Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Почала роботу обласному Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції створили Громадську раду. До її складу увійшли активні громадяни, котрі мають намір долучитись до роботи з контролю за будівництвом.

ЗВЕРТАЙТЕСЬ У ВИПАДКАХ, ЯКЩО:

- Вам відомо про порушення містобудівного законодавства, державних будівельних норм та стандартів при проектуванні чи будівництві будівель та споруд у Львівській області.

- Вам відомо, щодо неправомірних дій профільних контролюючих органів.

- Ви бажаете посприяти контролю за дотриманням містобудівного законодавства.

Адреса для звернень: 79044 .м Львів, вул. Генерала Чупринки. 71. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Детальніше...Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» організовує «Просвітницькі зустрічі: сторінками історії до викликів сьогодення», зокрема, зустрічі із громадськістю відбудуться у 12 районах Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...13 вересня відбулося засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. У межах засідання голова комісії з питань міжнародного співробітництва і туризму Громадської ради прозвітував про виконану роботу.

Детальніше...

 

Детальніше...18 вересня стартує Школа Успішної Молоді – серія інтерактивних тренінгів для студентів 1-го курсу.

У межах школи відбудуться тренінги з трьох напрямків: фінансова грамотність, емоційна компетентність та психологія стосунків.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 вересня, напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».

Серед відзначених достойників є також восьмирічний учень Львівської ЗОШ № 45 Володимир Соловйов.

Перебуваючи на відпочинку у смт. Ярмолинці Хмельницької області, 27 травня, школяр  врятував товариша, який впав у воду на місцевому ставку.

"Ми разом рибалили і коли мій друг Вадим послизнувся біля озера, я дуже злякався, що можу втратити свого найкращого товариша. Тому я побіг його рятувати, хоч не знав, яка там глибина", - розповів юний герой Володимир Соловйов.

 

Детальніше...13 вересня керівник апарату Перемишлянської райдержадміністрації О.Науменко провів нараду з представниками деревообробної галузі району. Обговорювались  питання щодо вимог до лісопильних об'єктів, наявності нормативно-правової документації, щодо охорони праці та промислової безпеки. Окремо були виділені питання легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування. 
Додатково були підняті питання щодо супроводу інвестицій та підвищення рівня оплати праці понад 4000 грн.

 

Детальніше...Упродовж 19-23 вересня у Львові відбудеться ювілейний 25-й Book Forum – найбільший літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Для дітей віком до 16 років вхід на форум – безкоштовний.

Детальніше...

 

Детальніше...Напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».

Звертаючись до присутніх на урочистостях з цієї нагоди у Маріїнському палаці, Глава держави відзначив, що сьогодні ми бачимо зовсім різних людей з абсолютно різних куточків України.

Детальніше...

 

Детальніше...Львівська область серед п’яти областей-лідерів за виконанням обсягів робіт на дорогах місцевого та комунального значення, що реалізують за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах».

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 13 вересня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із керівництвом компанії Waimea Holding SA, аби узгодити будівництво карго-терміналу в межах аеропорту “Львів” ім. Д. Галицького.

Детальніше...