Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Досвідом проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка поділились  у прямому ефірі  16 січня на каналі ТРК «Львів» начальника управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Світлана Книшик, головний спеціаліст Любов Мельник та вчитель української мови і літератури СЗОШ № 8 м. Львова Оксана Галаник.

Детальніше...

 

За повідомленням департаменту фінансів облдержадміністрації, з обласного бюджету відповідно до заявок головних розпорядників коштів в повному обсязі виділено кошти на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ за першу половину січня поточного року в сумі 51,2 млн. грн., стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів і студентам вищих закладів освіти І та ІІ рівнів акредитації – 9,1 млн. грн. та оплату енергоносіїв – 11,7 млн. грн.
«Це дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків», – зазначив директор департаменту фінансів ОДА Олег Демків.

 

Департамент міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації повідомляє, що 1 січня 2014 року розпочав роботу парасольковий проект «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств».

Детальніше...

 

«Завдяки зменшенню ціни на російських газ, актуальним питанням є зниження тарифів на 22-25% на теплову енергію для споживачів бюджетної сфери – дитсадків, шкіл, лікарень та інших. Тому ставлю завдання Нацкомунпослуг протягом місяця завершити перегляд тарифів по всій Україні. Наразі тарифи вже переглянуті для 70% підприємств теплокомуненерго (це 160 з 264-х підприємств-ліцензіатів Нацкомунпослуг)»,  - сказав Віце-прем’єр Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді.

Детальніше...

 

Детальніше...16 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації, голова районної комісії ТЕБ та НС Іван Рій провів робочу зустріч із завідувачем сектору цивільного захисту РДА Олександром Науменком та заступником начальника ДПРЧ-20 ГУ ДСНС України у Львівській області Віталієм Патруном. Під час зустрічі було підведено підсумки роботи у 2013 році, а також окреслено напрями роботи комісії у 2014 році.

 

Сьогодні на колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації підбили підсумки роботи за минулий рік та окреслили основні пріоритети на 2014 рік. Досягнення та перспективи галузі оцінив перший заступник голови Львівської ОДА Олексій Сторчило, який також взяв участь у роботі колегії.

Детальніше...

 

Для оздоровлення і відпочинку дітей не гірше, ніж у кримському «Артеку». Карпатський аналог такого табору хоче створити на Сколівщині голова Львівської ОДА Олег Сало. Дав доручення керівництву Сколівської РДА вивчити це питання, зокрема знайти під проект конкретні об’єкти.

Детальніше...

 

Детальніше...16 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський провів черговий особистий прийом громадян. З проблемними питаннями до керівника району на цей раз звернулися 6 мешканців Перемишлянщини. Основні питання, які порушували громадяни, стосувалися  врегулювання земельних відносин, виплати одноразової матеріальної допомоги,  стану автомобільних доріг, працевлаштування та ін. Загалом, кожне питання О. Краєвський уважно вислухав та надав рекомендації щодо вирішення проблеми. Деякі питання було скеровано на детальне вивчення керівникам структурних підрозділів РДА та взято під особистий контроль голови РДА.     

 

Детальніше...16 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Іван Рій провів нараду з міськими та сільськими головами, секретарями місцевих рад району за участі заступників голови РДА В’ячеслава Денейчука та Наталії Гавінської. Цього дня на порядок денний було винесено ряд важливих питань, серед яких: про передачу картотеки з видачі паспортів громадянина України в Державну міграційну службу;  про порядок реєстрації місця проживання особи та зняття з реєстрації місця проживання;  про передбачення коштів у місцевих бюджетах на оновлення схеми планування району; про зміни в законодавстві України «Про аквакультуру»; про грошову оцінку земель.

 

 

 

          Зимовий період завжди асоціюється із активним відпочинком, адже цьому сприяють численні святкові дні. Багатьом до вподоби зимова риболовля, катання на ковзанах, хокей. Усі ці способи відпочинку пов’ язані із перебуванням на кризі. Оскільки спеціальних майданчиків для таких ігор не вистачає, люди облаштовують свій відпочинок на природних водоймах. Часто такі розваги закінчуються нещастям.

Детальніше...