Управління соціального  захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації повідомляє, що на придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування з обласного бюджету виділено кошти в сумі 1666751,00 гривень, з  Перемишлянського районного бюджету виділено в сумі 500000,00 гривень, виконавчого комітету Бібрської міської ради в сумі 200000,00 гривень

 
Детальніше...

Сьогодні, 25 березня, минає 21-а річниця з дня трагічної загибелі В’ячеслава Чорновола.

У ніч з 25 на 26 березня, на 55-му кілометрі автодороги Бориспіль-Золотоноша загинув Герой нашої держави, ініціатор національно-визвольного руху шістдесятників та дисидентів, політик, публіцист, засновник Української Гельсінської Спілки, співзасновник Народного Руху України та один з найяскравіших борців за незалежність нашої Держави В’ячеслав Чорновіл.

Детальніше...

 

Детальніше...З метою здійснення заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції  (COVID-19) з районного бюджету на закупівлю медичного обладнання, майна та матеріалів для забезпечення протиепідемічних заходів реагування виділено Перемишлянській центральній районній лікарні кошти в сумі 150,0 тис.грн.  Для надання медичної допомоги  пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 з районного бюджету виділено обласному бюджету 200,0 тис.грн. Крім цього планується додатково виділити обласному бюджету 300,0 тис.грн. з бюджету району.

 
Детальніше...

У період з 21:30 години 24 березня по 7:50 годину 25 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 7 осіб.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Детальніше...

 
Детальніше...

24 березня, у Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передали медичний вантаж, який напередодні бортом прилетів в Україну з Китаю.

“Сьогодні від Львівської обласної державної адміністрації ми отримали частину допомоги, яку нам передала Республіка Китай. Це, зокрема, 100 захисних костюмів та 500 захисних масок”, - повідомив в.о.генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярема Качмар.

Детальніше...

 
Детальніше...

У період з 8:30 години до 17:30 години 24 березня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 5 осіб.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 24 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Гуменюка відбулось позачергове засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

З метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня  керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня призначено голову райдержадміністрації Гуменюка Богдана Степановича. Місцем розгортання роботи Штабу визначено зал засідань Перемишлянської райдержадміністрації (вул. Привокзальна, 3, ІІІ поверх).

Детальніше...

 
Детальніше...

Cьогодні, 24 березня, Львівська ОДА почала передавати 159 одиниць службового автотранспорту амбулаторіям первинної медичної допомоги у сільській місцевості Львівської області.

Вартість 159 автомобілів становить понад 67 млн гривень.

Детальніше...

 

До уваги роботодавців! Сучасний стан охорони праці в Україні та за кордоном.

Проблема створення нешкідливих та безпечних умов праці існувала в Україні давно, про що свідчить статистика нещасних випадків: ще 15-20 років тому на виробництві гинуло близько 4 тисяч чоловік – у 1,6 разів більше ніж тепер.

Детальніше...

 
Детальніше...

Міжнародна кампанія з відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу – 2020  проходить під гаслом:  Прийшов час подолати туберкульоз! #It’sTimeToEndTB

НАСТАВ ЧАС:

Бути солідарними та наполегливими у боротьбі з цими двома захворюваннями, що передаються повітряно-крапельним шляхом: туберкульоз та COVID-19.

Детальніше...