Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Детальніше...У травні місяці фітосанітарна ситуація посівів сільськогосподарських культур визначатиметься комплексом агрокліматичних, природних і господарських факторів, вплив яких позначиться на процесі регулювання чисельності шкідників та розвитку хвороб на господарсько невідчутному рівні, що забезпечить сприятливий стан посівів.

БАГАТОЇДНІ ШКІДНИКИ

При встановленні температури повітря в межах 18…20ºС розпочнеться літ метеликів першого покоління листогризучих (капустяної, совки-гамми, городньої, люцернової, інших видів) і підгризаючих совок (озимої, окличної).

Детальніше...

 

Детальніше...

Дорогі жінки! Милі мами!
Від щирого серця вітаю вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!

Дякуємо вам за ніжність і ласку, за співані безсонними ночами колискові, за шиті оберегами вишиванки, за безмежне терпіння і щоденну натхненну нелегку працю, за молитви, які оберігають нас.

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями!

Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові!
Миру, Божої ласки та прихильності долі вам на довгі і щасливі літа!


З повагою

Голова райдержадміністрації  Володимир Танчин

 
Детальніше...

Сьогодні, 11 травня, на Львівщині стартувала Навчальна програма "Розвиток потенціалу на місцях - можливості для молоді".

У межах заходу відбувся модуль щодо основ та систем державного управління в Україні, участь у якому взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

У понеділок,  20 травня,  у Львові у Центрі Шептицького УКУ (вул. Стрийська 29) відбудеться  І-а Міжнародна конференція публічного адміністрування.

Захід має на меті активізацію публічно-приватного діалогу щодо процесів трансформації державного управління в Україні, обмін кращими світовими практиками розробки рішень та їх адвокації на національному і місцевому рівнях, покращення обізнаності щодо інноваційних інструментів залучення громадян до процесів прийняття владних рішень, забезпечення підзвітності і прозорості врядування.

Детальніше...

 
Детальніше...

10 травня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками Invictus Games-2018 Богданом Оксентюком, Сергієм Шимчаком, Романом Панченком, Дмитром Сидоруком та Сергієм Калитюком, а також тренером Лесею Шах.

«Ви велика гордість не лише для Львівщини, а й для усієї України», - звернувся Олег Синютка до українських бійців, які не зважаючи на отримані травми здобувають нагороди у спорті та власним прикладом доводять незламність сили духу.

Детальніше...

 

Детальніше...10 травня у відбулись Установчі збори із формування нового складу громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації. У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський

У результаті обговорень питань порядку денного були прийняті рішення:
- визначити склад Громадської ради у кількості 8 осіб;
- обрати членами громадської ради

Детальніше...

 

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 10.05.2019 року по КП Перемишлянська ЦРЛ

Інформація про залишки лікарських засобів станом на 10.05.2019 року по Бібрській РЛ

 

Детальніше...Детальніше...Сьогодні, 10 травня, в  Перемишлянській райдержадміністрації відбулась підсумкова нарада  обласної служби зайнятості за  участі  директорів базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ, а також керівників відділів ОЦЗ.

До гостей з вітальним словом звернувся голова Перемишлянської РДА Володимир Танчин.

Директор ЛОЦЗ Василь Барилюк під час наради окреслив тенденції  на зареєстрованому ринку праці та основні здобутки обласної служби зайнятості впродовж чотиримісячної діяльності.

Детальніше...

 

Детальніше...8 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин провів нараду з питань  заміни сторін у договорах оренди землі.

Під час наради йшлося про зміни сторони «Перемишлянська районна державна адміністрація» в договорах оренди земель державної власності укладених  між Перемишлянською районною державною адміністрацією та орендарями на сторону «Головне управління Держгеокадастру у Львівській області.

Детальніше...

 
Детальніше...

У неділю, 12 травня, з 14:00 години до 18:00 години  у Ботанічному саду Львівського національного універаситету імені Івана. Франка відбудеться День відкритих дверей «Різноманіття рододендронів у колекції саду».

Адміністрація ботанічного саду запрошує всіх охочих відвідати установу, що за адресою вул. Черемшини, 44.

Детальніше...