07 травня у Перемишлянському районному Нородному домі відбудеться Свято матері

Поч. о 15.00 год.

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. Керівник району цікавився перспективами розвитку фізичної культури та спорту у районі на 2012 рік, станом справ стосовно видачі посвідчень багатодітним сім’ям та ходом розгляду документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня” жителькам Перемишлянщини.

 

Детальніше...16 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч з начальником Перемишлянського РВ ГУ МНСУ у Львівській області М.Яворським. Під час зустрічі обговорювався стан утримання автошляхів та попередження виникнення надзвичайних ситуацій на території району.

 

Президент України Віктор Янукович наголошує, що 2012 рік стане роком початку активного впровадження реформ у регіонах та вдосконалення системи регіонального управління. Про це він заявив на зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Детальніше...

 

Детальніше...16 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з підготовки та розгляду документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. Комісією розглянуто 40 пакетів документів, наданих органами місцевого самоврядування та трудовими колективами, які рекомендують багатодітних матерів з населених пунктів району до присвоєння почесного звання України.

 

Детальніше...16 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела нараду стосовно виконання  у районі комплексної  програми  профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011-2014 роки.  На нараді були присутні директор РЦСССДМ І.Шалапський, головний лікар району Б.Лівий, заступник начальника СуСД Г.Куніцька, керівник відділу освіти Н.Борщ, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА С.Зварич, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.Науменко та заступник начальника управління економіки РДА Р.Танасієнко.

 

1Детальніше...4 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, керівник управління праці та соціального захисту населення РДА М.Сайко, Дусанівський сільський голова Б.Панчишин за участі І.Сороки, заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, привітали із 100-літнім ювілеєм мешканку с.Дусанів М.Олексів. Столітній ювілярці вручено вітальну грамоту від Президента України В.Януковича. Представники влади вручили ювілярці квіти та цінні подарунки.

 

 

Детальніше...13 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із міськими і сільськими головами району. Під час наради обговорювались питання формування місцевих бюджетів на 2012 рік; оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; розроблення правил благоустрою населених пунктів, схем санітарної очистки населених пунктів; стан використання ЦМК. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

13 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 5 осіб. Основними проблемами, з якими зверталися люди, були земельні питання, газифікація населеного пункту, ремонту під’їзної дороги до села та питання подачі електроенергії до віддалених вулиць населеного пункту. Голова райдержадміністрації під час прийому громадян давав відповіді на запитання та приймав пропозиції щодо вирішення тієї чи іншої проблеми мешканців Перемишлянського району.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...13 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок провели нараду із першим заступником голови РДА І.Роєм, заступником голови РДА В.Денейчуком, Перемишлянським міським головою О.Зозулею та Бібрським міським головою Т.Чабаном. Темою зустрічі було обговорення питання щодо формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності загального користування у населених пунктах району за рахунок субвенцій із державного бюджету.

 

На 2012 рік Президент України визначив три головні акценти, на яких мають зосередитися всі, хто займатиметься реалізацією реформ у країні. На цьому наголосив на брифінгу Представник Президента у Верховній Раді, народний депутат України Юрій Мірошниченко.

Детальніше...