Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< березня 2017 >
П В С Ч П С Н
    2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 162 гостей на сайті

Міністерство молоді та спорту України спільно з ІЛМІСЕР, Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму «Молодіжний працівник». В рамках Програми проводиться конкурс на участь у серії тренінгів для тренерів Базового рівня Програми «Молодіжний Працівник».

У рамках програми оголошується конкурс на участь у 5-денному тренінгу з підготовки тренерів Програми «Молодіжний працівник» (Базовий рівень) у Львові 27-31 березня 2017 року.

Мета програми: підвищити кваліфікацію молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі задля ефективної розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях; налагодити ефективний діалог між державним сектором та громадянським суспільством; надати інформацію про кращі світові практики реалізації молодіжної політики.

Цільова аудиторія Програми: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, що працюють з молоддю; працівники  організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності.

З 27 лютого по 13 березня буде відкрита реєстрація для учасників Львівської області. За додатковою інформацією звертайтесь уоuthworker.ua@gmail.соm

На період навчання учасники забезпечуються харчуванням, місцем проживанням, а також компенсується вартість проїзду. Після успішного проходження навчання та самостійного проведення Базового тренінгу за супроводом тренера-ментора, учасники отримають свідоцтво державного зразка випускника Тренінгу для тренерів Програми «Молодіжний працівник».