Детальніше...16.11.2017р. в Історико-краєзнавчому музеї м. Перемишляни відбулась демонстрація та обговорення документального фільму "Дмитро Вітовський. Шлях до волі". На перегляді фільму були присутні учні Перемишлянського професійного ліцею з майстром виробничого навчання Пастущин М. Я.

 

Детальніше...12.11.2017р. у НД с.Брюховичі відбувся перегляд  документального фільму про утворення ЗУНР. Присутні у залі: учні школи та мешканці села.

 

Детальніше...12.11.2017р. у НД с.Ушковичі  відбувся вечір молоді за участю місцевих музикантів. На вечорі відпочинку були присутні молодь села.

 

Детальніше...11.11.17 у НД с. Білка відбулася літературна година "Хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається". Учасники гуртка художнього слова читали вірші: "Ти не загинеш Україно" - М.Чернявський, "Мова" - М. Лотоцький, "Мово рідна"- С. Воробкевич, "Не вмирає слово"- А. Малишко .Організовано виставку  "Крилаті вислови про мову"

 

09.11.2017р. у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського  Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Працівників культури привітали голова РДА Володимир Танчин, голова районної ради Роман Андрусишин, керівник районного  відділу культури Ольга Гавінська та депутати міської ради Любов Домінчук та Богдан Сайко. Кращі працівники культури були нагороджені грамотами РДА та районного відділу культури.

 
Більше статтей...