Детальніше...Відповідно до Обласної цільової програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» на території Перемишлянського району у 2017 році було встановленно спортивний майданчик зі штучним покриттям в м.Бібрка і два спортивні майданчики з тренажерним обладнанням в с.В.Глібовичі та с.Коросно. Згідно даної програми на Перемишлянський район було виділено з обласного бюджету 600 тис. грн. Зокрема, 500 тис. грн. - на штучну траву для спортивного майданчика в м.Бібрка і 100 тис. грн. - на придбання тренажерів для спортивних майданчиків в с.В.Глібовичі та с.Коросно.

Детальніше...

 

Детальніше...25 листопада 2017 року в м.Львові відбувся відкритий кубок Львова  боротьби з самбо серед дітей. Тринадцять вихованців ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни, разом із тренером-викладачем Дзвоніком Ігорем Михайловичем, також взяли участь у змаганні боротьби з самбо, в якому одинадцять дітей здобули такі місця: Грицишин Микола– І місце, Кулєба Микола– І місце, Дзвонік Олександр – ІІ місце, Когут Андрій– ІІ місце, Грицишин Михайло– ІІІ місце, Комарницький Олег– ІІІ місце, Пальчинський Юрій– ІІІ місце, Сагин Тарас– ІІІ місце, Патрун Юрій– ІІІ місце, Шлюбик дмитро– ІІІ місце. Переможці були відзначений медаллю та грамотою.

 

3 грудня 2017 року в рамках спартакіади серед сільських рад району (районної організації ВФСТ «Колос») в м.Перемишляни проведено змагання з шахів серед команд сільських рад району. В результаті змагань перемогу з шахів здобули команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Брюховицької сільської  ради – ІІ місце, команда Короснянської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

 

3 грудня 2017 року в рамках спартакіади серед сільських рад району (районної організації ВФСТ «Колос») в м.Перемишляни проведено змагання з шашок серед команд сільських рад району. В результаті змагань перемогу з шашок здобули команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Брюховицької сільської  ради – ІІ місце, команда Короснянської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 

 

Детальніше...4 листопада 2017 року з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення ЗУНР та в рамках спартакіади серед сільських рад району (районної організації ВФСТ «Колос») в приміщенні з настільного тенісу ДЮСШ «Сокіл»  м.Перемишляни вул.Галицька,71 (колишній кінотеатр) проведено змагання з настільного тенісу. Серед сільських рад Перемишлянського району перемогу з настільного тенісу здобули команда Стрілківської сільської ради – І місце,  Боршівської сільської  ради – ІІ місце, команда з Станимирської сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та призами.

 
Більше статтей...