УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...

27-29 листопада відбудеться трьохденний інтенсив «Дизайн мислення для підприємців».

Мета -  розвиток молодіжного підприємництва, самозайнятості та об'єднання молодих людей навколо створення підприємницької культури.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 19-21 листопада у м. Пустомити відбудеться всеукраїнський тренінг "Інклюзивність та відкрита молодіжна робота в молодіжних центрах".

Мета тренінгу полягає у формуванні в учасниках розуміння інклюзивності в молодіжній роботі та надати практичні компетенції з впровадження інклюзивних підходів у молодіжних центрах.

Детальніше...

 
Детальніше...

За сприяння Українського культурного фонду було проведено реконструкцію та здійснено 3D-візуалізацію планувальної структури Пліснеського археологічного комплексу, який існував упродовж VII-XIII століть.

Цій події передували понад 200 років археологічних досліджень Пліснеська, більш як 4 роки діяльності Історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ”, понад 5 місяців праці в проєкті "3D - модель Давнього Пліснеська" у межах програми "Створюємо інноваційний культурний продукт" - програма УКФ.

Детальніше...

 
Детальніше...

Під час сесії Львівської обласної ради ухвалили рішення «Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» загальною площею 92,0 га в межах Львівської міської та Зимноводівської сільської рад.

Природно-заповідний об’єкт створено з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на Головному Європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу.

Детальніше...

 

Детальніше...Фонд соціального страхування України, для профілактично-практичних цілей, щодо підвищення безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики та розроблення заходів з безпеки виробництва, запобігання виробничому травматизму та профзахворювань

пропонує:

підприємствам, установам та організаціям Перемишлянського району, вишукати можливість для передплатити журналу «Безпека праці на виробництві» на 2020 рік.

В журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, установ та організацій, поради, консультації.

 

 

Золочівське відділення управління
виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
України у Львівській області

 
Детальніше...

Про хід реформи децентралізації на Львівщині, сьогодні, 29 жовтня, в межах сесії Львівської обласної ради, розповів перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Реформа децентралізації вже триває п'ятий рік, і зрозуміло, що цей процес повинен мати логічне завершення. На сьогоднішній день у Львівській області ми маємо діючих 40 об’єднаних територіальних громад», - розповів Василь Лозинський.

Детальніше...

 
Детальніше...

За інформацією департаменту ПЕК та енергозбереження сьогодні на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти в сумі 20 млн грн (попередня оплата за вугільну продукцію), які були скеровані на виплату заробітної плати шахтарям.

Завдяки цим коштам працівникам ДП «Львіввугілля» виплачено 13% зарплати за вересень.

Детальніше...

 
Детальніше...

До Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 -2020 роки внесли зміни.

Відповідне рішення ухвалили обласні депутати сьогодні під час чергової сесії Львівської обласної ради.

Детальніше...

 
Детальніше...

9 листопада о 18.00 год у Львівській національній філармонії відбудеться концерт з нагоди 40-річчя “Ватри”.

У 1971 році композитором і виконавцем Михайлом Мануляком був створений вокально-інструментальний ансамбль “Ватра” при Львівській філармонії. До 1979 року через цей бренд перейшло багато відомих музикантів, змінювались і музичне керівництво, та не змінювалась репертуарна політика хлопців і дівчат, спрямована на популяризацію української пісні.

Детальніше...

 
Детальніше...

За минулий тиждень  епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ в області захворіло на гострі респіраторні  інфекції 7 657 осіб, що на 674 випадків більше як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 304,9, при епідемічному порозі 439,6. Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 57,3%.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі.

Детальніше...