b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_03-17_img_7922.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_03-17_img_7921.jpg1 березня у залі засідань Перемишлянської райдержадміністрації відбулась зустріч заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак, в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку облдержадміністрації Романа Кокотайла та керівників району із головами місцевих рад та перевізниками, які надають послуги із пасажирських перевезень у районі. Також на зустріч прийшли мешканці міста, ближніх сіл та представники преси.

Захід відбувся з метою обговорення та вирішення проблем, у сфері пасажирських перевезень.

Також не обійшлось без зауважень щодо стану доріг та якості проведеного минулого року ремонту,  зокрема дороги Куровичі-Рогатин.

Варто відзначити, що відбулась конструктивна бесіда. А тому більшість проблем вдалось вирішити на місці.

 

 

Заслуховуючи зауваження та пропозиції відносно організації перевезень у районі, І Гримак відразу надавала слово перевізнику вимагаючи пояснень чи пропозицій щодо вирішення тієї чи іншої проблеми.

І так, за результатами зустрічі перевізник пообіцяв знизити вартість проїду однієї запинки до 4 грн, проїзд по місту – 2,50гр., буде забезпечено курсування автобуса за маршрутом Перемишляни- Львів, буде задоволено прохання жителів с.Унів щодо відправки автобуса зранку із села швидше встановленого графіка тощо.

Питання, які потребують вивчення, будуть розглянуті згодом і про прийняті рішення буде повідомлено керівників району. Наголосила заступник голови ЛОДА.