Детальніше...

Ситуацію із погашенням заборгованостей із виплати заробітної плати на чотирьох підприємствах області розглянули сьогодні в межах засідання профільної обласної комісії під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Годика.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні,відзначають Всесвітній День бджоли. На Львівщині  бджільництвом  займаються в основному фізичні особи, як на аматорському рівні, так і промислово.

Всього в області утримується  більше 66,0 тис бджолосімей  у 5,2 тис пасічників. Виробляється  більше тисячі тонн меду щороку.

Детальніше...

 

Детальніше...

Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 20 травня працівники департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою населених пунктів Старосамбірського району.

Детальніше...

 

Детальніше...

Рада Церков Львова напрацювала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій щодо роботи й відвідування храмів після пом’якшення карантину.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 20 травня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів виїзну нараду щодо будівельних робіт, які проводить компанія ТЗОВ “Керамбуд” та здійснення рубок лісу у Страдчі.

У межах наради Юрій Бучко наголосив,  що постійним користувачем лісового масиву, в межах якого ведуться роботи  по облаштуванні під’їзної дороги, є Страдчівський навчально-виробничий лісокомбінат Львівського лісотехнічного інституту.

Детальніше...

 

Детальніше...

Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр від учора, 19 травня, розпочав здійснювати ПЛР тестування пацієнтів. Про це повідомив генеральний директор Ценру легеневого здоров’я Любомир Рак.

Детальніше...

 

Детальніше...

У вівторок, 19 травня, під час сесії Львівської обласної ради призначено директора КНП ЛОР «Львівський обласний медичний центр превенції та терапії узалежнень» Мирославу Кабанчик та директора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер» Степана Середу.

Детальніше...

 

Детальніше...

Команда Львівського обласного молодіжного центру підготувала низку онлайн подій. Участь у вебінарах безкоштовна та без вікових обмежень. Пропонуємо ознайомитися зі списком найближчих подій від ЛОМЦ:

Детальніше...

 

Детальніше...

В області зафіксували 31 та 32 смерті пацієнтів із підтвердженою коронавірусною інфекцією.

Жінка, 1958 року народження, померла 10 травня. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї коронавірус надійшов, 19 травня.

Детальніше...