Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_02-17_img_7696.jpgВже традиційно у храмі м.Перемишляни в день виведення військ із Афганістану побратими, батьки, сини яких загинули, родичі моляться за загиблих воїнів-афганців.
Оскільки, цього року у цей день, 15 лютого,планується освяченням у Львові новозбудованого храму воїнів-афганців, то районні заходи відбудуться 18 лютого.

 

 

Це було погоджено під час наради у голови райдержадміністрації В.Танчина за участі голови районної організації ветеранів Афганістану А.Шарвана.

Після відвідування храму відбудеться покладання квітів до пам’ятного знака трьом воїнам-афганцям, що у сквері м.Перемишляни та панахида.
По завершенні, члени спілки ветеранів Афганістану відвідають могили у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська своїх побратимів.

Варто відзначити, що воїни-афганці були активними учасниками Революції Гідності, а також з честю захищають нашу землю під час антитерористичної операції.