21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

b_200_150_16777215_0___images_stories_17rik_08-17_img_9164.jpgПро організацію проведення аудиту з використання земель сільськогосподарського призначення; про раціональне використання коштів субвенції з державного бюджету; про виготовлення містобудівної документації, розроблення Схем планування території та дотримання законодавства при проведенні будівельних робіт; про проведення інформацйно-роз’яснювальної роботи з населенням з питань дотримання правил протипожежної безпеки та безпеки на дорогах - це перелік питань, які сьогодні, 31 серпня, обговорювались під час наради першого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Б.Гуменюка за участі голови районної ради Р.Андрусишина із головами міських та сільських рад.

 

 

Щодо використання коштів субвенції з державного бюджету, Б.Гуменюк зауважив, що гроші повинні бути використані раціонально та своєчасно, при цьому наголосив, що роботи повинні розпочатись до кінця вересня в іншому випадку фінансування буде закрито.

Також головам місцевих рад рекомендовано сприяти проведенню інформацйно-роз’яснювальної роботи з населенням з питань дотримання правил протипожежної безпеки та безпеки на дорогах.

Обов’язкове врахування інтересів територіальних громад та передбачення земельних ділянок під інвестиційні проекти і розвиток інфраструктури – такі вимоги поставлені були перед головами міських та сільських рад при розробленні Схеми планування територій.