УВАГА
Приймання заявок на участь в обласному конкурсі Мікропроєктів на 2020 рік триватиме з 28 жовтня по 29 листопада 2019 р.
Додаткова інформація за тел.. 0326321682 (Греськів Богдан Вікторович)

Детальніше...

Служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи. У січні-вересні цього року на Львівщині 149 осіб змінили статус безробітного на бізнесмена-початківця, із них майже 50% – особи віком до 35 років.

«Те, що молодь долучається до когорти самозайнятих, не може не радувати. Нині кожний, хто має підприємницький хист, обрав вдалу бізнес-ідею, знайшов свою нішу на ринку, може успішно реалізувати свій потенціал у сфері бізнесу, а спеціалісти служби зайнятості завжди готові надати таким клієнтам фахову підтримку та супровід на початковому етапі», – зазначила заступник директора Львівського ОЦЗ Оксана Іванчук.

Детальніше...

 

Детальніше...Перший заступник голови Перемишлянської РДА Богдан Гуменюк підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2019-2020 років.

Згідно із документом, від сьогодні, 29 жовтня, тепло повинно бути подане до усіх категорій споживачів.

Зауважимо, що дане питання перебуває на контролі в облдержадміністрації. Відтак, райдержадміністрація зобов’язана невідкладно повідомляти департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства.

 
Детальніше...

Україна робить усе необхідне для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом і підтримки економічного зростання, наголосив Президент Володимир Зеленський.

Під час виступу на форумі RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі Глава держави відзначив продуктивну та рішучу роботу нового складу Верховної Ради, який лише за два місяці ухвалив понад 40 законів, частину з яких бізнес і міжнародні партнери України очікували роками. Зокрема, це закон про концесії, який розблокує значні інвестиції в інфраструктуру України.

Детальніше...

 
Детальніше...

У Маріуполі сьогодні триває Перший інвестиційний форумі «RE:THINK. Invest in Ukraine» під егідою Президента України Володимира Зеленського.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський бере участь у цьому форумі. За його словами, захід передбачає відверті дискусії з Прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком та профільними міністрами, налічує 6 ключових панельних дискусій та понад 10 спеціальних подій і заходів Pitch-сесії, презентації та воркшопи, представлена демозона IT-стартапів та виставка інвестиційних проектів тощо.

Детальніше...

 
Детальніше...

Президент України Володимир Зеленський заявив, що тільки чесна конкуренція дає змогу будувати успішну економіку, тому однакові правила гри для всіх – це пріоритет української влади.

«Почну з головного пріоритету – це рівні та єдині правила гри для всіх. Для великого, середнього та малого бізнесу. І українського, і міжнародного. За 28 років це стало своєрідним українським НЛО – всі про це кажуть, але ніхто цього не бачив. Ми змінимо це, адже чудово розуміємо, що тільки чесна конкуренція дозволяє будувати процвітаючу економіку, процвітаючу Україну», – сказав Глава держави під час виступу на форумі «RE:THINK. Invest in Ukraine» у Маріуполі.

Детальніше...

 
Детальніше...

Завершення війни на Донбасі можливе лише дипломатичним шляхом, а для цього Україна повинна мати сильну позицію та підтримку, наголошує Президент Володимир Зеленський.

Виступаючи на форумі RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі, Глава держави підкреслив, що припинення війни на сході та повернення всіх українських територій є головним завданням.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 29 жовтня, депутати Львівської обласної ради проголосували за внесення змін до Програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів обласного бюджету на 2019 рік.

Як розповів в межах сесії перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський програмою передбачено фінансування 132 об’єктів на загальну суму понад 164 мільйони. Із цього фінансового ресурсу профінансовано 100 мільйонів.

Детальніше...

 
Детальніше...

Бюджет області за 9 місяців отримав 60 млн понадпланових надходжень. Відтак, до показників обласного бюджету внесли зміни. Відповідне рішення ухвалили обласні депутати сьогодні під час чергової сесії Львівської обласної ради.

Перевиконання показників обласного бюджету за підсумками 9 місяців у сумі 60 млн грн скерували на дофінансування галузей.

Детальніше...

 
Детальніше...

З 13 листопада по 5 грудня в 13 містах України проходитиме Благодійний концертний тур музично-театралізованої вистави «Різдвяна Кантата» на підтримку сімейних цінностей «Щасливі разом» організований Громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне спілкування» за участю волонтерів та студентів України.

Дата проведення фестивалю у Львові: 17-18 листопада.

Детальніше...

 
Детальніше...

1 листопада Львівщина урочисто відзначить 101-у річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Як повідомив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Андрій Ковальський, з 9:00 год по 16:00 год  усіх охочих запрошують на чаювання із Січовими стрільцями, яке відбудеться біля будівлі Львівської ОДА.

Детальніше...