_1_1__1496911824_613x613_3_0.jpg

Учора, 7 червня, у м. Києві відбулось урочисте відкриття ХХІХ Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2017": аграрна політика – успіх через партнерство».


 

Участь у виставці взяв Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Прем’єр зазначив, що із стрімким темпом розвитку наукового прогресу потрібно впроваджувати у сільське господарство інноваційні методи, які б допомогли створити ринок високоякісної, конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції.

На виставці представили експозицію Львівської області, спрямовану на промоцію дрібних та малих сільськогосподарських виробників, сільськогосподарської кооперації та сімейного фермерства від виробництва до кінцевого споживача, на формування доданої вартості в агропромисловому комплексі, що стане рушійною силою для розвитку Галицького села.

З експозицією Львівщини ознайомилися заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева та перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Родзинкою цьогорічної виставки стала презентація агросадиб Львівщини та розвиток агротуризму, який представили туристичним кластером «Горбогори» від Антона Мільчевича на базі ФГ «Радвань-Нова», що займається розведенням та вирощуванням овець.