Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< вересня 2016 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 137 гостей на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Сьогодні, 15 вересня, відбулось чергове засідання громадської ради, яка діє при Перемишлянській райдержадміністрації.

У засіданні взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Б.Гуменюк.
Про стан виховної роботи в загальноосвітніх закладах району; забезпечення підвезення школярів до ЗНЗ; про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів доповіла в.о керівника відділу освіти Шевцова Г.С.. Зокрема вона зауважила, що влітку 2016 року у відпочинкових закладах та пришкільних таборах відпочивало 3076 дітей. При цьому додала, що цього року відчувалось недостатність грошей на харчування дітей в пришкільних таборах. Також, для повного закриття питання підвезення дітей до ЗНЗ, необхідно закупити ще 2 автобуси, - додала Г.С.Шевцова.

 

Було розглянуто питання Свірзького замку. Як відзначив голова громадської ради І.Наугольник, замок є пам’яткою архітектури і через бездіяльність Національної спілки архітекторів, якій передано у користування, споруда та її інфраструктура руйнується. Також ознайомив присутніх із зверненнями, які були надіслані у відповідні інстанції, та одержаними відповідями-відписками.

Інформаційну довідку про стан готовності КП «Перемишлянитеплокомуненерго» до надання послуг у 2016-2017 р надав директор установи Карашкевич І.О.. Зокрема керівник відзначив, що споживання газу скоротилось утричі: у 2013 році було використано  937 тис куб м газу, у 2015 – 318. За зекономлені кошти вдається модернізувати систему опалення, закупляти твердопаливні котли,тощо.

Розгляд питання про роботу Перемишлянської райспоживспілки та стан проведення обговорень з місцевими громадами лісогосподарських заходів у Перемишлянському районі було відкладено до наступного засідання.

Із усіх розглянутих питань були прийняті рішення.