До квітня потрібно заповнити е-декларації

 

 

 

Описание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpgьнонллллллмвлиалцаицдтптуиОписание: D:\Мої документи\Downloads\1484551339_banner_vidpovidalnist.jpg

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, проголошений 22 січня 1919 року, увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ця історична подія стала символом об’єднання України, символом нерозривного зв’язку між усіма поколіннями борців за волю і незалежність.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв є і наші земляки.

Ми всі віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                    В.Танчин

7 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із заступником голови Детальніше...райдержадміністрації Н.Гавінською та керівником відділу освіти Н.Борщ стосовно стану готовності загальноосвітніх закладів району до нового навчального року. Керівник відділу освіти інформувала, що на завершенні проведення поточних ремонтів приміщень навчальних закладів, об’ємніші роботи ще тривають, є і проблемні питання, які потребують коштів. Зокрема, є проблема із опаленням у Болотнянській загальноосвітній школі. О.Краєвський пообіцяв терміново вивчити дане питання на місці і надати допомогу у його вирішенні

 

 

7 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, заступник керівника апарату-начальник фінансово-господарського  відділу О.Гембара, завідувач сектору зв’язків із ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики З.Дідух, головний спеціаліст відДетальніше...ділу організаційно-кадрової роботи Б.Греськів, головний спеціаліст загального відділу О.Боднар. Як зазначив О.Краєвський, цей Закон - один із найважливіших для розвитку громадянського суспільства та для задоволення потреб мешканців України на інформацію щодо усіх сфер життя. Наголосив працівникам відповідальних відділів, тобто юридичного відділу, загального відділу та сектору внутрішньої політики, про необхідність правильно і у визначені терміни опрацьовувати запити, які будуть надходити.  А також зобов’язав відповідальних осіб щоденно подавати інформацію про надходження запитів та відповіді, які надаються. З.Дідух інформував присутніх про семінар з питань виконання положень Закону України „Про доступ до публічної інформації”, який відбувся 6 липня 2011 року у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату ОДА О.Гузар.

 

Детальніше...6 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником районного управління Пенсійного фонду С.Ковальською.  При зустрічі обговорили стан виплати пенсій у районі. С.Ковальська інформувала, що пенсії виплачуються вчасно і у повному обсязі.  Також обговорювалось питання створення робочої групи із представників райдержадміністрації, правоохоронних органів та податкової інспекції з легалізації робочих місць.

 

Детальніше...

6 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду за участю начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечного, начальника управління економіки І.Горецької, начальника управління статистики О.Мандзюк та головного державного інспектора інспекції ДАБК у Львівській області Ю.Кривеня. На нараді проведено аналіз об’єктів незавершеного будівництва з метою подальшої їх добудови, консервації, продажу чи демонтажу. До списку даних об’єктів занесено будівництво об’їзної дороги у м.Перемишляни, незавершене будівництво загальноосвітньої школи с.Кореличі, ремонт водоканалізаційних об’єктів в м.Перемишляни і м.Бібрка та незавершені об’єкти газифікації населених пунктів району.

 

6 липня голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський відвідав НД м.Бібрка, де зустрівся з його директором Т.Пальком. Під час робочої зустрічі обговорювалося питання проведення капітального ремонту приміщення міського закладу культури в ході реалізації заходів з підготовки до відзначення 800 – річчя м.Бібрка.

Детальніше...Детальніше...

 

Депутати Львівської обласної ради на сесійному засіданні 5 липня прийняли три програми розвитку аграрно-промислового комплексу Львівської області на 2011 рік. Із даного питання на сесії доповідав в. о. начальника головного управління аграрно-промислового розвитку облдержадміністрації М.Кучеренко.

Відтак, на Львівщині діятиме Програма фінансової підтримки підприємств аграрно-промислового комплексу через механізм здешевлення кредитів на 2011 рік.

Компенсація надаватиметься підприємствам аграрно-промислового комплексу в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України за кредитами, залученими в національній валюті та 10 відсотків – за кредитами, залученими в іноземній валюті.

 Також депутати затвердили Програму розвитку молочного і м’ясного скотарства та свинарства на 2011 рік. Основним завданням програми є забезпечення виробництва продуктів харчування тваринного походження у області, які відповідають нормам продовольчого забезпечення населення області, держави, нарощування їх експорту при дотриманні європейських вимог утримання тварин та якості безпеки продукції.

 Крім того дана програма стимулюватиме виробників усіх форм власності і господарювання до стабілізації і нарощування обсягів виробництвам молока і м’яса та підвищення продуктивності тварин.

 Програма виконуватиметься завдяки нарощуванню обсягів штучного осіменіння корів, телиць, свиноматок та ремонтних свинок, як найдоступнішого способу покращення продуктивних та генетичних якостей майбутнього маточного поголів’я сільськогосподарських тварин, придбання племінних ресурсів вітчизняної та іноземної селекції, закупівлею телиць в господарствах для вирощування та відтворення, а також завдяки надання спеціальних дотацій фізичним особам на утримання корів молочного напряму продуктивності.

 Також депутати затвердили Програму підтримки виставкової діяльності у сфері аграрно-промислового комплексу на 2011 рік, яка передбачає надання підтримки участі аграрно-промислового комплексу області в міжнародних та місцевих виставках та ярмарках, рекламно-інформаційних та представницьких заходах.

 

На сесії Львівської обласної ради прийнято Програму надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян – реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій

Програму представив начальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк. Програмою передбачено створення умов для підтримки найбільш незахищених категорій громадян – жертв та потерпілих від політичних репресій – шляхом виділення їм одноразової допомоги на вирішення матеріально-побутових і медичних проблем, оплату житлово-комунальних послуг та проїзд у транспорті загального користування на міжміських та внутрішньо обласних маршрутах.

Допомога надається один раз на рік і має бути виплачена до Дня незалежності України, її отримають мешканці, яким виповнилося 80 і більше років, загалом 3452 мешканці області.

Джерелом фінансування даної Програми є кошти обласного бюджету в межах обсягу, затвердженого обласною радою на 2011 рік, у сумі 1 млн. грн.

 

Детальніше...

5 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із керівником відділу освіти Н.Борщ та помічником лікаря-гігієнолога районної СЕС Г.Магольник відвідали табір відпочинку для дітей та підлітків «Дружба» у с.Свірж Перемишлянського району. Основною метою візиту було ознайомлення із роботою табору, організацією відпочинку та побутовими умовами перебування дітей. Слід зазначити, що у першому заїзді у таборі відпочивали  категорійні діти, на даний час перебувають вихованці інтернатів Львівщини. У таборі створені усі умови для повноцінного відпочинку дітей: обладнано спортивний майданчик, встановлено телевізори, є зал для проведення культурно-масових заходів та кімнати для гурткової роботи. Цілодобово діти перебувають під наглядом вихователів та обслуговуючого персоналу. Добре влаштований побут: функціонує велика їдальня, контроль за якісним харчуванням веде районна СЕС, обладнано до початку оздоровчого сезону внутрішні туалети із водовідведенням.  Як зазначив директор табору Р.Гавришкевич,  за умови кращого фінансування можна було б набагато ефективніше організувати як відпочинок, так і побут у таборі. О.Краєвський висловив сподівання, що ситуація із матеріальним забезпеченням табору покращиться, і зауважив: враховуючи  конфліктну ситуацію стосовно визначення власника табору, головне, щоб ДОТ «Дружба» і надалі  залишався табором для відпочинку дітей та підлітків.

 

 

Детальніше...5 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 6 осіб. Мешканців району цікавили питання вирішення земельних спорів, проведення ремонту окремих ділянок дороги у с.Ушковичі, які підтоплені зливними дощами, ремонту приміщення у с.Чуперносів, у якому планується відкриття дошкільного закладу, забезпечення водою житлового будинку. 

 

Детальніше...5 липня голова Перемишлянської райдержадмістрації О.Краєвський провів зустріч із начальником фінансового управління Б.Антошківим. Голову райдержадмінстрацї цікавило питання стану виконання місцевих бюджетів у районі за І-е півріччя поточного року. На жаль, за цей період не всім бюджетам вдалось досягнути запланованих цифр. Проте контрольна цифра, доведена Міністерством фінансів України, виконана на 120,3%. Збільшились доходи до місцевих бюджетів на 1263 тис. грн. за перше півріччя цього року у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Також при зустрічі обговорювались причини невиконання окремих бюджетів та шляхи покращення ситуації із їх наповненням