Детальніше...За ініціативи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, 18 вересня 2017р в Болотнянській ЗОШ відбулася зустріч  із героєм АТО Олександром Калінічем. Воїн розповів про воєнні будні, зокрема відзначив, що відразу після мобілізації було важко і з побутом, і з харчуванням, і в бою. Але згодом була відчутною допомога волонтерів та штабу - одержували продукти, одяг, зброю. Поділився про важливість роботи зв’язківців, принцип роботи рацій, блокування сигналів. Зацікавила дітей і розповідь про міцність дружби воїнів, довірі один до одного.

На завершення заходу воїн закликав дітей бути чесними, любити свій рідний край, робити все аби об’єднувати, а не роз’єднувати народ, виховувати змалку у собі патріота, що не побоїться відстояти інтереси держави.

 

Детальніше...З метою   захисту прав та інтересів учасників АТО та членів їх сімей,  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводиться:

  1. Інформаційно – роз’яснювальна робота  з усіма демобілізованим учасникам АТО( надано інформацію  про пільги, якими користуються учасники АТО; про можливість отримання земельних ділянок під житлове будівництво, для ведення ОСГ та під садівництво; про фінансове забезпечення  сімей учасників АТО та членів їх сімей; про можливість санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації учасників АТО та оздоровлення дітей із сімей учасників АТО, залучення членів сімей учасників АТО до участі в святкових програмах, заходах та інше;
  2. Соціально-профілактична робота з учасниками АТО та членами їх сімей;
  3. Соціально-психологічна робота(надання психологічної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, особливо тих, що перебувають в групі ризику).
 

Детальніше...12 вересня 2017 р. о 11.00 в приміщенні облдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації М.Б. Вільшинської та директора Благодійного Фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви» о.Ігора Козанкевича з особами, відповідальними за роботу з профілактики алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх в районах та містах області. В зустрічі взяла участь фахівець із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Дальовська.

Детальніше...

 

Детальніше...12.09.2017 року в приміщенні  Перемишлянського РЦЗ відбувся  семінар з соціальними партнерами в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії з питань сприяння у пошуку та підборі кандидатів у патронатні вихователі.
Розпочала захід вступним словом заступник директора  Перемишлянського РЦЗ  Надія Турчиняк з озвучення теми, мети та основних питань зустрічі, що потребують спільних роз’яснень, вона наголосила на тому, що фахівцями  Перемишлянського РЦЗ під її контролем вже проведена попередня робота шляхом фільтрування осіб з числа безробітних, які можуть бути претендентами на тимчасову роботу патронатних вихователів, котра запропонувала соціальним партнерам спільно роз’яснити ситуацію щодо критеріїв підбору патронатних вихователів, періоду здійснення цієї тимчасової діяльності та питань її оплати з метою надання чіткої інформації безробітним Перемишлянського РЦЗ, котрим особисті консультанти будуть пропонувати здійснення цієї тимчасової діяльності.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання доручення голови Перемишлянської райдержадміністрації від 23.09.2014 року № 16 «Про створення мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах» та виконання спільного наказу служби у справах дітей, департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського обласного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді від 14.08.2017 року №29-О/07-01/404/26 «Про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», працівниками Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації 31.08.2017року здійснено виїзд в с.Осталовичі. Під час виїзду було проінспектовано 2 сім»ї, які опинились в складних життєвих обставинах. Проведено бесіди щодо необхідності виконання належним чином батьківських обов»язків, профілактики негативних явищ та недопущення вчинення будь-яких насильницьких дій в сім»ї.

 

 

 
Більше статтей...