Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_08-17_img_8954.jpg2 серпня голова райдержадміністрації Володимир Танчин провів робочу зустріч з керівництвом управління Держпродспожислужби у Перемишлянському районі та Перемишлянського РС ДСНС України у Львівській області. На зустрічі обговорено питання проведення перевірки дитячого оздоровчого табору  «Дружба» у с.Свірж на предмет  забезпечення безпечних умов для  відпочивальників. Дано доручення про створення відповідної комісії для проведення обстеження. Крім цього розглянуто питання дотримання правил пожежної безпеки у літній період, зокрема заборону спалення стерні та сухої трави, проведення роз’яснювальної роботи серед населення.
За результатами роботи Громадської ради при райдержадміністрації, голова райдержадміністрації  В.Танчин обговорив з в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Перемишлянському районі В.Королем стан захворюваності тварин та птиці в районі, профілактичні заходи із запобігання захворюваності.