1_1504178283_613x407.645_3_0.jpg

31 серпня, напередодні Дня знань, на площі біля пам’ятника Іванові Франку, відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників, а також студентів, які здобуватимуть ступінь бакалавра та магістра Львівського інституту економіки та туризму.


 

Привітали майбутніх працівників сфери туризму Львівщини заступник голови – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська та начальник управління туризму та курортів Наталя Табака.

«Дорогі студенти, ви обрали дуже потрібну і цікаву професію. Праця у сфері туризму – це не лише можливість подорожувати, знайомитись із новими людьми, це унікальна нагода презентувати рідну державу, землю на якій ми народились усім, хто прагне відкрити для себе Львівщину та Україну. Львівська область – це неперевершена та незабутня архітектура, природа, щирі та сердечні люди. І саме ви, ті провідники, які відкриватимуть для гостей перлину Європи – Львівщину», - наголосила Маріанна Вільшинська.

В межах урочистостей спудеї перед Державним прапором та хоругвою інституту присягнули бути активними у впровадженні економічних реформ та розвивати туристичний потенціал регіону.

Опісля ректор навчального закладу Ігор Бочан та проректор Ганна Дутка вручили студентам нового прийому символічні ключ та книгу знань.

Духовенство поблагословило студентів на новий начальний рік.