Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

99922289_1428413303_613x407.98555555556_3_0_1491988776_613x407_3_0.jpg

Фахівці департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства здійснили об’їзд територій усіх районів області та перевірили їх підготовку до Великодніх свят. Зокрема, проінспектували стан зупинок громадського транспорту, об’єктів громадського простору, прибирання узбіч, ситуацію зі стихійними сміттєзвалищами, стан дорожнього покриття тощо.


 

Про це повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук у середу, 12 квітня, під час наради з головами РДА та очільниками міст обласного значення.

За словами Назарія Романчука, у населених пунктах області упорядкували парки, сквери, придорожні кювети, розчистили береги водойм, ліквідували сміттєзвалища, а також висадили нові дерева та кущі. Дорожні служби привели до ладу придорожні смуги.

"Стан благоустрою усіх населених пунктів до Великодніх свят значно покращився – зменшилась кількість стихійних сміттєзвалищ, прибрані кладовища, сквери та парки", - зазначив Назарій Романчук.

Так, відповідно до обстеження найменше зауважень - до Стрийського, Жидачівського, Кам`янка-Бузького, Мостиського, Турківського та Пустомитівського районів.