Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< січня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30          

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 122 гостей і 1 користувач на сайті

Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

13 січня відбулось засідання громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації, під час якого відбулось обговорення питання приналежності Перемишлянського раойн до госпітального округу, які формуються в області. 
Заслухавши інформацію головного лікаря району Б.Лівого та обговоривши дане питання було прийняте (одноголосно) рішення звернутись до голови Львівської ОДА з проханням врахувати думку членів громадської ради щодо приєднання Перемишлянського району до Львівського округу

Звернення

Як відомо в Україні розпочалась реформа медичної галузі. Також відомо, що формування  госпітальних округів доручено обласним адміністраціям. Саме з цього питання і ми звертаємось до Вас, Олеже Михайловичу. Більш ніж упевнені, що висловлюємо думку якщо не 100%, то 99% жителів Перемишлянського району.  Тобто, для нас найзручніше та найефективніше було би належати до Львівського округу. А тому, якщо нашу думку, щодо приналежності району не буде враховано, то це означатиме, що для жителів району, зокрема віддалених населених пунктів, будуть створені, м’яко кажучи, дуже незручні умови.

Якщо говорити про клінічні маршрути пацієнтів-мешканців району, то вони такі: для одержання медичної допомоги, зокрема консультацій чи обстеження, ми звертаємось у районні поліклініки м.Перемишляни чи м.Бібрка та у стаціонарні відділення - для лікування. При необхідності, особливо для обстеження у більш фахових спеціалістів та на досконалішій апаратурі, - до обласних поліклінік чи лікарень. При цьому хочемо відмітити, що добратися до обласного центру зручно: є відповідні дороги, автобусне сполучення, чи попутний транспорт.

А відтак, за день можна повністю пройти консультацію у лікаря чи відвідати хворого у лікарні.

Реформування медичної галузі має на меті наближення медицини до людей та підвищення якості надання медичних послуг.

А тому ми звертаємось до Вас із нагальним проханням, при вирішенні питання створення госпітальних округів в області врахувати вищенаведені факти, а саме: наявність транспортного сполучення, відстань до центра округу (м.Львів) та зручність отримання медичних послуг. Цим самим і буде досягнуто мети - наближення медицини до людей Перемишлянського району та підвищення якості надання медичних послуг населенню, що і є основним завданням влади.