Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

1 вересня заступник голови – керівник апарату Львівської  облдержадміністрації Вадим Гураль взяв участь в урочистій церемонії посвяти у студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше...

 

1 вересня відбулось урочисте відкриття добудови та реконструкції школи у смт Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області. В заході взяв участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.
«Сьогоднішня подія для мешканців селища Запитів є надзвичайно хвилюючою – відкривається нове приміщення храму  науки. Маю надію, що школа нарешті займе гідне місце у державному контексті, а всі державні реформи, закони, проекти і програми сприятимуть розвитку освітньої галузі», – наголосив Богдан Матолич у вітальному слові.

Детальніше...

 

1 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь у святкуванні Дня знань у Львівській спеціалізованій загальноосвітній школі № 8 з поглибленим вивченням німецької мови.

Детальніше...

 

Для того, аби інтегрувати учня із особливими потребами у суспільство, а також підвищити соціальний статус таких дітей та розвивати навички й уміння працювати, у місті Самборі діє ПТУ–інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів. Нині на повному державному забезпеченні у цьому навчальному закладі перебуває 305 учнів.

Детальніше...

 

Дорогі друзі!
Сердечно вітаю вас із початком 2013/2014 навчального року і Днем знань.
Ми завжди з радістю, хвилюванням та надією зустрічаємо 1 вересня. Це свято символізує новий поступ, прагнення опанувати знання, уміння й навички, необхідні для досягнення кожним своєї мети.
У сучасному світі якісна освіта – це запорука успішності та реалізованості. Саме тому підвищення її доступності та конкурентоспроможності є сьогодні безумовним пріоритетом державної політики. У цьому напрямі ми вже маємо позитивні зміни. Проте інтеграція України в міжнародний освітній простір вимагає нових конструктивних ідей і спільних дій, які, переконаний, забезпечать відповідність вітчизняної освітньої галузі запитам особистості, вимогам суспільства та кращим європейським стандартам.
Бажаю учням і студентам, усім освітянам міцного здоров’я, щастя, наполегливості та наснаги.

Віктор ЯНУКОВИЧ

 

На цьому наголосив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич 30 серпня під час ознайомлення із роботою служби екстреної медичної допомоги у Львові за участю Міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової.

Детальніше...

 

Про це, в рамках робочої поїздки до Львова, зазначила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час ознайомлення із роботою служби екстреної медичної допомоги. В рамках зустрічі із медичним персоналом, Р.Богатирьова оглянула систему екстреної (швидкої) медичної допомоги та проінспектувала роботу Єдиної диспетчерської служби швидкої медичної допомоги у місті Львові.   

Детальніше...

 

30 серпня з робочим візитом у Львові перебуває Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.
В рамках поїздки Раїса Богатирьова взяла участь в урочистому засіданні Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з нагоди нового навчального року та посвячення у студенти.

Детальніше...

 

Для вирішення проблеми забезпечення дітей дошкільною освітою  департаментом  та органами управління освітою районів та міст обласного підпорядкування вживаються заходи щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, додаткових груп.

Детальніше...

 

Детальніше...29 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із міськими та сільськими головами. Нарада проводилася за участі заступника начальника Львівського управління облводресурсів Н.Крутої, головного державного інспектора Львіврибохорони (відповідального за Перемишлянський район) Г.Гуля, головного спеціаліста сектору іхтіології та регіонального рибальства А.Мазовіта, головного державного інспектора Львіврибохорони А.Тирпака та начальника відділу водних ресурсів Є.Сави. Під час наради присутнім головам сільських та міських рад роз’яснили нові умови та порядок надання в оренду водних об’єктів та провели роз’яснення ЗУ «Про аквакультуру», який набрав чинності із 1 липня 2013 року.