21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_08-17_img_8954.jpg2 серпня голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів робочу зустріч з керівництвом управління Держпродспожислужби у Перемишлянському районі та Перемишлянського РС ДСНС України у Львівській області. На зустрічі обговорено питання проведення перевірки дитячого оздоровчого табору  «Дружба» у с.Свірж на предмет  забезпечення безпечних умов для  відпочивальників. Дано доручення про створення відповідної комісії для проведення обстеження. Крім цього розглянуто питання дотримання правил пожежної безпеки у літній період, зокрема заборону спалення стерні та сухої трави, проведення роз’яснювальної роботи серед населення.
За результатами роботи Громадської ради при райдержадміністрації, голова райдержадміністрації  В.Танчин обговорив з в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Перемишлянському районі В.Королем стан захворюваності тварин та птиці в районі, профілактичні заходи із запобігання захворюваності.