Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 207 гостей на сайті

n02.jpg

4 січня у Львові за кращий відгук на книгу п'ятикласник Бібрської школи ім. Уляни Кравченко Владислав Довгаль отримав нетбук.

Решта учасників обласного туру конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів отримали заохочувальні подарунки.

"Я написав відгук на книгу «Паперовий янгол "Ольги Бусенко. Дуже люблю читати. Про цей конкурс уперше дізнався з Інтернету, а пізніше про нього розповіли в Бібрській бібліотеці. …

Я вибрав книгу "Паперовий янгол", тому що там всі герої позитивні, а янгол потрапив саме до доброї дівчинки ЯРИНКИ ",  - розповів учень, переможець обласного туру конкурсу " Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу "Владислав Довгаль.

Друге місце  посіла четвертокласниця Соломія Потурай з Миколаївської школи № 1, яка написала відгук на книгу "Лялечка і Мацько" Галини Пагутяк, третє місце дісталося п'ятикласниці із львівської гімназії "Євшан" Ярині Неборак за відгуки на книги "Роні, донька разбійника" Астрид Ліндгрен і " Червоні Вітрила "Олександра Гріна.

 

Як зазначила працівник сектору масової роботи, PR-менеджер Львівської обласної бібліотеки Людмила Пуляєва, мета конкурсу – популяризація української книги, "розвиток систематичного читання, підтримка дитячої вітчизняної літератури».

«Це всеукраїнський конкурс, який відбувається вже не вперше,  і кожного разу збільшується кількість учасників. Для відгуків було запропоновано близько 100 рекомендованих книг. Майже в кожній області вже відбулися церемонії нагородження", – зазначив представник видавництва "Грані-Т" Тарас Яценко.

За словами одного з членів журі обласного конкурсу Ярини Сенчишин, Львів на конкурсі був мало представлений (найактивнішою виявилася Комарницька школа Турківського району – ред.) "Серед відгуків були і несамостійні роботи, відчувалася" рука "дорослого. У дитини є безпосередність – і це відразу видно. Дуже тішили дитячі роботи зі зворушливими речами, і  саме це було  дуже цінним ", – зазначила Ярина Сенчишин.

За матеріалами: ZAXID.NET