Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Детальніше...21 квітня 2018 року в м.Львові відбувся відкритий турнір з боротьби самбо серед дітей 2004 року народження і молодші. В змаганнях брали участь біля 500 учасників із Львівської, Закарпатської, Рівненської, Луганської, Івано-Франківської, Одеської областей та м.Києва. Також серед учасників у змаганні боротьби з самбо були участь 10 вихованців ДЮСШ «Сокіл» м.Перемишляни, серед яких Павлюк Назар житель с.Болотня  здобув ІІІ місце у ваговій категорії більше 71 кг. Когут Андрій житель с.Білка посів ІV місце  у ваговій категорії 71 кг. Команду до змагань готували тренери-викладачі ДЮСШ «Сокіл» Дзвонік Ігор Михайлович та Бедрій Степан Михайлович.

 

Детальніше...З нагоди всесвітнього дня здоров’я та з метою фізичного розвитку і загартовування організму дітей та молоді, популяризації здорового способу життя, виховання звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом протягом квітня-травня 2018 року  проводиться ранкова зарядка серед школярів на території спортивних споруд у всіх навчальних закладах Перемишлянського району.

 

18-19 квітня поточного року молодь Перемишлянщини  взяла участь в обласних змаганнях з спартакіади серед допризовної молоді за програмою XXVII спортивних Ігор школярів Львівщини, присвяченої 100-й річниці бою під Крутами, які проходили в м. Львові.   Метою змагань є пропаганда здорового способу життя, національно-патріотичний розвиток дітей та молоді, підвищення престижу військової служби. Перемишлянщину представляли учні ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко».

 

Детальніше...10-13 травня ц.р. у Львівському Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника,17) відбудеться 11-й Дитячий форум, у програмі якого передбачено низку показових фізкультурно-спортивних виступів, зокрема:

Детальніше...

 

Детальніше...З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, організація змістовного дозвілля, збагачення знаннями учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів, а також виховання почуття патріотизму, гордості за Україну,  27 квітня 2018 році  команда ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча», що здобула  І місце в  районному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», взяла участь в обласному етапі вищевказаного заходу.

 
Більше статтей...