Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Відповідно до постанови КМУ №1045 від 28.12.2017 право на соціальні стипендії мають:
- учасники бойових дій;
- діти учасників бойових дій;
- діти загиблих.

Студентам (курсантам), які мають право на отримання соціальної стипендії і набувають право на отримання академічної стипендії, виплачується тільки один вид стипендії за їх вибором.

Детальніше...

 

Детальніше...Фахівець із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді С.Бедзінська здійснила виїзд в Романівську сільську раду, обстежено умови проживання та визначено основні потреби 7 сімей учасників АТО, що проживають в с.Романів та с.Підгородище. Окрім того, за результатами обстеження надано рекомендації учасникам АТО щодо необхідності звернення в Перемишлянську районну раду для отримання одноразової матеріальної допомоги, Держгеокадастр для отримання інформації про можливість отримання земельних ділянок для ведення садівництва.

 

Детальніше... Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками відділку поліції та служби у справах дітей здійснено виїзди в с.Дунаїв (11.01.2018року), с.Виписки (12.01.2018року)  та с.Кимир ( 15.01.2018року). Обстежено умови проживання 3-х сімей та складено акти оцінки потреб даних сімей. Проведено профілактичну роботу з трьома  сім’ями, в яких виховуються десятеро  дітей  щодо відповідального батьківства, профілактики негативних явищ та недопущення вчинення будь-яких насильницьких дій в даних сім’ях, використання коштів соціальної допомоги на потреби дітей. З батьком, який звільнився з місць позбавлення волі, проведено заходи щодо необхідності офіційного працевлаштування та виготовлення втрачених документів.

 

Детальніше...27 грудня за участі заступника голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Шалапського відбулось засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини. Розглядалось питання про результати обстеження сімей з новонародженими дітьми за період з жовтня по грудень 2017 року. Як повідомила соціальний педагог відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ірина Колосовська, за цей час роботою комісії було охоплено території Вовківської, Подусівської, Великоглібовицької та Вишнівчицької сільських рад. Було проведено обстеження побутових умови 40 сімей з новонародженими дітьми. Комісія встановила, що всі батьки задовольняють потреби дітей відповідно віку та використовують кошти за призначенням.

Детальніше...

 

Детальніше...

Детальніше...

Детальніше...Ніхто так не чекає Святого Миколая як діти. А особливо діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Саме до них та дітей учасників АТО сьогодні, 18 грудня, у Перемишлянах прийшов Св.Миколай.

Діти зібрались у районному Народному домі, де за участі їхнього улюбленця - Миколая відбулось святкове дійство.

Опісля вітальних слів, які звучали від Св.Миколая та організаторів свята – працівників СуСД, РЦССДМ та головного спеціаліста з питань молоді та спорту,  діти одержали  довгоочікувані подарунки та солодощі.

 
Більше статтей...