_MG_2157_1467110307_613x408.66666666667_3_0.jpg

У вівторок, 28 червня, на Львівщині відзначили 20-ту річницю Конституції України. Урочисті заходи, присвячені визначній даті, зібрали представників громадськості, влади та військовослужбовців.


 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості Основного закону держави.

"Згадуючи історію, можемо гордитися тим, що перша Конституція була написана українцем Пилипом Орликом. Однак особливо важливою для нас є  новітня Конституція – без цього закону ми б сьогодні не мали можливості боротися за територіальну цілісність та незалежність, - наголосив Олег Синютка. -  Я дуже б хотів, щоб кожен громадянин України пам’ятав, що в Основному Законі держави записано: "Охороняти і оберігати Батьківщину – священний обов'язок кожного українця". Дуже важливо, щоб саме ці рядки були в серці наших демобілізованих воїнів та тих патріотів, які її захищатимуть у майбутньому".

Урочисті заходи розпочалися біля пам’ятника В′ячеславові Чорноволу покладанням квітів до монумента керівництвом області та представниками громадськості.

Також влада та громадськість віддали шану Михайлові Грушевському. А на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулося громадське віче та мистецька програма за участі відомої львівської співачки Софії Федини, гурту "Тріада" та Галицького академічного хору.

Супроводжував захід оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який виконав Державний гімн України.