Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід



< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 29 30
31            

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 156 гостей на сайті

29 липня 2017 року у м.Львів, площа Святого Юра (пам’ятник митрополиту Андрею) відбудеться Свято Української Молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер».

Львівська архієпархія УГКЦ

Громадська рада «Святий Юр»

Центр національного виховання ім. Андрея Шептицького

Всеукраїнська громадська організація “Союз українок”

Національний університет «Львівська політехніка»

ЗСШ № 34 ім. Маркіяна Шашкевича, м. Львів

Інститут-заповідник ім. Маркіяна Шашкевича

Свято Української Молоді

“Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер”

 

29 липня 2017 року

м. Львів, площа Святого Юра (памятник митрополиту Андрею)

08:45 – збір учасників Свята (пл. Святого Юра, пам’ятник митрополиту Андрею)

09:00 – архієрейська літургія (на прославу Праведного митрополита Андрея) (собор Святого Юра)

11:00 – відкриття і освячення меморіальної таблиці о. Маркіяну Шашкевичу (собор Святого Юра) (о. Роман Кравчик, Василь Гурмак, Галина Корнєєва, Валерій Калинюк)

11:30 – благословення і привітання учасників Свята (пл. Святого Юра) (митрополит львівський Ігор Возьняк, Григорій Брунець, Ореслава Хомик, Ігор Васюник)

11:45 – фестиваль української пісні “Голос Руси-України” (пл. Святого Юра) (Ольга Жаровська, Богдан Ховзун, Сергій Бурко, Тадей Едер)

12:00 – виступ учасників міжнародної науково-практичної конференції «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» (Григорій Брунець, Ігор Калинець, Петро Шкраб’юк, Олег Огірко)

12:00 – конкурс дитячих малюнків на тему: “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер” (пл. Святого Юра) (Галина Вихованська, Ольга Михайлюк, Ярослав Скакун, Любомир Медвідь)

12:00 – урочиста церемонія погашення сувенірної поштової марки та колекційних конвертів із зображенням Митрополита Андрея Шептицького (подвір’я перед Собором святого Юра, біля входу у Митрополичі палати) (о. Роман Кравчик, Роман Савчак, Григорій Брунець)

12:00 – спортивний фестиваль “Український дух, гарт і перемога” (шахи) (НУ «Львівська політехніка») (Роман Корж, Адріан Михальчишин, Степан Давимука)

12:00 – екскурсія в Святоюрський комплекс, молитва в крипті Святоюрського собору (протягом дня) (о. Роман Кравчик, Зеновій Боровець, Ореслава Хомик)

12:00 – спортивний фестиваль “Український дух, гарт і перемога” (міні-футбол) (ЗСШ     № 34, вул. Замкнена, 7) (Роман Гринчук, Ігор Кульчицький, Степан Юрчишин)

12:00 – екскурсія в художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського (вул. Листопадового чину) (протягом дня) (Ігор Кожан, Іван Матковський, Олег Паска)

12:00 – екскурсія в музей митрополита Андрея Шептицького, о. Маркіяна Шашкевича (ЗСШ № 34) (протягом дня) (Роман Гринчук, Ігор Федик, Петро Франко)

12:00 – екскурсія в музей «Русалка Дністрова» (вул. Коперника 40) (Галина Корнєєва, Борислав Рибак)

Нагородження учасників змагань, конкурсів та фестивалів проводиться на пл. Святого Юра біля пам’ятника митрополиту Андрею (Михайло Турко, Юрій Горалевич, Ореслава Хомик, Григорій Брунець).

Форма одягу – українська вишиванка.

Програма Свята є офіційним запрошенням для участі у заходах.

Положення фестивалів, змагань і конкурсів додається.

Заявки на участь в змаганнях, конкурсах і фестивалях надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Стоянка автотранспорту учасників Свята – на площадці головного корпусу НУ «Львівська політехніка», в’їзд зі сторони площі св. Юра

 

Партнери: - «ЕКО-ДІМ»

- «ЛЕО Кераміка»                                                                            - «Західнадрасервіс»

- «Техніка для бізнесу»                                                                     - «Брунець та партнери»

- «НІКА-Захід» (ТМ «Ранок», «Газда»)                                          - «Стефано»

- «Хліб-трейд» (ТМ «Просто добрий хліб»)                                  - «Моршинська»

- ТРК «Львів»                                                                                    - Львівський портал

Оргкомітет