29 червня о 15.00 год. у районному Народному домі відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди 21 річниці Конституції України

 

07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...Перемишлянський район отримав 851 тис. грн. субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району.
Сьогодні, 14 червня, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин зустрівся із керівниками органів місцевого самоврядування та держустанов для обговорення питання використання цих коштів. Керівник району зауважив, що готується проект розпорядження про розподіл цих грошей між розпорядниками коштів та закликав присутніх ужити заходів щоби гроші були використані у повному обсязі і у визначені терміни.

Як вже повідомлялось раніше, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. N 310-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», для району виділено всього 2539 тис грн..

 

Детальніше...13 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Я.Шалапський провів зустріч з громадою Чемеринецької сільської ради.
Мешканців населених пунктів цікавили питання використання землі, зокрема, надання земельних ділянок для учасників АТО, справляння орендної плати за землю, використання орендованих земель, використання земель за цільовим призначенням. На усі питання надано відповідь на місці.

Детальніше...

 

Детальніше...

У Львівській обласні державній адміністрації розробили графік громадських слухань щодо будівництва сміттєперобного заводу на території Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...

Вихідними в с. Бринці-Церковні Жидачівського району в останню путь провели загиблого героя – бійця 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Михайла Березку. Попрощатись із воїном прийшли представники влади та духовенства, односельчани, мешканці навколишніх сіл, громадські  активісти, бойові побратими.

Детальніше...

 

Детальніше...

Під час візиту на Львівщину заступник міністра юстиції Гія Гецадзе зустрівся із заступником голови-керівником апарату Львівської облдержадміністрації Маріанною Вільшинською.

Детальніше...

 

Детальніше...

Для дітей з малозабезпечених сімей міста Львова та Пустомитівського району в межах проекту #OlympicLab відбулась пізнавальна екскурсія на навчально-спортивну базу літніх видів спорту МО України.

Детальніше...

 

Детальніше...Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування – це одне із питань, які розглядались сьогодні, 13 червня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, що провів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин.

Іншими словами, матері яку, позбавили раніше права виховувати неповнолітню дитину, тобто батьківських прав,  судовим рішенням таке право повернуто. Це стало можливим завдяки позитивних змін у житті матері: влаштувалась на роботу, одержала власне житло та створила належні умови для проживання дитини.

Відтак, відповідно до рішення комісії буде видане розпорядження голови райдержадміністрації про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Детальніше...

Делегація спеціалістів Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства днями побувала на Всесвітній лісопромисловій виставці  «Elmia Wood 2017», що відбувалась неподалік Шведського містечка Йонкопінг.

Детальніше...

 

Детальніше...

Цими вихідними приватний дитячий будинок "Благодать"на вулиці Папарівка, 1 відсвяткував своє 10-річчя. Слова вітання звучали від директора закладу Любомира Заболотного, начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимира Лиса, випускників закладу, представників громадських та благодійних організацій, а також гостей з Кореї, Швеції та США.

Також у закладі відбулися святковий концерт, різноманітні забави та конкурси.

З часу існування, у закладі  перебувало 94 дитини – сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

Детальніше...

Із державного бюджету Львівській області додатково перерахували грошовими коштами субвенцію для проведення розрахунків за надані населенню пільги і субсидії за спожиті енергоносії та комунальні послуги в сумі 35,2 млн грн.

Детальніше...