Детальніше...

Мешканців Львівщини запрошують на наймасштабніший форум гостинності в Україні HoReCa SHOW 2019, який відбудеться 5-7 вересня. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА.

Найбільша подія готельно-ресторанного бізнесу в Україні відбуватиметься вже вчетверте. На стадіоні Arena Lviv зберуться ТОП представники індустрії гостинності України та світу. Ідея проекту полягає у підсиленні підґрунтя українського бізнесу, що сприяє розвитку одного з основних аспектів країни - туризму.

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 05.07.2019 року по КП Перемишлянська ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 05.07.2019 року по Бібрській РЛ

 
Детальніше...

З метою однакового застосування положень Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо видачі виборцям виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчих округах на підставі паспорта громадянина України Центральна виборча комісія розробила спеціальне Роз’яснення.

Про це повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Детальніше...

 

Детальніше...У Прес-центрі Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками Укргазбанку, Ощадбанку, ПриватБанку, Т. Бойко (Громадянська мережа "Опора") та Є. Яровим (ОСББ "Гашека 18") поінформували журналістів та ОСББ щодо виділення із державного бюджету додаткових коштів на співфінансування «теплих кредитів» для ОСББ у ц. р. – 380,7 млн гривень.

Це у 2 рази більше, ніж обсяг коштів, що вже профінансовано за напрямом «утеплення ОСББ» у цьому році.

Тож ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 5 липня, заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації райдержадміністрації І. Шалапський провів засідання комісії щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

Детальніше...Головними розпорядниками коштів Перемишлянського району через електронну систему «Prozorro» були здійснені ряд державних закупівель:

-         Відділ освіти Перемишлянської РДА – 19 закупівель, сума економії становить – 107,062 тис.грн.

-         КП Перемишлянська ЦРЛ – 104 закупівлі, сума економії становить – 860,639 тис.грн.

-         Перемишлянський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 2 закупівлі, сума економії становить – 18,144 тис. грн.

-         Перемишлянська районна рада – 2 закупівлі, сума економії становить 278,688 тис.грн.

Разом проведено 127 закупівлі, сума економії становить – 1264,533 тис.грн.

 

Організатор земельних торгів: Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
Виконавець земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

Характеристика лоту № 15:

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...4 липня в Перемишлянському ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області відбулися урочисті збори з нагоди Дня Національної поліції України. З професійним святом працівників поліції району привітав  голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин, голова  районної ради Роман Андрусишин, Перемишлянський міський голова Олександр Зозуля, начальник районного відділу поліції Олександр Прокопчук та керівництво органів місцевої прокуратури і суду.

Детальніше...

 

Детальніше...04 липня відбулось засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації. У роботі дорадчого органу взяв участь заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський.

Під час засідання обговорювались питання: про стан очищення русел річок Перемишлянського району; про планову вирубку лісу на території району у 2019 р. та транспортування деревини дорогами району; про проблемні питання щодо вигрібних ям та септиків в домогосподарствах та санітарно-гігієнічні вимоги до їх облаштування.

Після інформації, яку надали запрошені на засідання представники Дублянського УВГ, Бібрського Держлісгоспу, Держпродсоживслужби, та обговорення питань були прийняті відповідні рішення.

Детальніше...