Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...Мережа шкіл у Перемишлянському районі вимагає організації підвезення учнів до місць навчання.

Для цього придбано 10 шкільних автобусів. З яких, 3 автобуси на суму 4 969 680 грн. були закуплені у 2017 році. Це вдалось зробити за рахунок Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного та районного бюджетів.

Про це повідомив голова Перемишлянської районної державної адміністрації Володимир Танчин під час публічного звіту про роботу у 2017 році.

Зазначимо, що у 2017 році упорядковано мережу ЗНЗ шляхом створення 3-ох  опорних закладів та 13 філій, що дало змогу  покращити матеріально-технічну  базу шкіл, обладнавши  їх  сучасними  кабінетами.

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 березня, відбувся публічний звіт голови Перемишлянської райдержадміністрації Володимира Танчина про виконану роботу у 2017 році. Відтак чиновник проінформував про соціально-економічний  розвиток у районі, здійснену роботу у сферах освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту.

Участь у звіті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до обласної цільової програми «Спортивний майданчик» у 2017 році у Перемишлянському районі встановлено 2 майданчики з тренажерним обладнанням (с.В.Глібовичі, с.Коросно). 1 майданчик зі штучним покриттям облаштовано в м. Бібрка. Про це прозвітував голова райдержадміністрації Володимир Танчин.

Окрім цього, майданчики з тринажерним обладнанням встановлені у с.с.Шпильчина, Вовків, Серники, Свірж, Суходіл.

Також встановлено 22 дитячих ігрових майданчики.

 

Детальніше...Станом на 01.01.2018 року до Перемишлянської райдержадміністрації на виконання  надійшло 1021 звернення адресоване зі служби екстреної допомоги населенню «112».  Найчастіше громадяни зверталися з таких питань :

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 16 березня, голова Перемишлянської РДА Танчин Володимир Зіновійович зустрівся з громадою Перемишлянського району аби підсумувати ключові досягнення району у 2017 році та перспективні плани на 2018 рік.

Звіт відбувся за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки.

Своєю чергою голова Львівської ОДА наголосив на можливостях, фінансових напрямках, якими має скористатися район у 2018 році й на що цьогоріч виділяються кошти. А саме на дороги,  мікропроекти,  народні доми, та спортивні споруди.

 

Детальніше...

У неділю, 18 березня, у с. Климець, Сколівського району на Верецькому перевалі відбудуться заходи, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 березня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, презентували широкофюзеляжний далекомагістральний літак Boeing 777-200ER авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». Повітряне судно прибуло за маршрутом Київ-Львів, та в подальшому перевозитиме пасажирів на дальномагістральні рейси.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з  Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Очільник області привітав делегацію і подякував за постійну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

“Ми цінуємо, що Канада - це країна  “Великої Сімки”,  яка  підтримує Україну. Сьогодні найважливіше зусиллями України і усього міжнародного співтовариства забезпечити прийняття рішення про введення миротворчих сил на українсько-російському кордоні, це рішення зможе припинити кровопролиття”,  – зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 16 березня, відбувся семінар щодо співпраці об’єднаних територіальних громад із Національним університетом «Львівська політехніка». В межах семінару порушили питання вирішення завдань просторової організації територій та соціально-економічного розвитку громад.

У тренінгу взяли участь представники влади, голови ОТГ, професорсько-викладацький склад Політехніки та представники програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...

 

Детальніше...

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі за підтримки Департаменту ОЗ ЛОДА продовжується «Обласна освітня програма для лікарів-педіатрів і лікарів загальної практики-сімейної медицини». Проект має на меті підвищити якість та оперативності надання медичної допомоги  дитячому населенню Львівської області.

Детальніше...