07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора Львівського національного аграрного університету.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 1 липня до 1 серпня служба "112" опрацювала 16 761 звернень мешканців Львівської області.

З цієї кількості звернень  92 скерували на екстрену службу 101, 2940 звернень - на 102, 1946 звернень - на 103, 80 звернень - на 104, 11703 звернення - на «Гарячу лінію області».

На «Гарячу лінію області» громадяни найчастіше звертались з питань транспорту, ремонту доріг, комунального господарства. Із зареєстрованих  звернень за місяць - 11119 заявникам надали відповіді, ще 584 звернення перебуває на розгляді.

 
Детальніше...

За даними рейтингу «Європейських міст і регіонів майбутнього»  видання Foreign Direct Investment Magazine Львівська область належить до ТОП10 регіонів Східної Європи.

Відтак, Львівщина – серед лідерів за ефективністю вкладеного капіталу, стратегією залучення прямих іноземних інвестицій та ефективністю промислової оренди.

Детальніше...

 

Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов, зокрема проходження у другій половині доби 6 серпня та вночі 7 серпня грозового фронту, станом на ранок 7 серпня без електропостачання залишилось 56 населених пунктів - 36 повністю та 20 частково у восьми районах області, а також окремі вулиці в м. Львові.

Відтак, негода тимчасово знеструмила населені пункти у Городоцькому, Жовківському, Старосамбірському, Сокальському, Самбірському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому та Сколівському районах.

До відновлення енергопостачання залучено 21 бригада ПрАТ “Львівобленерго” у складі 132 осіб та 27 одиниць техніки.

 
Детальніше...

7 серпня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський нагородив поліціянтів, які проявили героїм та мужність під час звільнення заручників у психіатричній лікарні м. Львова.

«Хотів би подякувати тим правоохоронцям, які оперативно спрацювали і виконали свої функціональні обов’язки на належному рівні. Дякую, що ви є і що Ви забезпечили правопорядок», - зазначив Ростислав Замлинський.

За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та особисту мужність і відвагу, виявлені під час усунення загрози для життя і здоров'я людей, цінними подарунками від Львівської ОДА нагороджені:Станіслав Гетьман, Назар Олех, Володимир Смолинець, Богдан Гадомський, Юрій Тиравський, Роман Бліхарський.

 

 

Детальніше...

Упродовж 4-6 серпня у с. Урич на Сколівщині тривав XII Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! - 2017: Як в кіно!». На гостей фестивалю чекали бугурти та лицарські поєдинки, стрільби з луків та арбалетів, театри та література, вуличні музики та велика сцена,  ремісничі майстер-класи та середньовічний ярмарок, духовна територія та Тустанський університет, а також  кіношкола для аматорів та кінолюбів.

У музичній програмі – виступи гуртів Torban, TheDoox, LemkoBluegrassBand, Lirwak, ЯгОди та MusicaRadicum. Окрім того, відбувся конкурс вуличних музик.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних Сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних Сил України певних спеціальностей.

Глава держави нагадав, що нещодавно підписав зміни до Державного бюджету 2017 року, якими значно підвищено фінансування ЗСУ. «Це дає можливість нам сконцентрувати на ключових напрямках наші зусилля, спрямувати ресурси і резерви. Я доручив, і Міністр оборони мене щойно проінформував, що підписаний наказ, відповідно до якого буде збільшено грошове утримання військовослужбовців певних спеціальностей, які конче потребує сьогодні українська армія», - повідомив Петро Порошенко під час урочистостей після прибуття літаком МіГ-29 до військового аеродрому у селі Гавришівка Вінницької області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Шановні воїни-авіатори!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із професійним святом вартових небесних кордонів України - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України.

Детальніше...

 
Детальніше...

За даними рейтингу «Європейських міст і регіонів майбутнього» FDi Magazine Львівська область належить до ТОП10 регіонів Східної Європи. Зокрема, за такими показниками, як ефективність вкладеного капіталу та промислової оренди, стратегія залучення прямих іноземних інвестицій. Про економічні перспективи регіону та успіхи у реалізації урядових реформ спілкуємося із очільником Львівської обласної державної адміністрації Олегом СИНЮТКОЮ.

Детальніше...

 
Детальніше...

Львівщина – серед лідерів із розподілу субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. За даними Мінрегіону, станом на серпень найбільш активними є об’єднані громади Закарпатської (2 ОТГ), Донецької (3 ОТГ), Івано-Франківської (3 ОТГ), Кіровоградської (2 ОТГ) та Львівської (22 ОТГ) областей.

Експертною комісією при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України погоджено 66 проектних заявок на проекти розвитку інфраструктури Вільшаницької, Воле-Баранецької, Дублянської, Заболотівської, Мостиської, Новокалинівської, Номіської, Новострілещанської, Судововишнянської, Тростянецької, Ходорівської та Шегинівської об’єднаних територіальних громад, які будуть реалізовані за рахунок державної субвенції. Загальна сума реалізації проектів, на які подано заявки, становить понад 32 млн гривень.

Детальніше...