07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...20 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками житлово-комунальних підприємств району. Нарада стосувалася підготовки до опалювального сезону 2012-2013років. Під час наради заступник голови РДА В.Денейчук звертав увагу керівників на питання підготовки підприємств ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, в.о директора МКП „Комунальник” П.Репеті наголошувалося на завершенні 100% паспортизації житлових будинків м.Перемишляни, головному інженеру „Перемишляниводоканал” О.Підложевичу рекомендовано спланувати заміну водопровідних мереж, котрі знаходяться в аварійному стані.

 

Детальніше...20 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступників голови РДА Н.Гавінської та В.Денейчука, а також сільських голів Станимирської, Романівської, Лагодівської сільських провів робочу нараду стосовно сприяння проходженню пішої прощі із м.Львова до Святоуспенської Унівської Лаври 25-27 серпня поточного року. Основними питаннями, які обговорювалися під час наради були питання підготовки до прийняття прочан на нічліг у с.Станимир, побуту та безпеки перебування паломників на території району та в Унівській Лаврі. У нараді також взяли участь керівники відповідних служб, що будуть забезпечувати правопорядок, протипожежний стан, медичне обслуговування перебування прочан під час прощі.

 

Детальніше...20 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараду виносилися важливі питання, зокрема: про законодавчо-правові акти, що вийшли впродовж останнього часу; про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період; про хід матеріально-технічного забезпечення приміщень виборчих дільниць; про проведення функціонального обстеження апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації; про заходи з підготовки щорічної прощі до Святоуспенської Унівської Лаври та про заходи з відзначення на території району Дня незалежності України.

 

До 21-ї річниці незалежності України територіальними центрами соціального обслуговування райдержадміністрацій та міськвиконкомів Львівської області організовано допомогу  одиноким непрацездатним громадянам та іншим соціально незахищеним сім’ям – про це повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

Детальніше...

 

Пам’ятки архітектури – церква Святих Петра і Павла у с.Волиця-Деревлянська Буського району (1680р.), церква Св. Юра у Дрогобичі (кінець 15-початок 16 століття) та надбрамний комплекс Золочівського замку – потребують негайного виведення з аварійного стану. Такого висновку дійшла комісія, засідання якої за ініціативою ЛОДА, проводили спільно облдержадміністрація, представники МНС та «Укрзахідпроектреставрації».

Детальніше...

 

Детальніше...17 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області З.Мариняком з питань запобігання спаленню сухої трави на території району. З.Мариняк інформував голову райдержадміністрації про заходи, які вживаються районним відділом Держтехногенбезпеки щодо попередження випадків спалення сухої трави та виникненню надзвичайних ситуацій при цьому. О.Краєвський наголосив на необхідності активізації роботи відділу щодо просвітницької роботи серед населення про шкоду від спалювання трави та відповідальність винних осіб.

 

Детальніше...17 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії з питань встановлення орендної плати за землю. Під час засідання комісії визначено розмір орендної плати за землю ТзОВ «Великоглібовецьке», ПП «Агрофірма»Дзвони» та орендаря, який працює на території Свірзької сільської ради

 

Детальніше...17 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії райдержадміністрації. На засіданні комісії розглядалось питання про умовно-дострокове звільнення засудженого від подальшого покарання у вигляді виправних робіт. Після обговорення даного питання члени комісії підтримали подання Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області про звільнення засудженого від подальшого покарання.

 

    16 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив виїзний прийом громадян у Свірзькій сільській раді. На особистий прийом громадян прийшло 18 мешканців населених пунктів сільської ради. Громадяни цікавилися різними питаннями, які турбують їх тривалий час. Зокрема, озвучувалися питання про забезпечення тюнерами для цифрового телебачення, про налагодження телефонного зв’язку, щодо ремонту доріг, використання земель та заключення договорів із сільгосппідприємствами, заміни електроопор у с.Свірж. Перший заступник голови РДА І.Рій надавав вичерпні відповіді, а деякі питання взяв на особистий контроль для вирішення у найближчий час. На прийомі також були присутні та спілкувалися із мешканцями начальник районного управління Держкомзему Ю.Тютюник та завідувач сектору праці управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА Г.Перун.

 

 

 

Детальніше...16 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника відділу доходів районного фінансового управління М.Гавінського провів нараду із директором ТзОВ «Агропромшляхбуд» П.Галайком. Під час наради обговорювалось питання заключення договорів на проведення ремонту доріг комунальної власності у населених пунктах району та своєчасного освоєння коштів, виділених для цих цілей.