07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Розвиток епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Львівській області має ті ж закономірності, що й в цілому в Україні. Так, за 9 місяців 2017 р. взято під медичне спостереження 331 особу з вперше встановленим діагнозом ВІЛ-інфекція проти 332 осіб за 9 місяців 2016 р.

Зареєстровано 48 дітей, які народилися від ВІЛ-позитивних матерів (за 9 місяців 2016 р. – 54 дитини). Діагноз ВІЛ-інфекція у 2017 р. підтверджений двом дітям.

Детальніше...

 
Детальніше...

Про це повідомила сьогодні, 10 жовтня,  під час брифінгу з нагоди відзначення на Львівщині Дня захисника та 75-ї річниці Української повстанської армії директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.  .

“На Львівщині є 29 військових частин, де проходять службу наші захисники і в кожній з цих частин 13 жовтня відбудуться урочистості з пошанування героїв" - наголосила Мирослава Туркало.

Детальніше...

 
Детальніше...

26 жовтня, в приміщенні Першої Львівської Медіатеки, відбудеться V Всеукраїнський форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО». В межах заходу ветерани АТО, які повернулися з війни і соціалізувалися через працевлаштування, відкриття власної справи, реалізацію соціальних проектів, запрезентують свої історії.

Колишні воїни поділяться рецептами свого успіху, історіями перемог, а також розкажуть про труднощі, які вдалось подолати.

Детальніше...

 
Детальніше...

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити на розвиток хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними додаткових 224,3 млн грн у межах коштів, передбачених на підтримку аграрної галузі у Державному бюджеті на 2017 рік.

Відповідні зміни внесені до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 124 “Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті у 2017 році Міністерству аграрної політики та продовольства для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників”.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 2015-2017 років 157 учасників АТО та члени їх сімей отримали нові квартири. Ще 19 сімей отримали кошти на рахунки і наразі обирають майбутнє житло. Про це сьогодні, під час засідання сесії облради, розповіла директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Окрім цього, Львівська ОДА скерувала у Мінсоцполітики заявки на ще 24 квартири для учасників АТО.

Детальніше...

 

Детальніше...Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

1. Як отримати безкоштовні ліки?

Детальніше...

 

Детальніше...Як вже повідомлялось, 6 жовтня голова Перемишлянської РДА Володимир Танчин проводив засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Серед інших, у порядку денному було питання про ситуацію із торгівлею продуктів на ринках району.

Варто відзначити, що дане питання було винесене на розгляд комісії з метою вжиття заходів аби не допустити випадків отруєнь, як це мало місце нещодавно у Львові, коли люди на ринку придбали неякісну рибу та отруїлись.

Детальніше...

 
Детальніше...

З нагоди 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії ветерани УПА, вдови та вдівці політв’язнів та ветеранів УПА отримають одноразову адресну грошову допомогу. Таке рішення сьогодні, 10 жовтня, прийняли депутати під час сесії Львівської облради.

Як заначила під час засідання сесії директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк ветерани УПА, вдови та вдівці політв’язнів та ветеранів УПА отримають по 500 гривень. Допомогу виплатять за місцем проживання або ж реєстрації особи. Кошти перерахують на особові рахунки в установах уповноважених банків або через державні підприємства поштового зв’язку.

 
Детальніше...

У Моршині урочисто вручили ключі та право власності на квартиру, яку придбали для покращення житлових умов особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Житло придбали у межах реалізаціії регіональної та міської Програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки. На придбання квартири було виділено коштів: з  обласного бюджету  - 270 тис гривень та міського бюджету –  180 тис гривень. Загальна вартість житла склала 450 тис. гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...

15 жовтня, у межах святкування 75-річчя створення УПА і Дня захисника України, у с. Климець Сколівського району відбудеться відкриття Меморіального комплексу полеглим січовикам Карпатської України.

Верецький перевал - одне із трагічних і водночас героїчних місць в української історії. Саме на цьому місці розстріляли за приблизними підрахунками до 600 січовиків.

Детальніше...