07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

14 вересня у с.Вовків Перемишлянського району на полі агрофірми «Дзвони» відбувся робочий семінар Українського представника європейської фірми Bejo Zaden B.V. ТОЗ «Бейо Україна».

Детальніше...

 

Детальніше...

У четвер, 14 вересня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась церемонія вручення Премії «Краща книга Форуму-2017».

Детальніше...

 

Детальніше...

З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 617,5  тис грн.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Львівському обласному молодіжному центрі вже другий рік діє розмовний клуб англійської мови What’sUp.

Заняття відбуваються щосереди о 18:30, за адресою м. Львів вул. Винниченка, 12.

Учнів старших класів та студентів університетів запрошують на інтерактивні лекції з носієм мови. Волонтер Корпусу Миру в США і також координатор проекту –Кетрін Фітч проводить заняття на актуальні теми для молоді як лідерство, командна робота, волонтерство, а також перегляди серіалів, веслі ігри та майстер-класи, і все це англійською мовою.

Вхід вільний.

Контактна особа Шатрук Василь - 0961052314.

 

Детальніше...Сьогодні, 14 вересня,  в істотко-краєзнавчому музеї м.Перемишляни відбулась зустріч учнів дев’ятого класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім Омеляна Ковча із героями АТО Василем Кроншталем та Андрієм Боднарчуком.

Обидва воїни розповідали про воєнні будні, зокрема відзначали, що відразу після мобілізації було важко і з побутом, і з харчуванням, і в бою. Але згодом відчули допомогу волонтерів та штабу - одержували продукти, одяг, зброю.

Як відзначив Василь Кроншталь, війна об’єднала українців, адже волонтери прибували із усієї України і допомагали всім, незалежно звідкіля ми були.

На завершення заходу гості закликали дітей бути чесними, любити свій рідний край, робити все, аби об’єднувати, а не роз’єднувати народ.

Після хвилини мовчання, учні подякували воїнам за розповіді та вручили квіти.

 
Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов, зокрема поривів вітру від 18 до 22 м/с, станом на 15:00 год 14 вересня без електропостачання залишилось 42 населені пункти.

Відтак, 33 повністю та 9 частково у семи районах області, а також окремі вулиці в м. Львові.

За даними ПрАТ “Львівобленерго” знеструмлено 11 ПЛ 6-10 кВ та 147 ТП 6-10/0.4 кВ.

До відновлення енергопостачання залучили 12 бригад ПрАТ “Львівобленерго” у складі 58 осіб та 15 одиниць техніки.

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти за реалізацію вугільної продукції у сумі 3 млн гривень.

Цей фінансовий ресурс у повному обсязі скерували на виплату заробітної плати гірникам.

Як повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, завдяки цим коштам шахтарям виплатили 35 % зарплати за серпень.

 
Детальніше...

У серпні 2017 року від підприємств, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДФС, надійшло 256 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 29 мільйонів гривень більше ніж було заплановано.

Всього з початку 2017 року великий бізнес Західного регіону перерахував на спеціальний рахунок Держказначейства 1 млрд. 920 мільйонів гривень єдиного внеску. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на  590 млн. гривень.

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, у межах 24-го Форуму видавців презентували першу посмертну книгу Івана Низового «Ніхто наді мною не пан» видавництва «Український пріоритет».

Збірку Івана Низового можна придбати на Форумі видавців на стенді № 319.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, відбудеться церемонія нагородження «Найкраща книжка Форуму видавців– 2017».

Урочиста церемонія відбудеться у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Детальніше...