07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...

Україна має намір і далі поглиблювати співробітництво з Європейським Союзом задля розвитку держави та в подальшому – набуття членства в ЄС. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу у Києві.

Детальніше...

 
Детальніше...

У п’ятницю, 15 вересня, стартує II Форум національно-культурних товариств Львівщини «Разом у Незалежній Україні. Цьогоріч вперше учасниками заходу стануть гості із Литви та Польщі. Складовою частиною Форуму буде перший транскордонний фольклорний фестиваль «ORNAMENTY FEST».

У межах форуму відбудеться низка різноманітних заходів. Зокрема, круглий стіл за участі представників дипломатичних установ, науковців, керівників всеукраїнських організацій та національно-культурних товариств Львівщини, святкова хода та концертна програма.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні на Львівщині підписали декларацію намірів співпраці між Міністерством молоді та спорту України, Львівською облдержадміністрацією та Львівською облрадою задля створення передумов для підвищення якості та формування здорового способу життя серед сільської молоді Львівщини.

Відтак, підписи під документом поставили міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Детальніше...

 
Детальніше...

З  метою розвитку місцевих товаровиробників та збільшення обсягів реалізації їх продукції, у Львівській області триває акція "Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині". За сім місяців 2017 року приріст роздрібного товарообігу по всіх торгівельних мережах Львівської області склав 9,5 %.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Детальніше...

 
Детальніше...

На засіданні Уряду, 13 вересня, прийняли постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”. Вона  передбачає:

Детальніше...

 

Детальніше...Сьогодні, 14 вересня, напередодні Дня рятувальника голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Танчин та голова районної ради Роман Андрусишин побували на урочистих зборах працівників  районного сектору Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області.

Вітаючи із професійним святом, керівники району подякували рятувальникам за високий професіоналізм, оперативність у наданні допомоги населенню під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та проведення профілактичних заходів щодо попередження їх виникнення. Кращих працівників відзначили грамотою райдержадміністрації та райради.

 

При виході з будинку:

  1. Якщо біля під'їзду будинку можливий рух транспортних засобів, відразу зверніть на це увагу дитини і разом подивіться, чи не наближається до вас автомобіль, мотоцикл, велосипед тощо.
  2. Якщо біля під'їзду стоять транспортні засоби або ростуть дерева, що закривають огляд, призупиніть свій рух і озирніться: чи немає за перешкодою небезпеки.

Детальніше...

 
Детальніше...

Сьогодні, 14 вересня, у спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, стартує відкритий чемпіонат України з кульової стрільби у вправах з пневматичної зброї. Цьогоріч учать у змаганнях візьме рекордна кількість спортсменів - 303 кращих атлети із 16 областей України та м. Києва.

Чемпіонат присвячений пам’яті видатного львівського тренера, який все своє життя присвятив розвитку кульової стрільби та впровадженню олімпійських цінностей, Заслуженого тренера України Анатолія Кукси.

Детальніше...

 
Детальніше...

Кабінет міністрів  продовжив до 1 листопада термін подачі заяв громадянами на монетизацію частини невикористаної субсидії. Таке рішення ухвалили на засіданні Уряду в середу, 13 вересня.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, представляючи проект постанови на засіданні Уряду, пояснив, що діючим положенням встановлено термін подачі заяв на виплату зекономлених частин субсидій до 1 вересня поточного року. Проте, на адресу Міністерства надходять чисельні звернення від громадян про об’єктивні обставини, через які вони не можуть подати заяву у встановлений строк.

Детальніше...

 
Детальніше...

Упродовж двох днів, 12-13 вересня, фахівці у галузі медичної реабілітації та фізіотерапії Міністерства охорони здоров'я Королівства Саудівська Аравія ознайомились із науково-практичною діяльністю Міжнародної клініки відновного лікування у Трускавці. За підсумками візиту відбулась зустріч на якій напрацювали шляхи подальшої взаємної співпраці в галузі охорони здоров’я та реабілітації.

Участь у зустрічі взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування професор Володимир Козявкін та фахівці із Королівства Саудівська Аравія.

Детальніше...