b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_03-17_img_8134.jpgПро взаємодію суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї; про розгляд спеціальних карток обліку, які надійшли до управління соціального захисту населення від Перемишлянського ВП Золочівського відділу ГУНП у Львівській області. З таким порядком денним сьогодні, 29 березня,  засідала комісія з питань координації щодо попередження насильства в сім’ї, яке провів заступник голови райдержадміністрації І.Шалапський.

За інформацією управління соціального захисту населення, у першому кварталі 2017 року у районі було скоєно ряд психологічних насильств у сім’ях 16 місцевих рад. В окремих випадках ці дії здійснювались у присутності дітей, а також насильства були вчинені і відносно малолітніх дітей.

За результатами розгляду питань були прийняті відповідні рішення, зокрема, рекомендувати  органам місцевого самоврядування розглядати під час засідань виконкомів питання щодо попередження насильства у сім’ях та про результати інформувати управління соціального захисту населення. Також соціальні служби повинні здійснювати постійних контроль за сім’ями, де було вчинено насильство та провести обстеження сімей, де існує реальна загроза вчинення психологічного насильства стосовно неповнолітніх дітей