Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

__1491804526_613x361.67_3_0.jpg

Днями в Одесі під час навчально-практичного семінару українські аграрії презентували власні успішні проекти. Серед них – Антон Мільчевич – власник фермерського господарства "Радвань-Нова" у Пустомитівському районі. Він відновив свій фермерський бізнес після повернення з АТО.


 

Антон Мільчевич представив проект створення агротуристичного кластеру «Львів – історична, культурна та екологічна столиця Галичини» з використанням технологій впровадження кооперативного руху».

Під час семінару "Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні" заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова наголосила на тому, що ініціативність учасника АТО зі Львівщини може стати прикладом для інших учасників АТО у розпочинанні власної справи.

Також Олена Ковальова зазначила, що для розвитку сільських територій необхідна ініціатива з боку жителів села та їх бажання створювати і розвивати аграрний бізнес, який відповідно зможе отримати фінансову підтримку з боку держави.