1_1490789548_613x459.75_3_0.jpg

Днями, служба автомобільних доріг у Львівській області ініціювала та провела семінар «Сучасні матеріали та технології для ремонту автомобільних доріг» для ознайомлення підрядних організацій із передовими технологіями.


 

У семінарі взяли участь не лише представники підрядних організацій, які здійснюють ремонтні роботи та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, а й  проектні,  навчальні та дорожні контролюючі організації.

Учасники семінару обговорювали основні види дорожніх та будівельних технологій з використанням бітумних емульсій, комплексне застосування модифікуючих добавок при виробництві асфальтобетонів, науково-технічний супровід та контроль якості, технологію «Бітуфор» для зміцнення металевими сітками дорожнього покриття  та інші навчальні програми для дорожників.

Зазначимо, що впродовж 2016 року Служба автомобільних доріг Львівській області відремонтувала рекордну протяжність, понад 500 км, автомобільних доріг загального користування з асфальтобетонним покриттям в межах Львівщини.