Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Цими вихідними по всій території України спостерігалася по-справжньому весняна погода. Тож громадяни активно прибирали власні присадибні ділянки, спалювали сухостій, а рятувальники тим часом ліквідовували сотні пожеж на відкритих територіях в регіонах країни. Лише минулої доби було зафіксовано 652 пожежі сміття, трави, залишків сухої рослинності тощо. На думку людей, зовсім незначні вогнища, як купка сміття чи листя, не несуть у собі ніякої загрози. Проте насправді такі дії можуть стати причиною масштабної пожежі та залишити громадян без власної домівки.

 

 

Так, 1 квітня на території Кіровоградської області виникло 9 випадків загорань сухостою та сміття. Зокрема, у м. Кропивницькому виникло 2 таких пожежі. Крім того, рятувальники ліквідували пожежу сухої рослинності на відкритій території в с. Липове, смт Добровеличківка, біля с. Олексіївка та у Компаніївському, Благовіщенському і Гайворонському районах.

Цього ж дня, до Служби порятунку Житомирщини надійшло повідомлення про загорання сухої рослинності на землях одного з комунальних підприємств м. Бердичів. Через пориви вітру вогонь швидко розповсюджувався територією. На місці події рятувальники встановили, що горить сухостій на площі близько 2 га.  Вогнеборці оперативно ліквідували пожежу та не допустили  поширення вогню на значну площу.

На Херсонщині 1 квітня виникло загорання лісової підстилки у лісовому масиві поблизу с. Нечаєве Олешківського району. Завдяки вчасному виявленню осередку вогню і повідомленню про пожежу вдалося оперативно ліквідувати загорання і не допустити перекидання вогню на лісовий масив.