Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

19 лютого мешканців села Прибин о 16.00 год запрошують у Народний дім, а мешканців села Кореличі о 17.30 год запрошують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_02-17_img_7693.jpgУрочистою ходою до фотостенду «Герої не вмирають», покладанням квітів, запаленням лампадок, хвилиною мовчання та молитвою за тих,  хто загинули під час Революції Гідності, у Перемишлянах 20 лютого вшановуватимуть Героїв Небесної Сотні.

Такий порядок проведення заходів був затверджений сьогодні, 02 лютого, під час засідання оргкомітету, яке провів голова райдержадміністрації В.Танчин.

Окрім цього, колектив ЗОШ №2 ім.о.Омеляна Ковча у районному Народному домі проведе вечір пам’яті «Небесна Сотня – Герої нашого часу».

 

 

Відповідні масові заходи відбуватимуться біля фотостендів та пам’ятних знаків у інших населених пунктах району.

Окрім іншого, керівник району відзначив, що дуже важливо аби до проведення цих заходів залучалась учнівська молодь. Адже це сприятиме активізації та патріотичному вихованню підростаючого покоління.

У навчальних закладах та закладах культури району впродовж 18-22 лютого будуть проведені уроки пам’яті, літературні години, тематичні виховні години, урочисті лінійки.