Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Детальніше...Упродовж двох днів, 14-15 вересня, на Київщині, тривав II Національний форум фахівців органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю: інновації для участі громадськості у прийнятті рішень. В межах заходу учасники ділилися поглядами на сучасні виклики у роботі з громадськістю та успішним досвідом вирішення проблемних питань, отримали нові знання про ефективні інструменти комунікацій з громадськістю.

Детальніше...

 

Детальніше...15 вересня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками компанії China Energy. В межах зустрічі порушили питання інвестиційної співпраці в частині альтернативної енергетики, а також розвиток інфраструктурних проектів.

Детальніше...

 

Детальніше...15 вересня на території ландшафтного парку палацу баронів Гределів у місті Сколе стартував міжнародний фестиваль «Мисливська ватра». Метою заходу є розвиток та популяризація мисливської культури, ловецьких традицій, а також обмін досвідом учасників із України та закордону.

Детальніше...

 

Детальніше...Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, Ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, сприяєте здоров’ю нації.
Бажаю щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє.

Щиро зичу благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля.

Усім Вам - святкового настрою, удачі, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння!

 

з повагою

Перший заступник голови райдержадміністрації                        Богдан Гуменюк

 

Центр «Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили програму Skills Lab: Успішна кар’єра.

Детальніше...

 

У червні-липні 2019 року в місті Ізмаїл Одеської області, неподалік навчального центру Держприкордонслужби, протягом 8-10 днів відбуватиметься Всеукраїнський вишкіл Джура-Прикордонник – 2019 для молоді у формі наметового таборування.

Детальніше...

 

25 вересня - 20 листопада 2018 року у Львові проводитиметься «Skills Labs: власна справа». Розробили  програму Skills Lab: власна справа: Центр «Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

«Skills Labs: власна справа» - програма розвитку бізнес-навичок для молоді з виробничими та технічними спеціальностями (студентів професійно-технічних навчальних закладів,  коледжів та технікумів).

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...13 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюк разом із депутатом Львівської обласної ради В.Бараном та головою районної ради Р.Андрусишиним привітали працівників Бібрського Держлісгоспу із професійним святом - Днем працівників лісу.

Детальніше...

 

Почала роботу обласному Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції створили Громадську раду. До її складу увійшли активні громадяни, котрі мають намір долучитись до роботи з контролю за будівництвом.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ У ВИПАДКАХ, ЯКЩО:

- Вам відомо про порушення містобудівного законодавства, державних будівельних норм та стандартів при проектуванні чи будівництві будівель та споруд у Львівській області.

- Вам відомо, щодо неправомірних дій профільних контролюючих органів.

- Ви бажаете посприяти контролю за дотриманням містобудівного законодавства.

Адреса для звернень: 79044 .м Львів, вул. Генерала Чупринки. 71. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Детальніше...Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» організовує «Просвітницькі зустрічі: сторінками історії до викликів сьогодення», зокрема, зустрічі із громадськістю відбудуться у 12 районах Львівської області.

Детальніше...