Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації відбудуться 20 квітня 2017 року о 17:00год. в залі засідань райдержадміністрації за адресою: вул. Привокзальна,3 (ІІІ поверх).  Початок реєстрації учасників зборів з 16:00год.
Дату, час та місце проведення установчих зборів було погоджено під час чергового засідання ініціативної групи 13 квітня.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 12 квітня, Міжнародний центр миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ відвідала делегація Конгресу США.

Детальніше...

 

Детальніше...12 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин за участі заступника керівника Бродівського міжрайонного відділення Управління Служби безпеки України у Львівській області Т.Пупи, голови районної ради Р.Андрусишина та першого заступника голови РДА Б.Гуменюка провів нараду із керівниками об’єктів життєзабезпечення, стратегічного призначення та критичної інфраструктури на території району.

Йшлося про функціонування вищезгаданих об’єктів та їх охорону, особливо у період Пасхальних свят. Присутнім керівникам надано роз’яснення щодо алгоритму дій при отриманні  інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту, а також номерами телефонів куди звертатись.

З метою попередження нестандартних ситуацій СБУ, правоохоронні органи та ДСНС працюватимуть у посиленому цілодобовому режимі.

 

Детальніше...

Сьогодні, 12 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провів нараду з комунальними службами Львова та міськими перевізниками, які здійснюють вивіз твердих побутових відходів.

Під час зустрічі представники компаній проінформували голову Львівської ОДА про стан вивезення відходів зі Львова. Також обговорили подальшу роботу з вивезення сміття із перевантажених сміттєвих майданчиків міста.

 

Детальніше...

Під час робочої поїздки до Києва очільник області Олег Синютка зустрівся із Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівом.

Основник акцент у розмові – розвиток економіки Львівщини. Олег Синютка зазначив: Львівська ОДА супроводжує близько 90 інвестиційних проектів. Якщо минулого року на території області вдалося відкрити понад 50 нових підприємств і створити 12 тисяч робочих місць, то цьогоріч у планах реалізувати не менше. Серед сфер зацікавлення інвесторів: машинобудування, легка промисловість, енергетика, деревообробна галузь та агропромисловий сектор.

Під час зустрічі також обговорили можливе відкриття фотовиставки у Львові «Постаті Української Національної Революції, 100 перемог України (1917-2017)».

 

Детальніше...

Про шляхи підвищення енергоефективності та зменшення витрат на енергоносії в об'єднаних територіальних громадах розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник під час наради голови облдержадміністрації Олега Синютки з очільниками об’єднаних територіальних громад у середу, 12 квітня.

Детальніше...

 

Детальніше...

У середу, 12 квітня, відбулось підписання протоколу про наміри між Львівською обласною державною адміністрацією та компанією Фіксіт ТМ Холдинг щодо будівництва заводу сухих будівельних сумішей у Львівській області.

Детальніше...

 

Детальніше...

Організатори молодіжного проекту "Ідея змінює країну" вже вп'яте відвідали райони Львівщини у пошуку цікавих ідей та активних лідерів. Цього разу генерувала ідеї, працювала з різними техніками та створювала власні проекти молодь Жовкви, Рави-Руської та Червонограда.

Детальніше...

 

Детальніше...

12 квітня 2017 року у Львові відбувся практичний семінар з питань державної підтримки АПК та її реформування. Особливістю заходу стала участь фахівців з Міністерства аграрної політики та продовольства України та міжнародних експертів.

Детальніше...

 

Детальніше...

На Львівщині на період Великодніх свят посилять заходи безпеки, аби недопустити провокації та сутички між громадянами.

Про це повідомили у середу, 12 квітня, під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами РДА та очільниками міст обласного значення.

Детальніше...