Детальніше...Детальніше...11 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Гуменюк Б.С та голова районної ради Р.Андрусишин взяли участь у нараді працівників державної лісової охорони Бібрського лісгоспу з питань стану охорони лісу від незаконних рубок та раціонального використання лісових ресурсів.

До обговорення даного питання був запрошений перший заступник керівника Золочівської місцевої прокуратури Гавришків Р.П. та начальник Перемишлянського відділення Національної поліції Прокопчук О.О.

Відкрив нараду директор лісгоспу В.Б.Борщ, який ознайомив присутніх з фінансово-господарською діяльністю лісгоспу в 2019 році.

Б.Гуменюк у своєму виступі закликав до поглиблення співпраці лісової охорони, силових структур та громадськості. Адже лише спільно можна буде подолати проблеми із незаконними рубками та крадіжками деревини, зауважив керівник району.

Детальніше...

 

Детальніше...Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.Це майже у 1,5 рази більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів.

Як бачимо, ОСББ швидко підхопили другу в ц.р. хвилю державної підтримки.

Детальніше...

 

Детальніше...На базі Львівської обласної клінічної лікарні планують відкрити Банк грудного молока. Про це повідомили сьогодні, 12 вересня, під час брифінгу.

“Сьогодні важливо не лише відкрити Банк грудного молока, але й Центр вигодовування передчасно народжених дітей для усієї області.

Детальніше...

 

Детальніше...У четвер, 12 вересня,  у Львові відбулась конференція «Литва – Україна. Досвід і можливості в сфері професійної орієнтації / плануванні професійної кар’єри учнів».

«Це дуже важливий соціальний проєкт, орієнтований на учнів та молодь.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 12 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із членами громадських організацій воїнів Афганістану, аби обговорити проблемні питання учасників бойових дій.

В межах зустрічі порушили питання соціальних гарантій для військовослужбовців, які служили в Афганістані та членів їх сімей.

Детальніше...

 

Детальніше...Очільник області Маркіян Мальський взяв участь у зустрічі із Блаженнішим Епіфанієм "Відроджена церква: нові виклики", що відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка».

«Ми всі творимо історію. Ми маємо чим пишатись. Молодь та старше покоління разом творять своє майбутнє.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 12 вересня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл, на якому обговорили проект Податкового кодексу України та Концепції доктрини економічної безпеки України.

Участь у заході взяли представники органів виконавчої влади, бізнесу, громадських організацій, асоціативних структур та наукового середовища.

Детальніше...

 

Детальніше...Відокремлений підрозділ Громадської організації “Правий Сектор” у Львівській області анонсує патріотичну освітню програму “Уроки Мужності”.

Зазначимо, що захід переміг на конкурсі проектів в рамках обласної програми "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зустрілися з представниками департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації з метою обговорення загальної екологічної ситуації у Львові та Львівській області.

Делегацію ОБСЄ представляли: Фарход Абдурахманов, Єлисавета Демиденко, Донан Дойл та Віктор Волчков. Участь від департаменту взяли директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Оксана Війтик та начальники відділів.

Детальніше...

 

Детальніше...Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття  посади:

- головного спеціаліста відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління  - 1 посади категорії   ”В”

- провідного спеціаліста  відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління - 1 посада категорії    ”В”.

- провідного спеціаліста  відділу  доходів та економічного аналізу управління доходів та фінансів виробничої сфери - 1 посада категорії    ”В”

Детальніше...