Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_05-17_img_8394.jpgЯк повідомлялось раніше, 21 квітня відбулося підписання меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та органами місцевого самоврядування (серед них і Перемишлянська міська рада) щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

 

 

Після підписання угод на прийом сміття кожне місто отримає кошти. Зокрема, для Перемишлян передбачається 12700 тис грн.. Ці гроші можуть бути використані на закупівлю спецавтомобіля для збору ТПВ (2000тисгрн.), розробку проекту рекультивації (700 тис грн.) та 10000 тис грн. на роботи з рекультивації існуючого сміттєзвалища та розроблення нових карт складування.

З метою почути думку громадськості Перемишлянська міська рада організувала сьогодні, 11 травня, слухання щодо  можливого прийому сміття на Перемишлянське сміттєзвалище. Окрім представників міської ради, комунального підприємства та депутатського корпусу міської ради, у слуханнях взяли участь представники громад Короснянської та Боршівської сільських рад, м.Перемишляни. Саме на території цих сільських рад і розміщене сміттєзвалище. А відтак, думка громад була важливою.

Виступаючі з розумінням висловлювались про проблему Львова, але не погоджувались приймати сміття на Перемишлянський полігон.