26 27 28 29 30

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 253 гостей на сайті

b_200_150_16777215_0___images_stories_sport16_000.jpgНапередодні Дня захисту дітей 31 травня на спортивному майданчику, з штучним покриттям, в парку Б.Хмельницького у Перемишлянах  відбувся IV турнір з міні-футболу серед юнаків 13 – 17 років, присвячений пам’яті о.Омеляна Ковча. Організатором даного турніру виступила  РО ВФСТ «Колос». Участь у турнірі взяли 9 команд району: школа-гімназія м. Перемишляни, школа ім.Омеляна Ковча м.Перемишляни, с.Романів, с.Вільховець, с.Унів, с.Ганачівка, с.Брюховичі, с.Свірзькі Глібовичі, с. Осталовичі. Команди були поділені на 3 групи, з яких по круговій системі визначався переможець, кожна гра тривала 13 хвилин за правилами міні – футболу.

У фінальну частину вийшли такі команди: школа-гімназія м.Перемишлян, с.Брюховичі та с.Романів. Після зустрічних матчів переможцем стала команда школи- гімназії м.Перемишляни, яка виграла всі матчі. Друге місце за кращим показником забитих, пропущених м’ячів виборола команда с.Романів, а третє с.Брюховичі.

Після закінчення турніру, команди призери були нагородженні грамотами та грошовими преміями, а команда переможець, ще й кубком турніру.