Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_02-17_img_7747.jpgОдним із питань, яке обговорювалось сьогодні, 14 лютого, під час наради керівництва Перемишлянської райдержадміністрації із міськими та сільськими головами, було питання щодо е-декларування.

З приводу цього голова райдержадміністрації В.Танчин наголосив, що подання електронної декларації є обов’язковим, а несвоєчасне подання карається накладенням штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також, за певні порушення особу може бути притягнуто до кримінальної відповідальності.

Провідний спеціаліст відділу правового забезпечення та мобілізаційно-оборонної діяльності апарату РДА Б.Шевців нагадав присутнім, що посадові особи місцевого самоврядування категорій 4-7 та депутати всіх місцевих рад зобов’язані заповнити декларацію на офіційному веб-сайті Національного агентства до 1 квітня. Та надав роз’яснення щодо порядку одержання відповідних електронних ключів для реєстрації на сайті Нацагенства.