Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

 

 

 

 

Детальніше...14 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюк, за участі заступника голови РДА І.Шалапського та заступника голови районної ради Т.Мартиняка провів нараду із міськими та сільськими головами.

Детальніше...

 

Детальніше...13 лютого заступник голови Перемишлянської РДА І. Шалапський разом з заступником голови районної ради Т. Мартиняком та керівниками структурних підрозділів РДА і держустанов провели виїзд до Ланівської сільської ради.

Детальніше...

 

Детальніше...

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА продовжує навчально-методичну діяльність у сфері ефективного залучення коштів міжнародної технічної допомоги. Зокрема, 20-21 лютого для представників об’єднаних територіальних громад відбудеться перший семінар із циклу «Менеджмент проектів міжнародної технічної допомоги».

Темою першого семінару стане підготовка проектної заявки.

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 14 лютого, одним із питання порядку денного наради керівників Перемишлянського району із міськими та сільськими головами було питання військової служби за контрактом та оповіщення громадян на строкову військову службу і військовозобов’язаних на навчальні збори.

Районний військовий комісар М.Саєнко, доповідаючи із даних питань, зауважив, що спільна робота військкомату із органами місцевого самоврядування та райдержадміністрацією щодо набору громадян України на військову службу за контрактом продовжується. При цьому інформував, що на даний час є потреба у контрактниках до Золочівського ремонтно-відновлювального полку на посади слюсарів, зварювальників, токарів та водіїв (категорія С). А також комісар нагадав присутнім про організацію проведення оповіщення громадян на строкову військову службу та оповіщення військовозобов’язаних на навчальні збори.

 

Детальніше...

У четвер, 15 лютого, відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Розпочнуться заходи о 10 годині Службою Божою у військовому Храмі Стрітення Господнього, УГКЦ, що на вулиці Батуринській,1.

Детальніше...

 

Детальніше...

Станом на 13 лютого в області на кір захворіло 412 осіб, з них 290 дітей (згідно первинних діагнозів). За останню добу зареєстровано 25 випадків, з них 20 серед дітей.

Ріст захворюваності відбувається переважно за рахунок дитячого населення. В основному хворіють діти вікової групи 5-9 років. Серед захворілих дітей 74,6% не щеплені або отримали одне щеплення.

Детальніше...

 

Детальніше...За інформацією управління соціального  захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації  на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2017 рік  з районного бюджету були виділені кошти у сумі 340,0 тисяч гривень.  Відшкодування за наданий пільговий проїзд проводилось по розрахунках поданих перевізниками з використанням коефіцієнту 0,40

Пільгові перевезення у 2017 році здійснювали  такі перевізники:

- ПП " Автошлях"       виплачено коштів в сумі – 201,9 тис.грн

- ПП "Успіх Б.М.        виплачено коштів в сумі – 31,9 тис.грн.

- ФОП  Гац М.Б.         виплачено коштів в сумі – 74,4   тис.грн

- ФОП  Самофал І.М. виплачено коштів в сумі – 10,6 тис.грн

- ФОП  Гац Б.М.         виплачено коштів в сумі – 21,2   тис.грн

Перевезено 28372 пільговиків.

Детальніше...

 

Детальніше...

Таке рішення прийняли сьогодні, 13 лютого, під час виїзного засідання засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

“Специфіка Львівщини у тому, що сьогодні ми творимо кооперативи не зверху вниз, як в інших областях. У нас дрібні господарства  об’єднуються і демонструють потужне виробництво у галузі тваринництва, ягідництва та інших”, – зазначив Олег Синютка.

Детальніше...

 

Детальніше...

13 лютого, у Львові відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин щодо реформування лісового господарства України.

Комітет ухвалив рішення з стратегічних питань розвитку лісового господарства України, яким рекомендовано Кабінету Міністрів доопрацювати Стратегію щодо розвитку лісового господарства і створити програмний документ, який забезпечить сталий розвиток лісової галузі.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що ключовим в Указі Президента ”Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природо-заповідного фонду” є децентралізація у розвитку лісової галузі.

Детальніше...

 

Детальніше...

У 2017 році на Львівщині зросли туристичні потоки. Зокрема, торік регіон відвідали 3 млн туристів з України, Польщі, Азербайджану, Молдови, Білорусі, Ізраїлю, Німеччини та інших країн.

Детальніше...