв’язків України з Австрією, відкриття Почесного консульства Австрійської Республіки у Львові, реалізація програм місцевого розвитку, залучення інвестицій: про це йшлося сьогодні, 10 лютого, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина під час зустрічі з австрійською делегацією на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Герміне Поппеллер.

На переконання Герміне Поппеллер, відкриття консульства на Львівщині стане поштовхом до налагодження тіснішої співпраці у різних галузях, зокрема в економіці. Австрія, за словами гостей, представлена в Україні в фінансовій, страховій галузях, а також у виробництві, і вона є п’ятою країною за обсягами інвестицій в Україну.

Детальніше...

 

Детальніше...

На сьогоднішній зустрічі Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон та Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазіл Гудак обговорили перспективи будівництва сміттєпереробного заводу у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Понад 11,5 мільйонів гривень – саме стільки Львівська область отримала у 2016 році на охорону і збереження культурної спадщини. Ця сума є найбільшою серед регіонів України і рекордною для Львівщини. За ці кошти в області виконали ремонтні, протиаварійні і реставраційні роботи на 14-ти пам’ятках архітектури, виготовили 130 паспортів для архітектурних пам’яток, здійснити дослідження і впорядкування історичних поховань на території десяти районів. І це лише частина завдань, які минулоріч вдалось реалізувати у цьому напрямку.

Детальніше...

 

Детальніше...У питаннях лікування туберкульозу найважче працювати із неблагополучними сім’ями та особами, які вживають алкоголь. Така спільна думка медиків та працівників соціальних служб була озвучена 09 лютого під час засідання комісії з питань профілактики туберкульозу, яка діє при Перемишлянській райдержадміністрації.

Адже, як пояснюють спеціалісти, представники цих категорій не завжди розуміють серйозність захворювання не тільки для них, але й для людей, які їх оточують.

З іншого боку, усі доповідачі на комісії були єдині в тому, що туберкульоз можна вилікувати. А відтак, потрібно вживати усіх заходів щоби кожного хворого пролікувати.

Виступаючи, представник Львівської обласної організації Ліги соціальних працівників Н.Несевич зауважив, що один хворий на відкриту форму може до року заразити до 20 людей. А тому, рахуючи витрати,  для медичних закладів буде дешевше вилікувати одного хворого ніж через рік лікувати 20.

За підсумками засідання комісії були прийняті рішення. Зокрема, рекомендовано розробити механізм мотивації хворих на туберкульоз, що знаходяться на амбулаторному лікування з долученням працівників соціальних служб, громадських об’єднань, місцевих та релігійних громад, депутатів місцевих рад; головному лікареві Перемишлянської ЦРЛ активізувати роботу з медиками первинної ланки з приводу необхідності здійснити скринінг населення на захворювання туберкульозом.

 
Детальніше...

Цього тижня стартує промо-тур команди першого україномовного проекту про подорожі Україною та світом – Blog 360. І вже наприкінці лютого з’явиться відео про два туристичні селища Карпат Львівщини – Славське та Волосянку.

Про це повідомила начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Детальніше...

 

Детальніше...

Аудиторська служба під час перевірки роботи "Львівоблавтодору" виявила порушення, зокрема, завищення вартості робіт. У зв’язку з цим голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звернувся до прокуратури та Національної поліції щодо розслідування можливих фінансових зловживань "Львівоблавтодору" під час ремонту доріг.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 8 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі вперше відбувся тест-драйв ідей молодіжних проектів. Експерти з комунікацій, проектного менеджменту, фандрайзингу та маркетингу навчали представників 15 громадських організацій якісно підготувати проект на конкурс Обласної програми "Молодь Львівщини".

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 09 лютого, у Перемишлянській райдержадміністрації відбулось розширене засідання комісії з питань протидії туберкульозу. На засідання дорадчого органу були запрошені медичні та педагогічні працівники, представники соціальних служб району, держустанов, духовенства, преси. Також у засіданні взяли участь представники Львівської обласної організації Ліги соціальних працівників, зокрема М.Долинська, В.Шалудько, та Н.Несевич.

У вступному слові голова комісії, заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський надав загальну інформацію про роботу дорадчого органу та зупинився на співпраці із Львівською обласною організацією Ліги соціальних працівників.

Слід відзначити, що у 2012 році Перемишлянський район був визначений, як пілотний для впровадження одного із проектів розроблених Львівською обласною організацією Ліги соціальних працівників, що впроваджувались за підтримки Проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Пермишлянщина працювала над впровадженням проекту «Соціальна мобілізація територіальних громад як засіб адвокаційного впливу на реалізацію програми проти туберкульозу»

 

Детальніше...

З початку року на Львівщині за незаконне перевезення пасажирів у автомобілях, облаштованих як таксі, оштрафували 15 водіїв таксі. Про це 9 лютого повідомили в обласному управлінні Укртрансінспекції за результатами рейдових перевірок.

Детальніше...

 

Детальніше...

До участі в конкурсі щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області зголосилися 5 інвесторів, в тому числі і з іноземним капіталом. Вони подали 6 інвестиційних пропозицій. Про це сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу для журналістів повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Детальніше...