Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...

15 березня відбулась ІІІ звітно-виборна конференція профспілок.  Участь у заході взяв голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Із вітальним словом до учасників звернулась заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, зокрема вона акцентувала увагу на співпраці та конструктивному діалозі Львівської ОДА з обласними профспілками в умовах медичної та освітньої реформи.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, напередодні професійного свята працівників комунальних служб та побутового обслуговування, голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин та голова районої ради Роман Андрусишин привітали працівників МКП «Перемишляниводоканал», МКП «Комунальник», КП «Бірський комунальник», КП «Перемишлянитеплоенерго».

Детальніше...

 

Детальніше...З метою залучення учнів до активних занять фізичною культурою та спортом, пропагування культури здорового способу життя, управління фізичної культури та спорту Львівської обасної державної адміністрації спільно з телеканалом «Перший Західний» та Громадською організацією «Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області»  продовжують реалізовувати  телевізійний проект «Шкільні батли». Другий сесон запису телевізійної програми відбуватиметься упродовж березня - травня  2018 року на базі палацу спорту «Динамо» м.Львів.

Детальніше...

 

Детальніше...

Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації інформує про початок конкурсу «Клич друзів – граймо разом» від Фонду Кличко, який спрямований на покращення інфраструктури загальноосвітніх навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати заявку у системі: https://my.klitschkofoundation.org та заповнити відомості про заявника (контакти, фінансова інформація, про заклад, спортивні досягнення вчителів фізичної культури, тренерів та вихованців за допомогою відео та фото, характеристика очікуваного спортивного майданчика або діючого).

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України у Перемишлянській райдержадміністрації 15 березня відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік. Для публічного представлення інформації запрошені всі розпорядники бюджетних коштів, депутати, громадськість. В обговоренні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Танчин, голова районної ради Роман Андрусишин та заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський.

Інформація про виконання районного бюджету Перемишлянського району за  2017 рік

Детальніше...

 

Детальніше...

Мобільні робочі бригади для допомоги жертвам домашнього насильства працюють у Жидачівському, Золочівському, Сокальському районах та у Червонограді.

Окрім того, у Львові працює обласна мобільна бригада.

Детальніше...

 

Детальніше...

Сьогодні, 15 березня, у межах поїздки на Львівщину Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен зустрівся із студентами та академічною спільнотою. Зустріч відбулась у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.

В межах зустрічі порушили актуальні питання реформ в Україні, україно-австрійських відносин, розвитку держав, а також агресії Росії проти України.

Детальніше...

 

Детальніше...

До 19 березня можна зареєструватись для участі у ЗНО. Про це розповіли сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції.

«19 березня за поштовим штемпелем мають бути надіслані до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти пакети реєстраційних документів тих людей, які хочуть стати студентами вищих навчальних закладів», - розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Детальніше...

 

ДО УВАГИ, КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ОРГАНІЗАЦІЙ

Золочівське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє, що відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Фонд здійснює заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент України Петро Порошенко обговорив з Федеральним Президентом Республіки Австрія Александером Ван дер Белленом ситуацію на окупованому Росією Донбасі.

«Президент Австрії в чергове запевнив у готовності Відня зробити свій посильний внесок у розгортання миротворчої місії ООН та рішень Ради Безпеки ООН», - наголосив Петро Порошенко.

«Безумовно, реалізація цієї ініціативи створить сприятливу атмосферу для відновлення миру на українській землі», - сказав Президент України. Він також відзначив, що, в разі необхідності, Україна готова збільшити свою присутність в миротворчих силах в інших регіонах і територіях.

Детальніше...