Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Вхід< лютого 2012 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29        

пошук

кількість гостей/користувачів

На даний момент 412 гостей на сайті

21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

img_2091.jpg12 лютого 2012 року у районному Народному домі м. Перемишляни відбувся гала-концерт «Різдвяна феєрія» VІІІ-го районного фестивалю вертепів, різдвяних колядок, щедрівок та віншувань. У святковому концерті взяли участь 26 мистецьких колективів району.

Цікавим виконанням та багатими костюмами вразили глядачів вокальні ансамблі Народних домів с.с. Стоки, Підгородище, Білка, Вишнівчик, Свірж, Глібовичі, Кореличі, Іванівка, учасники вертепу Народного дому с. Вовків, вокальне тріо «Мавіола» Народного дому  с.Коросно, вокальне тріо Народного дому с. Романів, молодіжний ансамбль Народного дому с.Унів, жіноче вокальне тріо «Галичанка», вокальні дуети Народних домів с. Стоки та с.Брюховичі. Цікавим був виступ квартету гітаристів Перемишлянської музичної школи. Справжнє захоплення глядачів викликали солісти-виконавці:  Іванна Гайдучик, Іванна Тивонюк, Ольга Михайлишин, Ірина Бернацька  та Уляна Вовк. Усмішками та аплодисментами глядачі зустрічали учасників середньої групи зразкового хору «Осанна».

Фестиваль завершився колядами « Небо і земля» та «Бог Предвічний» у виконанні зведеного хору у складі хорів Перемишлянських храмів св. Володимира і бл.муч. О.Ковча та св.Миколая, народного хору «Джерело» та зразкового хору «Осанна».

Після завершення на сцені святкового дійства дівчата в українських строях у фойє НД м.Перемишляни пригощали глядачів запашними пампушками, а учасники народного ансамблю пісні і музики «Бачівчанка» колядували та забавляли гостей. Ще довго в Народному домі м. Перемишляни лунали чарівні звуки сопілки, впевнено відбивав ритм бубен, а гості, серед яких були мешканці не лише м.Перемишляни, але і багатьох сіл району, залишивши домашні турботи,  танцювали вальс та польку.