Сьогодні, 27 березня, голова Перемишлянської райдержадміністрації В.Танчин, за участі першого заступника голови РДА Б.Гуменюка та заступника голови РДА І.Шалапського провів нараду із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов району.

Начальники інформували про проведену роботу минулого тижня та поділились планами на поточний.

Особливу увагу під час наради було приділено проведенню місячника озеленення, прибирання та благоустрою, а також Дня довкілля. Варто відзначити, що  за дорученням голови РДА за кожною сільською радою закріплено керівників райдержадміністрації та держустанов, які надаватимуть організаційну допомогу у питаннях благоустрою.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 березня 2017 року  № 76 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля», 1 квітня у районі буде проведено День довкілля. Окрім цього, В.Танчин ініціював проведення у середу, 29 березня, прибирання придорожніх смуг та рекомендував присутнім керівникам залучити до цієї акції своїх працівників.

Також керівник району вкотре нагадав присутнім про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення і, зокрема учнівської молоді, щодо заборони спалювання сухої трави.