26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

29.05.2012.jpg26 травня у районному Народному домі м. Перемишляни відбувся звітний концерт Перемишлянської музичної школи та вручення свідоцтв про закінчення навчального закладу випускникам школи. Урочистості розпочалися виступом директора школи Н. П. Париляк, яка підвела підсумки навчально-виховної роботи за 2011-2012н.р. Зі словами привітань виступили заступник голови  Перемишлянської райдержадміністрації Н. М. Гавінська, керівник відділу культури і туризму О. М. Гавінська та батьки випускників. Грамотами та дипломами було нагороджено усіх учасників та переможців обласних і Всеукраїнських конкурсів. 29052012.jpg

Урочистості продовжились святковим концертом за участю юних музикантів та викладачів школи. У програмі були представлені усі відділи школи. Щирими оплесками глядачі зустрічали виступи хору, фольклорного ансамблю, камерного ансамблю, ансамблів скрипалів, баяністів, бандуристів, духового оркестру.

Гості були приємно вражені виконанням юними музикантами сучасних та класичних творів українських та зарубіжних композиторів. Можна впевнено сказати, що Перемишлянська музична школа є невичерпним джерелом дитячої творчості , таланту і натхнення.