07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

 
Детальніше...

4-6 серпня у с. Урич, Сколівського району триватиме дванадцятий фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!»

На гостей фестивалю чекають бугурти та лицарські поєдинки, стрільби з луків та арбалетів, театри та література, вуличні музики та велика сцена,  ремісничі майстер-класи та середньовічний ярмарок, духовна територія та Тустанський університет, а також  кіношкола для аматорів та кінолюбів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Днями департамент агропромислового розвитку провів робочу зустріч з представниками проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики України» та представниками сільськогосподарських підприємств.

Детальніше...

 
Детальніше...

4 серпня, з нагоди Дня Повітряних Сил Збройних Сил України, на Львівщині відзначили кращих військовослужбовців. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками охоронців повітряного простору держави.

Детальніше...

 

Детальніше...

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

Відповідно до документу збільшується фінансування вугільної галузі. Зокрема, передбачено 559 млн грн на «Державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції».

Детальніше...

 
Детальніше...

Мешканці області активно долучаються до розвитку альтернативної енергетики. Так, з початку 2017 року на Львівщині 43 домогосподарства встановили сонячні електростанції сумарною потужністю 572,5 кВт. Загалом на Львівщині таких станцій вже 100.

Як повідомляють у департаменті паливно-енергетичного комплексу енергозбереження Львівської ОДА, "домашні" СЕС дозволяють не лише заощаджувати, але і заробляти на продажу надлишків електроенергії за "зеленим" тарифом.

Детальніше...

 

Детальніше...

4 серпня заступник голови райдержадміністрації Іван Шалапський провів чергове засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянувши та вивчивши всі деталі, комісія прийняла позитивні рішення  щодо всіх справ.

 

Важко повірити, що торгівля людьми існує в сучасному світі та є загрозою для   українців. Проте, за оцінками Міжнародної організації з міграції, близько 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року. Постраждалі часто живуть серед нас, лишаючись непоміченими та навіть не сподіваючись на допомогу.

Детальніше...

 
Детальніше...

Унаслідок несприятливих погодних умов в період з 16:00 год до 22:00 год 3 серпня (проходження грозових фронтів) на території області без електропостачання залишилось 52 населені пункти у 7 районах області.

Як повідомив т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської  облдержадміністрації Олександр Харчук, до проведення робіт з відновлення електропостачання знеструмлених населених пунктів залучено аварійні бригади ПрАТ “Львівобленерго”.

Станом на 07:00 год 4 серпня знеструмленими залишаються 30 населених пунктів у 6 районах області.

Відновні роботи продовжуються.

 
Детальніше...

Днями з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 342,9 тис. гривень.

Детальніше...