8 жовтня 2017 року о 11.30 в приміщенні з настільного тенісу ДЮСШ «Сокіл»  м.Перемишляни вул.Галицька,71 (колишній кінотеатр)   відбудеться районний турнір з настільного тенісу організований Перемишлянською райдержадміністрацією. Турнір буде відбуватись у різних  категоріях: дорослі від 18 років до 40 років, ветерани від 40 років і старші (чоловіки,  жінки), люди з інвалідністю з ураженням ОРА, з вадами слуху  (чоловіки,  жінки). Для участі  у турнірі  необхідно подати копію паспорта, а для людей з інвалідністю –  пенсійне посвідчення.

За додатковою інформацією  звертатись в Перемишлянську районну державну адміністрацію за адресою: м.Перемишляни, вул.Привокзальна,1 (спортивна школа).  Тел. для довідок  (096)16 73 773.

 

 

В рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» 13,18,20 вересня 2017 року о 17.00 відбудеться показовий виступ з дзю-до в спортивній школі «Сокіл» м.Перемишляни для дітей учасників АТО.

 

Детальніше...9 вересня 2017 року в м.Буськ  відбулися обласні змагання з легкоатлетичного кросу з нагоди Дня фізичної культури та спорту за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини та згідно  положення  «Про проведення обласних змагань з легкоатлетичного кросу». Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів. Перемишлянський район представляли Кравець Роман та Кулик Марія.

 

Детальніше...Детальніше...

Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту в Україні та в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» 9 вересня 2017 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям у м.Перемишляни  вул.Галицька парк Богдана Хмельницького, відбувся турнір з міні-футболу серед дітей, що навчаються в  загальноосвітніх школах   району. Перемогу у  турнірі здобули: Перемишлянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча – І місце, НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м.Перемишляни – ІІ місце, Тучненська ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

Після турніру відбулось нагородження активних діячів в галузі фізичної культури та спорту за поширення та пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді.

 

Детальніше...З  метою відзначення Дня  фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, а також розповсюдження в нашому районі сімейно-спортивного відпочинку, 9 вересня 2017 року відбувся велопроїзд з м.Перемишляни до с.Кореличі. Участь у велопроїзді взяли діти та молодь нашого району під керівництвом о.Віктора Мельника.  Даний захід розпочинався і завершувався у спільній молитві.  Усі учасники велопроїзду мали змогу активно провести час разом із своїми друзями на природі. Супроводжували юних спортсменів швидка медична допомога та поліція. На кінець велопроїзду усім учасникам було роздано солодощі. Є сподівання, що до наступного велопроїзду долучаться більше батьків із своїми дітьми.

 
Більше статтей...