Детальніше...11 червня на дитячому майданчику (м.Перемишляни)  відбулось святкування Дня захисту дітей.

Свято "Подаруй дитині вишиванку" було організоване за сприяння депутатів Перемишлянської районної ради, СуСД та громадських активістів міста.

Після вітального слова заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Шалапського та начальник СуСД Г.Гриньків 42 дітям пільгових категорій були вручені вишиванки. А також дітям, учасників АТО, дітям, які опинились в складних життєвих обставинах та усім учасникам святкового концерту були вручені солодощі.

 

27 березня 2017 року на виконання рішення комісії з питань захисту прав дитини Перемишлянської райдержадміністрації працівники служби у справах дітей спільно із представником районного відділення поліції здійснили виїзд в с.Біле та с.Лопушна з метою відібрання малолітніх дітей та влаштування на лікування в дитяче відділення Бібрської районної лікарні.

 

Детальніше...24 березня комісія з питань захисту прав дитини, яку провів голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, розглядала питання можливості позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини та про негайне відібрання від матері та влаштування на лікування трьох малолітніх дітей

Негайно відібрати від матері трьох малолітніх дітей та влаштувати на лікування у Бібрську лікарню. Таке рішення було прийняте комісією після ознайомлення із інформацією лікарні про незадовільний стан здоров’я трьох дітей. Також до такого кроку спонукало те, що комісія неодноразово розглядала питання невиконання матір’ю батьківських обов’язків та надавала термін для виправлення ситуації. Але, на жаль, мати не реагувала.

 

Детальніше...З метою здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, на виконання спільного наказу Міністерства соціальної політик, МОЗ, МОН, МВС України від 01.06.2012 року № 329/409/652/502 «Про взаємодію місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сімях та будинках сімейного типу» було здійснено вивчення стану виховної роботи з підобліковими категоріями дітей в Бібрській ЗОШ I-III ст. ім.Уляни Кравченко про що складено відповідну довідку.

 

Детальніше...9 березня 2017 року з метою розгляду письмового повідомлення ВуСД Галицької районної адміністрації працівники служби у справах дітей спільно з працівниками  районного  центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді здійснили виїзд в м.Бібрка. До розгляду даного повідомлення залучено заступника голови Бібрської міської ради. У результаті виїзду  було обстежено матеріально-побутові умови  сім”ї, де проживає малолітня дитина, від матері відібрано пояснення та проведено відповідну роз”яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов”язків, а також складено відповідний акт.

 
Більше статтей...