Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_02-17_img_7696.jpgВже традиційно у храмі м.Перемишляни в день виведення військ із Афганістану побратими, батьки, сини яких загинули, родичі моляться за загиблих воїнів-афганців.
Оскільки, цього року у цей день, 15 лютого,планується освяченням у Львові новозбудованого храму воїнів-афганців, то районні заходи відбудуться 18 лютого.

 

 

Це було погоджено під час наради у голови райдержадміністрації В.Танчина за участі голови районної організації ветеранів Афганістану А.Шарвана.

Після відвідування храму відбудеться покладання квітів до пам’ятного знака трьом воїнам-афганцям, що у сквері м.Перемишляни та панахида.
По завершенні, члени спілки ветеранів Афганістану відвідають могили у селах Боршів, М.Полюхів та Селиська своїх побратимів.

Варто відзначити, що воїни-афганці були активними учасниками Революції Гідності, а також з честю захищають нашу землю під час антитерористичної операції.