Детальніше...Детальніше...18 грудня, напередодні одного з найбільш казкових днів у році діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування побували на святковому дійстві до Дня Святого Миколая. Свято організували в приміщенні бенкетного залу “Версаль” працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками ПП “Світ кави”. В цей казковий день дітвора ласувала солодкою випічкою від спонсорів, яку виготовляють на даному підприємстві.

Варто відзначити, що перед святковим застіллям в народному домі м. Перемишляни  41 дитина – сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування отримали подарунки, які вручали від імені Чудотворця представники ПП “Світ кави”.

Також після святкового та солодкого столу до організаторів акції  зі словами вдячності звернулися опікуни, піклувальники та прийомні батьки. Вони  побажали доброчинцям  здоров’я, здійснення усіх мрій та задумів, а діти подарували їм пісню про Святого Миколая "Ой хто, хто, Миколая любить".

 

Детальніше...Детальніше...Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка стартувала і в Перемишлянському районі 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Дана акція підтримується міжнародною спільнотою з 1991 року.

1 грудня 2017 року працівники служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь у проведенні відповідних заходів в Бібрській  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко. Разом з педагогами школи було проведено урок у мультимедійному класі школи, на якому учнів інформували про актуальні для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми . Також було проведено анонімне  анкетуваня та переглянуто ролики на тему насильства та жорстокого поводження з дітьми.

Детальніше...

 

Детальніше...23 листопада 2017 року працівники служби у справах дітей спільно з працівниками  районного  центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді провели рейд  на території м. Перемишляни ( Перемишлянський професійний ліцей, ОЗНЗ школа-гімназія). В результаті рейду виявлено учнів, які прогулюють шкільні заняття. З дітьми проведену відповідну профілактичну бесіду та скеровано інформацію в відділ освіти Перемишлянської райдержадміністрації.

 

Детальніше... Детальніше...Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №366  створено  прийомну сім’ю в с.Унів Перемишлянського району Львівської області та влаштовано на спільне проживання і виховання статусну дитину.

27 вересня 2017 року працівники служби у справах дітей здійснили виїзд в м.Львів в Дитячий дошкільний будинок №1 Львівської міської ради з метою влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, в прийомну сім’ю. Виховуючи двох своїх  власних  малолітніх дітей прийомні батьки вирішили подарувати любов і родинне тепло дитині, яка не має батьківського піклування.

 

Детальніше...26 вересня 2017 року головний спеціаліст відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації Г.Кінаш відвідала батьківські збори в ОЗНЗ "Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів" Перемишлянської районної ради Львівської області та прочитала лекцію батькам щодо усиновлення громадянами України дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 
Більше статтей...