Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Детальніше...7 лютого голова районної державної адміністрації Володимир Танчин провів нараду з керівниками бюджетних установ району та представником Перемишлянської дільниці Пустомитівського відділення ПАТ «Львівгаз» за участі завідувача сектору житлово-комунального господарства та будівництва Галиною Мацишин. На нараді йшлося про встановлення дистанційних приладів обліку  природного газу.

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 лютого, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із членами громадських організацій воїнів Афганістану напрацювали програму заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

“Цьогоріч   30-та річниця виведення військ з Афганістану, важливо гідно вшанувати пам'ять  людей, які брали участь у військових конфліктах, що спалахували на території інших держав. Сьогодні молоді хлопці захищають нашу  територіальну цілісність на Сході, вони наслідують подвиг воїнів-афганців, які продемонстрували вірність присязі, мужність та патріотизм”, - зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 7 лютого, Львівщина прощається із новітнім Героєм України – військовослужбовцем Миколою Рудником.

Похоронні богослужіння відбулись у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Попрощатись із воїном АТО прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади, громадських та волонтерських організацій, мешканці Львівщини.

Детальніше...

 

Детальніше...Детальніше...

6 лютого голова  Перемишлянської районної державної адміністрації Володимир Танчин  разом з головою районної ради Романом Андрусишиним та керівниками структурних підрозділів РДА взяли участь  в обговореннях плану розвитку сіл Бачів та Дусанів на 2019-2021 роки.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13,5 млрд грн податків, зборів та платежів, що на 2,6 млрд грн або 23,7 % більше надходжень 2017 року. Про це сьогодні, 7 лютого, під час звіту, розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

«Найбільшим платником податків, тобто той, який дає найбільш суттєву суму, є Львівська залізниця, як в частині пасажирських перевезень, так і вантажних. Тішить те, що у 20-ці найбільших платників податків значно більше є представників реального сектору економіки. Також тішить, те що ряд таких ключових платників податків у минулому році мали хорошу динаміку. Серед них варто відзначити ТЗОВ «Електроконтакт Україна», «ПП «Західний Буг» та ряд інших платників податків»,- розповів Олег Демків.

Детальніше...

 
Детальніше...

Верховна Рада України ухвалила 334 голосами президентський законопроект щодо закріплення у Конституції України курсу на членство України в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі.

Сьогоднішній день Президент Петро Порошенко назвав історичним: «Це день, коли у Конституції закріплено як зовнішньополітичні орієнтири рух України до Європейського Союзу та до Північноатлантичного Альянсу».

Детальніше...

 
Детальніше...

Cьогодні, 7 лютого, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл, на якому розглянули поточний стан та проблемні питання митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Участь у заході взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, керівники державних установ та організацій, начальники митних постів і управлінь Львівської митниці ДФС, керівники громадських організацій та асоціативних структур, а також  митні брокери.

Детальніше...

 
Детальніше...

На засіданні робочої групи із опрацювання звернень учасників АТО та визначення критеріїв та механізмів виділення земельних ділянок прийняли рішення про передачу в Держгеокадастр документи учасників АТО для прийняття наказу про надання дозволу про розроблення проекту землеустрою.

"Процес підходить до логічного завершення. Ми довгий час працювали над містобудівною документацією, аби найбільше бійців АТО мали змогу отримати землі в Білогорщі. Направду, процедура довга, до якої було залучено науковців та спеціалістів для розрахунків. Ми щоденно моніторили ситуацію, аби пришвидшити бюрократичний процес", - прокоментувала директор департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук. Та додала: "Тепер ми передаємо документи в Держгеокадарст, який має підготувати наказ про розроблення проекту землеустрою. Ми вболіваємо і робимо все можливе, аби юридичне оформлення тривало у найкоротші терміни. Впевнена, вже навесні бійці АТО отримають документи на руки і стануть повноцінними власниками".

Детальніше...

 

Детальніше...

З 14 по 19 квітня 2019 року в місті Братислава, у співпраці з Східноєвропейським агентством  розвитку та підтримки Посольства Словаччини в Україні, заплановано проведення міжнародного семінару- «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя».

Детальніше...

 
Детальніше...

З початку впровадження системи електронних закупівель «Prozorro», а саме з 1 серпня 2016 року, Львівська область зекономили 3,6 млрд гривень. Про це сьогодні, 6 лютого, під час звіту, розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

«У 2018 році економія по тендерних закупівлях склала 1 млрд 167 млн грн, по допорогових закупівлях – 143, 2 млн грн. З часу запуску «Prozorro» Львівщині вдалось зекономити 3,6 млрд грн. Цей фінансовий ресурс більш як удвічі перевищує річний бюджет обласних цільових програм. Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку, щоб 100 % розпорядників були залучені до системи електронних закупівель «Prozorro», - зазначила Марта Бухтіярова.

Детальніше...