Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...Сьогодні, 13 вересня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 вересня, на Арену Львів з’їхались експерти з України і з-за кордону, які порушуватимуть питання реформ в екологічному законодавстві, європейського досвіду реорганізації ринку комунальних послуг, інвестицій в проекти модернізації інфраструктури, використання відходів як вторинної сировини, енергоощадних та екологічних проектів в Україні.

Детальніше...

 

Детальніше...З нагоди відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки, ГО «Інститут соціології міст» за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації  презентували пересувну виставку «ЗУНР: у війні та державотворенні».

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...12 вересня 2018 року, відповідно до плану роботи ЛОІППО, в ДНЗ «Сонечко» м. Перемишляни відбувся обласний семінар керівників та практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему: «Наступність дошкільної та початкової освіти в контексті використання LEGO конструкторів». У семінарі взяли участь: І.Я. Шалапський - заступник голови Перемишлянської РДА, Л.В. Зеленко - методист ЛОІППО,  Н.В. Фігурська - тренер Західного регіону з впровадження LEGO у школах, О.Г. Нагірна - методист РМК відділу освіти Перемишлянської РДА.

Детальніше...

 

19-23 вересня відбудеться ювілейний 25 Форум видавців у Львові – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи.

Серед основних заходів Форуму – Львівський книжковий ярмарок, Львівський міжнародний літературний фестиваль, Львівський бібліотечний форум спільно з Українською бібліотечної асоціацією. Основно.ю метою заходу є інтегрування української літератури у світовий конгрес, створення ефективної платформи для комунікації та підведення підсумків за чверть століття промоції української книжки.
З програмою Форуму видавців можна ознайомитись на офіційному сайті ГО «Форум видавців»: bookforum.ua

 

16 вересня 2018 року у Львові, у Центрі митрополита Андрея Шептицького (УКУ) відбудеться третій всеукраїнський фестиваль “Вітер На-Дії”.
Організатором Фестивалю є Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом з Українським католицьким університетом за підтримки Львівської облдержадміністрації.
Фестиваль розпочнеться Літургією у храмі Святої Софії – Премудрості Божої, а завершиться масштабним вечірнім концертом за участі гуртів “Popry Vse”, “Беz Обмежень” і “Kerygma Project”.
На території Центру Шептицького будуть діяти три тематичні майданчики: духовний, інтелектуальний та мистецький.

Виїзд автобуса із м.Перемишляни 16.09.2018 року о.9.00 год,  приїзд о 24.00 год.

Контактна особа о.Віктор Мельник (097-033-20-22)

 

Детальніше...Президент Петро Порошенко вважає підписання угоди купівлі-продажу акцій між компаніями Mriya Farming PLC та Saudi Agricultural and Livestock Investment Company щодо продажу компаній Mriya Holding Cyprus Limited та Mriya Trading Cyprus Ltd надзвичайно важливою подією, оскільки є свідченням якісної зміни інвестиційного клімату в нашій державі, відновлення віри інвесторів та їх готовність вкладати кошти в Україну.

Детальніше...

 

Детальніше...Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке привітав рішення про відкриття магазину IKEA в Україні.

Детальніше...

 

Детальніше...Львівський обласний центр зайнятості повідомляє мешканців області про активні вакансії станом на 12 вересня 2018 року.

Відтак, роботу на ринку із високою заробітною платою пропонують понад 20 роботодавців.

Зокрема, СТ "КАПЕЛЬКА пропонує охочим обійняти посаду механіка-налагоджувальника із заробітною платою у сумі 20 тисяч гривень.

Із детальнішим списком вакансій можна ознайомитися тут

 

Детальніше...Із кінця 2017 р. і по сьогодні, фактично за 10 місяців, у системі «PROZORRO» оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України.

За результатами проведених закупівель успішно укладено 177 ЕСКО-контрактів на загальну суму близько 180 млн гривень.

Детальніше...