Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...В Україні діє загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства Юстиції «Я МАЮ ПРАВО». Метою Проекту є підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному життя. ВІДЕОРОЛИК за посиланням.

 

Детальніше...Детальніше...Детальніше...Як вже повідомлялось, у Перемишлянському районі триває ремонт доріг.

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Танчин разом із першим заступником голови РДА Богданом Гуменюком та депутатом обласної ради Василем Бараном здійснили об’їзд доріг. Зокрема, керівники побували на ділянці дороги Боршів-Липівці та Іванівка – Болотня. Варто відзначити, що  ремонт обох ділянок на стадії завершення.

 

На 2018 рік для Перемишлянського району з метою реалізації Програми «Доступні ліки» виділено коштів в сумі 1178900 грн. Станом на 1 серпня поточного року отримали лікарські засоби за Програмою 14050 мешканців району на загальну суму 624701,0 грн. Зокрема, в липні програмою скористались 2010 осіб, отримавши медикаменти на 102268,0 грн. Середня вартість рецепта склала 44-48 грн. Залишок коштів становить 554199 грн.

Відтак, з початку року використано 53% коштів.

Для хворих на цукровий діабет, а їх у районі зареєстровано 1045 осіб, за 7 місяців надійшло та використано кошти в сумі 660 тис.грн.

 

Детальніше...В області тривають жнива. Зокрема в усіх господарствах вже зібрали ранні зернові культури на площі 126,9 тис га (52,9 %). По завершенні збирання найбільш ранніх озимого ячменю та озимого ріпаку аграрії обмолочують основну продовольчу культуру - озиму пшеницю.

Детальніше...

 

Детальніше...На Стрийщині та Радехівщині завершують благоустрій меморіалів воїнів УГА, що проводять в межах підготовки до відзначення сторіччя ЗУНР на Львівщині.

Детальніше...

 

Детальніше...На території Львівської області триває підготовка до опалювального сезону.

Відтак, за інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, в межах підготовки до опалювального сезону 2018/19 років у Львівській області, станом на 1 серпня, виконали 60% запланованих заходів.

Детальніше...

 

Детальніше...Відповідно до постанови КМУ від 11 січня 2018 року № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» з 1 січня 2018 року підвищено посадові оклади педагогічним працівникам, оплата яких здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам підвищуються на 10%. Підвищення оплати праці інших категорій педагогічних працівників у планах з 1 вересня 2018 року.

Детальніше...

 

Детальніше...Результатом співпраці Держводагентства та Держенергоефективності за підтримки Мінприроди та Мінфіну стало підписання перших в Україні ЕСКО-договорів для впровадження енергоефективних заходів саме на об’єктах державних установ.

Так, 4 насосні станції у м. Берислав та смт. Новотроїцьке, які належать Держводагентству, буде модернізовано за кошти приватних ЕСКО-інвесторів. Суми договорів складають від 7,5 до 10 млн гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...Станом 3 серпня ситуація щодо підписанням декларацій із лікарями у Перемишлянському районі виглядає так:

КП Перемишлянська ЦРЛ  - 8327 декларацій (на 17 лікарів)

Бібрська РЛ - 3879 (на 7 лікарів)

Дунаївська АЗПСМ  - 953 (на 2 лікаря)

Романівська АЗПСМ - 1637 (на 2 лікаря)

Свірзька  АЗПСМ - 1549 (на 2 лікаря)

Іванівська АЗПСМ – 1407 (на 2 лікаря)

Зазначимо, що у районі можна заключити угоду з одним із 32 лікарів, зареєстрованих у системі eHealth.

 

Детальніше...Сьогодні, 3 серпня, з нагоди Дня Повітряних сил Збройних сил України в області відзначили військовослужбовців.

Із привітальним словом до присутніх звернувся Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Детальніше...