Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Детальніше...26 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик, голова районної ради М. Музичка таДетальніше... помічник-консультант народного депутата України Лідії Котеляк Л. Заставна здійснили робочий візит у Великоглібовецьку сільську раду. Одним із основних питань, яке порушувалося у межах візиту, було збалансування бюджету сільської ради на 2014 рік. Спілкуючись із Великоглібовецьким сільським головою А.Іванським, керівник району акцентував увагу на необхідності дотримання всіма фізичними та юридичними особами, суб’єктами підприємницької діяльності чинного законодавства щодо використання землі і її надр та в обов’язковому порядку сплати податків до місцевого бюджету.

Детальніше...

 

Як повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олексій Титаренко, зараз ситуація вивчається. На місці працює рибінспекція, виїхала лабораторія Державної екологічної інспекції у Львівській області, а також будуть задіяні представники санстанції і ветеринарної служби.
Загиблу рибу виловлять та утилізують. Причини її загибелі будуть встановлені згодом.

 

Упродовж червня-липня 2014 року на Львівщині відбудеться ІІ етап VIII Спартакіади серед команд державних службовців. Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех доручила провести Спартакіаду на високому організаційному рівні. Також необхідно створити організаційний комітет з підготовки та проведення змагань, забезпечити координацію та фінансування заходу.

Детальніше...

 

26 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації Володимир Дидик провів апаратну нараду, під час якої відбулося офіційне представлення керівника апарату РДА Олександра Науменка. Голова РДА побажав новопризначеному керівнику апарату успіхів у роботі та плідної співпраці з колективом райдержадміністрації.

 

на головну 24 травня ц.р. в ігровому залі спортивної бази «Карпати-Арена» в передмісті Ужгорода в надпринциповому матчі між командами «Карпати»-Ужгород та «Галичанка»-Львів визначалися володарі золотих нагород чемпіонату України в жіночій Суперлізі ігрового сезону 2013-2014 років.

Детальніше...

 

 23 трДетальніше...авня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі голови районної ради М. Музички та заступника голови районної ради Б. Андрусишина провів робочу зустріч із громадським діячем В. Ботушом. Під час зустрічі обговорювалося питання створення організаційного комітету з проведення етнофестивалю «Свірж». Захід заплановано провести у селі Свірж у липні цього року.

 

 

У Львівській області  тимчасово розміщено понад дві тисячі  громадян з АР Крим та південно-східних областей України, з яких 624 – неповнолітні діти. Всі вони поселені як у м. Львові, так і в районах області. Майже 300 громадян  покинули територію області (повернулись назад, виїхали за кордон, переселились в інші області).

Детальніше...

 

Нещодавно у Львівській області розпочався конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, який проводиться щороку на виконання Указу Президента України від 06.10.99 № 1285 (1285/99) «Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді».

Детальніше...

 

Детальніше...23 травня керівник апарату Перемишлянської райдержадміністрації О. Науменко за участі заступника керівника апарату О. Гембари провів апаратну нараду щодо організації чергування під час проведення позачергових виборів Президента України 25 травня. Відповідно до доручення Першого віце-прем’єр-міністра від 21 травня 2014 року у райдержадміністрації буде забезпечено чергування відповідальних працівників у переддень та день проведення виборів та відповідне інформування обласної робочої групи щодо оперативного реагування на проблемні питання позачергових виборів Президента України про ситуацію у районі.  

 

Сьогодні, 23 травня,  заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний взяв участь у заходах з нагоди вшанування 2-ої річниці трагічної загибелі Героя України, директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Григоровича Возницького.

Детальніше...