Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2020 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29  

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 214 гостей і 1 користувач на сайті

Детальніше...24 лютого 2020 року, в рамках проведення районних спортивних ігор школярів Перемишлянщини», було проведено районний  турнір  з  настільного тенісу серед ЗОШ І-ІІст на базі Центру дозвілля молоді м.Перемишляни. Всього взяли участь 10 ЗОШ І-ІІст. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з Тучненської ЗОШ І-ІІст. – І місце, Іванівська ЗОШ І-ІІст. – ІІ місце, Кимирська ЗОШ І-ІІст. – ІІІ місце, а також Білецька ЗОШ І-ІІст. – ІV місце. Переможці були відзначенні грамотами та медалями.

 

Детальніше...Сьогодні, 20 лютого в приміщенні районного Народного дому відбулась звітно-виборна конференція голови районної організації ВФСТ "Колос".

Детальніше...

 

Детальніше...30 січня 2020 року, в рамках проведення районних спортивних ігр школярів Перемишлянщини», було проведено баскетбол для юнаків серед ЗОШ І-ІІІст.  на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда з ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія»– І місце, НВК «ЗНЗ І-ІІІст. –ДНЗ» с.Липівці – ІІ місце, ОЗНЗ «Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. ім. О.Ковча – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

 

Детальніше...13.10.2019 року в рамках проведення районної спартакіади сільських рад Перемишлянщини та з нагоди Дня захисника України відбулось змагання з  настільного тенісу та рукодужання серед команд сільських рад в Центрі дозвілля м.Перемишляни. В результаті напруженої боротьби перемогу з настільного тенісу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Іванівської сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради ІІІ місце.  У змаганні з рукодужання перемогу здобула команда Стрілківської сільської ради – І місце, команда Свірзької сільської ради здобула ІІ місце, команда Дунаївської  сільської ради – ІІІ місце. Переможці були відзначенні грамотами та кубками.

 

Детальніше...6 листопада 2019 року в м.Бібрка та в м.Перемишляни на базі ОЗНЗ «Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія» та ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІст. ім. У.Кравченко»,  для шкільної молоді,   проводився  тренінг «Ідея змінює країну» в рамках проєкту, що реалізовується на Львівщині. Мета заходу активізувати молодих людей, сформувати і розвинути суспільно-активне молоде покоління. Лекторами виступали лідери обласних громадських організацій та обласного молодіжного центру, керівники підрозділів галузі молодіжної політики ОДА. За підсумками проведених виїздів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори зможуть взяти участь у Форумі ідей, який відбудеться у грудні  2019 року у м.Львові.

 
Більше статтей...