__1469708319_613x376.86114221725_3_0.jpg

Сьогодні, 28 липня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський у Варшаві взяв участь у другому засіданні робочої групи програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 рр. На засіданні було підготовлено пакет аплікаційних заявок для першого набору проектних пропозицій і великих інфраструктурних проектів, які будуть фінансуватися в рамках цієї програми.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ОДА.

Робоча група затвердила перелік критеріїв, систему оцінювання, механізм відбору концептуальних проектних заявок, а також резюме великих інфраструктурних проектів. Зазначимо, що від Львівщини на фінансування претендуватимуть два великих інвестиційних проекти: основний – "Запровадження системи оперативного реагування на повідомлення про злочини та інші події у Львові", резервний – "Транскордонні скарби – збереження, розвиток та промоція культурної спадщини" (проект Державного історико-архітектурного заповідника у місті Жовква).

Додамо, що від України у засіданні брали участь представники Львівської, Волинської, Закарпатської областей та єврорегіону "Карпати", Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства закордонних справ.

До слова, у середині вересня цього року планується проведення партнерського форуму у Любліні (Польща), шість семінарів на території України та регіональних хабах, а також тренінги для основних партнерів (заявників).

Довідка:

Європейський інструмент сусідства та партнерства (ЄІСП) – це ініціатива Європейської Комісії, метою якої є розвиток співробітництва між Європейським Союзом та партнерськими країнами для забезпечення інтегрованого та сталого регіонального розвитку.