07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

800 тисяч гривень вдалося зібрати лише за чотири години благодійного телевізійного марафону «Подаруємо дитині родину», який стартував на Львівській обласній державній телерадіокомпанії в День Святого Миколая – 19 грудня. Телемарафон відбувся за ініціативи і під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Львівської області!
Переохолодження організму відбувається внаслідок тривалого перебування людини  на холоді або навіть при короткочасному її перебуванні у крижаній воді.
Ознаки переохолодження: озноб, тремтіння, синюшність шкіри, губів, зниження температури тіла, біль у пальцях рук і ніг, поява “гусячої шкіри”, позіхання, гикавка, затемнення свідомості. У постраждалого наступає апатія, сонливість, загальна слабкість, поверхневе дихання.

Детальніше...

 

17-18 грудня управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації організувало для дітей соціально незахищених категорій відвідини аквапарку “Пляж” разом із переглядом інтерактивної вистави “Миколай на воді”.
    Понад 400 квитків у комплекс водних видів спорту “Аквапарк “Пляж” були безкоштовно розповсюджені серед дітей районів та міст обласного значення Львівщини, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Діти кожного із районів отримали по 20 квитків. Квитки були також безкоштовно роздані представникам спілки багатодітних сімей “Щаслива родина” та дітям із вадами слуху, які навчаються у дитячому навчальному закладі №35.
Після купання та театралізованого дійства у басейнах та на водних гірках дітям  вручено солодкі подарунки з побажаннями веселих новорічних і різдвяних свят.
Наприкінці заходу діти з районів та міст обласного значення подякували за море позитивних емоцій та незабутніх вражень, а також висловили сподівання, що відвідини Аквапарку у межах новорічних і різдвяних свят стануть традиційними.

 

Детальніше...19 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із начальником управління агропромислового комплексу району  О.Лоїком, керівником управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюником та Іванівським сільським головою Б.Комаром. Під час наради обговорювались звернення жителів с. Іванівка стосовно виділення земель під пасовища.

 

19 грудня під гоДетальніше...ловуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчука відбулось засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Під час засідання ради розглядались питання про стан виконання першочергових заходів профілактики травматизму невиробничого характеру у Перемишлянському районі за одинадцять місяців 2012 року; про стан виробничого та побутового травматизму за дев’ять місяців поточного року та про план роботи ради на 2013 рік.

 

18 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк спільно із головою Львівської облради Петром Колодієм відвідав Львівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №100 для незрячих дітей. До Дня Святого Миколая керівник області подарував вихованцям цього закладу новий магнітофон, а також святкові пакунки із солодощами

Детальніше...

 

Детальніше...18 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації А.Зозуля, начальник ГТУ МНС у Львівській області М.Яворський та представники державтоінспекції і районного відділу міліції взяли участь у обласній селекторній нараді з питання подолання надзвичайних ситуацій, спричинених погодними умовами.
     Під час селекторної наради голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк озвучив доручення, яким зобов’язав відповідні структурні підрозділи розробити новий порядок взаємодії усіх служб області, що можуть бути задіяні у випадку виникнення надзвичайної ситуації

 

Детальніше...18 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання комісії обговорювались питання про ситуацію, яка склалася на території району внаслідок випадання снігу, та забезпечення належних умов проїзду на автодорогах та вулицях населених пунктів району. Також було розглянуто звернення міського голови м.Перемишляни, міського голови м.Бібрка, начальника служби цивільного захисту ГТУ МНС України в Львівській області  стосовно виділення з матеріального-технічного резерву райдержадміністрації паливно-мастильних матеріалів для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій у зимовому періоді.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів селекторну нараду з головами усіх РДА Львівської області, керівництвом управлінь МНС, транспорту, а також дорожніх служб та головами міст обласного значення щодо стану ліквідації надзвичайно ситуації, яка склалась внаслідок снігових заметів на Львівщині.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 18 грудня привітав з наступаючим Днем Святого Миколая вихованців дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького району. У цьому будинку виховується 55 дітей віком від 3 до 17 років.

Детальніше...